сильно більше то наскільки? в попугаях сайнбенча скільки?yuriy_dd: ↑ 20.01.2026 16:44у Qualcomm сильно більше досвіду
а те що конкуренція загострюється це вже дуже добре
і АМД скоро, і Інтел змушений буде також
надіюсь і МТК
Nvidia була лідером створення високопродуктивних рішень, але останнім часом сфокусувалися на GPU та NVLink.
Qualcomm завжди орієнтування на масовий сегмент, загалом краще ніж стоковий Cortex, але не більше. Та і графіка в них бере коріння від AMD.
Що Intel, що АМД володіють архітектурними ліцензіями АРМ що вже дозволяє їм розробляти кастомні SoC, питання економічне. Крім того що АМД і що Інтел максимально нарощують продуктивність і обробку графіки.
Ну є Switch 1 та 2. Нінтендо може хіба оптимізувати продажі і перевипустити якусь стару гру з новою графікою.Polyaan: ↑ 20.01.2026 18:22Это что, теперь Нгридия оптимизирует арм под игры?