Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Ответить
Автор
Сообщение
Spawny
Member
Аватара пользователя
Откуда: Грозный (Раньше Киев)

Сообщение

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Последний раз редактировалось gehka3 17.09.2013 21:44, всего редактировалось 3 раза.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Melki
чудова альтернатива, на фоні якої М2 виглядає переоціненим :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
Patruletz: 27.06.2026 20:51
oversteve: 27.06.2026 20:05а тут є опції - можна попхати матх з досить великою відяхою і 240 водою/повітрям або ітх з дуже великою відяхою і 280 водою
і кому така універсальність треба? бо що не дививсь на ютубі то пхають ітх мамку, воду 240/280 чи якісь повітряні башти.
Це як з тим же t1 всюди одне і те саме, повітря з двома т30 на верху чи вода на якій один 25мм і один слім.
я вже який пост прову вас дати альтернативи без опцій під наведені запроси, щоб м2 і т1 виглядали переоціненими :-/

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
daesz: 27.06.2026 19:52
oversteve: 27.06.2026 19:08з цього всього списку хіба що кудж сф3/сф5 на це тягне
Ну я ніби це й сказав
daesz: 27.06.2026 18:52Але я погоджусь, що з дійсно альтернатив у т1 тільки cooj
так основна задача знайти таке, щоб м2 і т1 були переоціненими, у куджа цінник не те, щоб сильно нижче :dontknow:
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 20:58М2 виглядає переоціненим
напомни мне шо то за м2?
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 20:58під наведені запроси
так у вас один запрос, можливість впихнути в ітх коробку матх мамку, хоча самі впихнули ітх :laugh:
для чого далі продовжувати розмову котра не призведе до результату, бо ви і далі будете захищати корпус котрий оверпрайснутий по ціні і має бажественну фунцію котра треба 1 людині зі 100
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 21:25
oversteve: 27.06.2026 20:58під наведені запроси
так у вас один запрос, можливість впихнути в ітх коробку матх мамку, хоча самі впихнули ітх :laugh:
мій початковий запрос без опцій
oversteve: 27.06.2026 14:37 ну так давайте і з простих матеріалів, але щоб хоча б виглядало норм і +- такі ж розміри - шось на 15 літрів, щоб можна було аорус та 280 сро попхати, і шось на 10 літрів під 300мм+ відяху і 240 сро
здається мені все чітко викладено і навіть мавпі зрозуміло :think:

варіанти альтернатив М2, які ви навели
нр200 в3 - на 15% дешевше, при суттєво дешевших матеріалах, на 30% габаритніше
абокс - +- те саме по баблу, +- те саме по матеріалам

шось я не бачу, щоб М2 на їх фоні виглядав переоціненим, по Т1 ви взагалі варіантів альтернатив не навели :dontknow:
Patruletz: 27.06.2026 21:25 для чого далі продовжувати розмову котра не призведе до результату, бо ви і далі будете захищати корпус котрий оверпрайснутий по ціні і має бажественну фунцію котра треба 1 людині зі 100
так ви накинули на вентилятор, якихось доводів не користь своїх слів не надаєте, а чомусь винуватий я :rolleyes:

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
Melki: 27.06.2026 21:03
oversteve: 27.06.2026 20:58М2 виглядає переоціненим
напомни мне шо то за м2?
нкейс м2, що ви чуть не купили :-/
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Melki: 27.06.2026 20:52уникальный вентилятор
Унікальність полягає в тому, що як вийде з ладу - то заміну не знайдеш :gigi:
oversteve: 27.06.2026 20:58у куджа цінник не те, щоб сильно нижче
100$ проти 195$ - це не те щоб нижче? :think:
спойлер
Изображение
Изображение
Чи ви про от ці? :think:
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
Т1 це класний корпус, але не з тим цінником, який у нього є. Це от точно бещ сумнівів. Купляти Т1 за 300$ З РУК, коли за 320 ойро є НОВИЙ торзон нано - це взагалі зашквар if i had to say.
Последний раз редактировалось daesz 27.06.2026 23:47, всего редактировалось 1 раз.
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 21:47так ви накинули на вентилятор
давай ще докину, комплект просто убогий як для преміумного корпусу
1. немає кабель-менеджменту, купуй короткі кастомні кабелі щоб збірка виглядала не убого.
2. хочеш карту вертикально купуй рейзер 35 бачів 4, 75 бачів 5.
спойлер
рейзер 5.0 від CM 20 євро, на розпродажі минулого місяця короткі від 200 4.0 можна було купити по 5 євро
3. додаткова рамка для вентилів 20 бачів, тому що у комплекті одна, на верх для води, чи на бік для вентилів

