100%syavik2001: ↑ 15.01.2026 18:30 владельцы карт со старыми 8-пин разъемами тихонько ржут в сторонке.
Все прекрасно понимают что Хуанг выс.ал херню свой 12 пин разъем. Но вместо того чтобы байкотировать это позорное инженерное решение , люди бегаю за переходниками и гоняются за новыми стандартами БП.
До речі. Скільки людей сиділо на класних потужних блоках, потім Нвідія випустила це гівенце, і народ побіг купувати нові. І при чому там ж є різні ревізії. Немало людей купили вже більше одного БЖ, бо перші блоки з цим конектором були наче якісь погані.
Для таких людей до ціни карти Нвідія треба ще додати ціну нового БЖ.
Хто-хто, а виробники БЖ сидять і радіють своєму щастю тихенько. Їм на голову звалилась така можливість заробити.
Я тим часом сиджу на 13-річному золотому БЖ на півтора кіловати. Нашо міняти? Купив один раз, і хай служить.