Геральт: ↑
20.01.2026 10:30Нічого. Бо поняття не маю про який сераіл мова і дивитись його 99%, що не буду. І гру престолів не дивився, уявляєш? Бо не зайшла книга. І Відьмак від нетфліксу дропнув. А польські відьмаки дивився. І книгу регулярно перечитую.
Breaking Bad... не дивився - ОК, але щоб зовсім про нього не чути, треба жити в потужній інформаційній бульбашці.
Геральт: ↑
20.01.2026 10:30
* твоя - ти граєш/дивишся/читаєш(?) все підряд. І часу, само собою, не вистарчає. Про що я на початку і писав: не грати у все підряд.

Я не дивлюся і не граю у все підряд. Але дуже тупо ігнорувати величезну кількість цікавих проєктів, які по різним причинам міг пропустити.