А як ти це з'ясував?daesz: ↑ 06.07.2025 20:46 Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).
Новости
Последние статьи и обзоры
Анонсовано другий сезон аніме Cyberpunk: Edgerunners
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
-
daesz
Member
Не скіпав діалогиГеральт: ↑ 06.07.2025 20:52А як ти це з'ясував?daesz: ↑ 06.07.2025 20:46 Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).![]()
-
Mikola_Mikola
Junior
- Откуда: Дніпро
Ось , можете ознайомитися якщо цікавоГеральт: ↑ 06.07.2025 20:52А як ти це з'ясував?daesz: ↑ 06.07.2025 20:46 Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).![]()
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
От взяв зруйнував його світ, тепер людина страждатиме
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
MqM
Та напчихати, в мого протагоніста були здорові гетерогенні стосунки з Панам (гайдами не користувався, хех). Ну і якісь інтрижки на стороні, також з протилежною статтю. А що там ви з daesz "надіаложили" виключно ваша справа
Та напчихати, в мого протагоніста були здорові гетерогенні стосунки з Панам (гайдами не користувався, хех). Ну і якісь інтрижки на стороні, також з протилежною статтю. А що там ви з daesz "надіаложили" виключно ваша справа
-
lostsoulforever
Member
Ти зараз тіпа гордися тим що нічорта не читаєш і не слухаєш?Геральт: ↑ 07.07.2025 11:46 MqM
Та напчихати, в мого протагоніста були здорові гетерогенні стосунки з Панам (гайдами не користувався, хех). Ну і якісь інтрижки на стороні, також з протилежною статтю. А що там ви з daesz "надіаложили" виключно ваша справа![]()
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
lostsoulforever
Тіпа пишаюсь тіпа, що не вліз тіпа в гомогенні тіпа стосунки тіпа
З гайду вище:
Выполняйте сторонние миссии Керри.
Пропуск. Все, репутація чиста
В БГ3 вампіру засадив в першу ж ніч. Дерев'яний кілок. І не треба більше читати ніяких діалогів.
От чим кращі ігри за відео, то можливістю відігравати роль, інтерактивністю. If u know what I mean
Тіпа пишаюсь тіпа, що не вліз тіпа в гомогенні тіпа стосунки тіпа
З гайду вище:
Выполняйте сторонние миссии Керри.
Пропуск. Все, репутація чиста
В БГ3 вампіру засадив в першу ж ніч. Дерев'яний кілок. І не треба більше читати ніяких діалогів.
От чим кращі ігри за відео, то можливістю відігравати роль, інтерактивністю. If u know what I mean
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Типовий борець з лгбтГеральт: ↑ 07.07.2025 12:19 lostsoulforever
Тіпа пишаюсь тіпа, що не вліз тіпа в гомогенні тіпа стосунки тіпа
З гайду вище:
Выполняйте сторонние миссии Керри.
Пропуск. Все, репутація чиста![]()
В БГ3 вампіру засадив в першу ж ніч. Дерев'яний кілок. І не треба більше читати ніяких діалогів.
От чим кращі ігри за відео, то можливістю відігравати роль, інтерактивністю. If u know what I mean
Спочатку боротися взагалі з проявами, ну як таке дивитися, але якщо попускати то вже і норм.
Та ви можете в серіалі теж очі закривати чи прокручувати ці сценки
Псс якщо світ навколо в грі не турбує, то чого в серіалі турбуватиме?
Ну якби серіал це взагалі навіть не інтерактивна розвага, ніяк не змушують відігрувати якісь ролі і ставати навіть віртуальним геєм
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
MqM
Інакше поясню. От поруч зі мною, коли я граю/дивлюсь, сидить дитина. Де простіше уникнути сцени: в серіалі/фільмі чи у грі?
Але воно ні так ні сяк не ок. І я з тим "різноманіттям" не борюся, просто намагаюсь ігнорувати по максимуму.
Але то таке, вам ок, то й ок. Кожний ...че, як хоче
Інакше поясню. От поруч зі мною, коли я граю/дивлюсь, сидить дитина. Де простіше уникнути сцени: в серіалі/фільмі чи у грі?
Але воно ні так ні сяк не ок. І я з тим "різноманіттям" не борюся, просто намагаюсь ігнорувати по максимуму.
Але то таке, вам ок, то й ок. Кожний ...че, як хоче
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Якщо ви згадали про дітей, то для цього є вікові рейтинги. Кіберпанк гра не для дітей, як і серіал через насильство. А сексуальні сцени навіть гетеро спрямування не мають бачити дітиГеральт: ↑ 07.07.2025 12:40 MqM
Інакше поясню. От поруч зі мною, коли я граю/дивлюсь, сидить дитина. Де простіше уникнути сцени: в серіалі/фільмі чи у грі?
Але воно ні так ні сяк не ок. І я з тим "різноманіттям" не борюся, просто намагаюсь ігнорувати по максимуму.
Але то таке, вам ок, то й ок. Кожний ...че, як хоче![]()
пс я от перед переглядом читаю відгуки, а якщо ще й діти, то дивився перед тим, як показувати дітям
-
Voozy
Member
- Откуда: Киев
Единственное аниме, которое осилил за всю свою жизнь. Мало того, даже понравилось.