Samsung і SK Hynix можуть скоротити виробництво NAND, що спровокує зростання цін

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Tiufin
Member

Повідомлення

KimRomik: 21.01.2026 16:23якби корпоративна пам"ять коштувала більше, вони б купували споживчу (не серверну) пам"ять, пофіг навіть якщо вона без EEC
навіть про це вже була новина: https://www.overclockers.ua/news/openai ... er-memory/
В вас якось логіка неправильно працює. Ви пишете, що корпорати би скуповували споживацьку пам'ять, якби вона коштувала дешевше, і наводите лінк, де пишуть, що саме це і відбувається ;)
Mozdev
Member

Повідомлення

Як на мене вже прийшов час штрафонути цей картель на трильйон баксів, щоб неповадно було шахрайством займатись.
neonglaу
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв, Україна

Повідомлення

Сукі. Отримують надприбутки.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Там где дорогое производство капитализм не работает.
Відповісти