Анонсовано другий сезон аніме Cyberpunk: Edgerunners

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

daesz: 06.07.2025 20:46 Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).
А як ти це з'ясував? :D
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 06.07.2025 20:52
daesz: 06.07.2025 20:46 Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).
А як ти це з'ясував? :D
Не скіпав діалоги :think:
Mikola_Mikola
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 06.07.2025 20:52
daesz: 06.07.2025 20:46 Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).
А як ти це з'ясував? :D
Ось , можете ознайомитися якщо цікаво :gigi:
спойлер
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 2321019923
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

daesz: 06.07.2025 20:55
Геральт: 06.07.2025 20:52
А як ти це з'ясував? :D
Не скіпав діалоги :think:
От взяв зруйнував його світ, тепер людина страждатиме :weep:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

MqM
Та напчихати, в мого протагоніста були здорові гетерогенні стосунки з Панам (гайдами не користувався, хех). Ну і якісь інтрижки на стороні, також з протилежною статтю. А що там ви з daesz "надіаложили" виключно ваша справа :D
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 07.07.2025 11:46 MqM
Та напчихати, в мого протагоніста були здорові гетерогенні стосунки з Панам (гайдами не користувався, хех). Ну і якісь інтрижки на стороні, також з протилежною статтю. А що там ви з daesz "надіаложили" виключно ваша справа :D
Ти зараз тіпа гордися тим що нічорта не читаєш і не слухаєш?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

lostsoulforever
Тіпа пишаюсь тіпа, що не вліз тіпа в гомогенні тіпа стосунки тіпа

З гайду вище:
Выполняйте сторонние миссии Керри.
Пропуск. Все, репутація чиста :D
В БГ3 вампіру засадив в першу ж ніч. Дерев'яний кілок. І не треба більше читати ніяких діалогів.
От чим кращі ігри за відео, то можливістю відігравати роль, інтерактивністю. If u know what I mean
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 07.07.2025 12:19 lostsoulforever
Тіпа пишаюсь тіпа, що не вліз тіпа в гомогенні тіпа стосунки тіпа

З гайду вище:
Выполняйте сторонние миссии Керри.
Пропуск. Все, репутація чиста :D
В БГ3 вампіру засадив в першу ж ніч. Дерев'яний кілок. І не треба більше читати ніяких діалогів.
От чим кращі ігри за відео, то можливістю відігравати роль, інтерактивністю. If u know what I mean
Типовий борець з лгбт :lol:
Спочатку боротися взагалі з проявами, ну як таке дивитися, але якщо попускати то вже і норм.
Та ви можете в серіалі теж очі закривати чи прокручувати ці сценки :D Чи то вже інше? :laugh:
Псс якщо світ навколо в грі не турбує, то чого в серіалі турбуватиме?
Ну якби серіал це взагалі навіть не інтерактивна розвага, ніяк не змушують відігрувати якісь ролі і ставати навіть віртуальним геєм :lol: :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

MqM
Інакше поясню. От поруч зі мною, коли я граю/дивлюсь, сидить дитина. Де простіше уникнути сцени: в серіалі/фільмі чи у грі?
Але воно ні так ні сяк не ок. І я з тим "різноманіттям" не борюся, просто намагаюсь ігнорувати по максимуму.
Але то таке, вам ок, то й ок. Кожний ...че, як хоче :-/
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 07.07.2025 12:40 MqM
Інакше поясню. От поруч зі мною, коли я граю/дивлюсь, сидить дитина. Де простіше уникнути сцени: в серіалі/фільмі чи у грі?
Але воно ні так ні сяк не ок. І я з тим "різноманіттям" не борюся, просто намагаюсь ігнорувати по максимуму.
Але то таке, вам ок, то й ок. Кожний ...че, як хоче :-/
Якщо ви згадали про дітей, то для цього є вікові рейтинги. Кіберпанк гра не для дітей, як і серіал через насильство. А сексуальні сцени навіть гетеро спрямування не мають бачити діти :)
пс я от перед переглядом читаю відгуки, а якщо ще й діти, то дивився перед тим, як показувати дітям
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Единственное аниме, которое осилил за всю свою жизнь. Мало того, даже понравилось.
Відповісти