В вас якось логіка неправильно працює. Ви пишете, що корпорати би скуповували споживацьку пам'ять, якби вона коштувала дешевше, і наводите лінк, де пишуть, що саме це і відбуваєтьсяKimRomik: ↑ 21.01.2026 16:23якби корпоративна пам"ять коштувала більше, вони б купували споживчу (не серверну) пам"ять, пофіг навіть якщо вона без EEC
навіть про це вже була новина: https://www.overclockers.ua/news/openai ... er-memory/
Новини
Останні статті і огляди
Samsung і SK Hynix можуть скоротити виробництво NAND, що спровокує зростання цін
-
Tiufin
Member
-
Mozdev
Member
Як на мене вже прийшов час штрафонути цей картель на трильйон баксів, щоб неповадно було шахрайством займатись.
-
neonglaу
Member
- Звідки: Миколаїв, Україна
Сукі. Отримують надприбутки.
-
Alexsandr
Member
Там где дорогое производство капитализм не работает.