Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення


Що і не треба було (адекватним людям) доводити: поробка без запасу міцності та з відсутнім tolerance, де кожен пін потрібно чи не пінцетом засовувати :popcorn:
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Коротше, проблема в цих язичках і фізичному розмірі: термінал занадто малий, толеранс фактично відсутній тож навіть 0.5мм люфт призводить до значного розбалансу струму при повністю вставленому конекторі :teacher:

Чому перехідники горять частіше: до кожного терміналу приєднано 3-4 дроти, що збільшує ймовірність витягування терміналу при маніпуляціях.

Як правильно під'єднувати, щоб не погнути: тиснути на дроти, вони товстіші :rotate:
Як правильно від'єднувати: за роз'єм.

Загальний вердикт, озвучений ще в минулій темі: поробка, в якій відповідальність за якість підключення/безпеку переклали на користувача, за його кошт :learn:
Вкладення
4366185570_w1280_h640_kontakty-dlya-micro-fit.jpg
Відповісти