так ось це і є переоціненою фігнею, котру розпіарив чувак-власник з ютубу, ще такеж подібне розробляється назва вроді prometeus якщо не підводить память, дорого-богато постригти ітх-гіків :laugh:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 23:46такеж подібне розробляється назва вроді prometeus якщо не підводить память, дорого-богато постригти ітх-гіків
А є 15л альтернатива, яка вміщає 3х 280 радіка?
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

daesz: 27.06.2026 23:48А є 15л альтернатива, яка вміщає 3х 280 радіка?
для чого воно в таких об'ємах? щоб що?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 23:52
daesz: 27.06.2026 23:48А є 15л альтернатива, яка вміщає 3х 280 радіка?
для чого воно в таких об'ємах? щоб що?
Щоб охолоджувати 9950+5090 робочу станцію наприклад. Дивні якісь запитання, а чому ви взяли собі 20л СМ, а не якесь 50л відро?
99% впевнений, що "простим" смертним той персеус взагалі не перепаде до року так 2030 ;)
Последний раз редактировалось daesz 27.06.2026 23:56, всего редактировалось 2 раза.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz
це все чудово, але я все чекаю які альтернативи за доступними цінами ви запропонуєте, бо
Patruletz: 27.06.2026 14:32 альтернатив вистачає, з простих матеріалів, те що там використовується алюміній не робить його чимось видатним
п.с. я коли ціну з нр200 порівнював, то додавав туди райзер, без нього м2 виходить навіть дешевше навіть з доставкою і розтаможкою :gigi:
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

daesz: 27.06.2026 23:54Дивні якісь запитання, а чому ви взяли собі 20л СМ, а не якесь 50л відро?
200 влазить ідеально між сідух в машині, поставив і не треба підпирати.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 23:56
daesz: 27.06.2026 23:54Дивні якісь запитання, а чому ви взяли собі 20л СМ, а не якесь 50л відро?
200 влазить ідеально між сідух в машині, поставив і не треба підпирати.
Мені потрібно щоб влазило в рюкзак, а як воно влазить в машину мені прохи побоку :rolleyes:
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 23:46 так ось це і є переоціненою фігнею, котру розпіарив чувак-власник з ютубу, ще такеж подібне розробляється назва вроді prometeus якщо не підводить память, дорого-богато постригти ітх-гіків :laugh:
то ви напевно про Perseus Pantheon і там взагалі-то очікуванний цінник 300 баксів, дуже дешево :gigi:
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve вашому чудовому нкейсу немає альтернативи і те що ви його купили це була мега-подія життя, так влаштує, ПВВ задовільнив?
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

daesz: 27.06.2026 23:48
Patruletz: 27.06.2026 23:46такеж подібне розробляється назва вроді prometeus якщо не підводить память, дорого-богато постригти ітх-гіків
А є 15л альтернатива, яка вміщає 3х 280 радіка?
та не іздівайтеся ви з нього так :D
хай хоча б під 280 радік і гігантскі карти приклади доступних сфф корпусів наведе, бо навіть з цим дуже туго

Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
Patruletz
не влаштує, ви про т1 забули :-/
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 28.06.2026 00:05не влаштує, ви про т1 забули
так я його назвав переоціненим чи у слова ціна якесь інше поняття?
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

Patruletz: 28.06.2026 00:08так я його назвав переоціненим чи у слова ціна якесь інше поняття?

варто забити і не вестись на ось це все, а якщо хочеться і далі потошнить,то запитайте їх як у них йде торгівля їхніми ітх корпусами, а то розслабили тут понімаєш булки :laugh:
Последний раз редактировалось Hells Angels 28.06.2026 00:14, всего редактировалось 1 раз.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz: 28.06.2026 00:08
oversteve: 28.06.2026 00:05не влаштує, ви про т1 забули
так я його назвав переоціненим чи у слова ціна якесь інше поняття?
саме так, і я просив приклади доступних по ціні альтернатив під 240 воду та 300+ мм відяху схожих габаритів, на фоні яких він виглядав би переоціненим
власне те саме по м2 тільки 280 вода і відяха під 360мм

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
Hells Angels: 28.06.2026 00:12
Patruletz: 28.06.2026 00:08так я його назвав переоціненим чи у слова ціна якесь інше поняття?

варто забити і не вестись на ось це все, а якщо хочеться і далі потошнить,то запитайте їх як у них йде торгівля їхніми ітх корпусами, а то розслабили тут понімаєш булки :laugh:
можна було б просто не накидати на вентилятор впусту і потим не довелося б зливатися зі своїх слів :dontknow:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hells Angels: 28.06.2026 00:12то запитайте їх як у них йде торгівля їхніми ітх корпусами
Я виставив його тільки на оверах а тут барахолка semi dead, та й місцевий контингент профілює 50л-вими тазіками(с) ;)
Ответить