Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spawny
Member
Аватар користувача
Звідки: Грозный (Раньше Киев)

Повідомлення

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Востаннє редагувалось 17.09.2013 21:44 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Filabatya: 17.06.2026 09:47Чим менший корпус, тим дорожча відяшка)
те що хотілось воно не сильно дешевше було астрала по ціні, гіга аорус 360мм і вже не пхається
Васильович: 17.06.2026 09:55це мій улюблений телефон
о так, особливо коли вночі воно мигало :gigi:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 17.06.2026 09:58о так, особливо коли вночі воно мигало
Підсвітка RGB до того, як вона стала мейнстрімом :gigi: :beer:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Patruletz: 17.06.2026 09:15але не склалось
псс, мужчина, у вас видеокарта выглядывает :rotate: :rotate: :rotate:

тоже Астрал сильно хотел - не нашел компактного корпуса под неё

а мне всего-то надо бы, чтобы вот всё как у А4Н2О, только вода 280мм - тогда бы и Астрал идеально влез и плотненько всё
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Melki: 17.06.2026 21:46не нашел компактного корпуса под неё
от прям під неї є лише один єдиний корпус XIKII FF07
Melki: 17.06.2026 21:46тогда бы и Астрал идеально влез и плотненько всё
от вентилятор на бекплейті приносить незручності в малих кейсах, доводиться кабелі кидати так щоб не лізли в нього.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

слишком догобогато
Patruletz: 17.06.2026 22:28кабелі кидати так щоб не лізли
у меня там кабелей вообще нет, кроме питания карты - временно пока короткий не закажу
StTechnik
Member

Повідомлення

Немного обновил свой водопровод. В сторону упрощения и улучшения воздушных потоков.
Температуры стали заметно получше. ВК получила новый райзер с новым креплением. Колба уменьшилась в размерах, и так даже более органично выглядит. Водоблок процессора тоже заменился. Теперь оно как то все одного производителя.
Ну короче :shuffle:
спойлер
IMG_4472.JPG
IMG_4473.JPG
IMG_4474.JPG
IMG_4475.JPG
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

K15 під колбу, вищий пілотаж :up:
StTechnik
Member

Повідомлення

Filabatya: 23.06.2026 11:38K15 під колбу
:D по правде к15 должен был быть серебристым, но они резко закончились, а на этот была хорошая цена )
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

На літо вирішив додати пару вентиляторів.
Роздрукував кріплення для водянки для двох 80мм вентиляторів.
Вийшла перша в світі AIO VRM + RAM cooling :eek:
спойлер
444.jpg
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

aaleksandrenko
ще би один арктік на задню стінку, щоб пилюка не залітала)
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Melki: 17.06.2026 21:46
а мне всего-то надо бы, чтобы вот всё как у А4Н2О, только вода 280мм - тогда бы и Астрал идеально влез и плотненько всё
https://www.overclockers.ua/ru/news/coo ... or-rtx-50/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko
З 10л в 20л - таке собі :gigi:
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Melki: 17.06.2026 21:46
Patruletz: 17.06.2026 09:15але не склалось
псс, мужчина, у вас видеокарта выглядывает :rotate: :rotate: :rotate:

тоже Астрал сильно хотел - не нашел компактного корпуса под неё

а мне всего-то надо бы, чтобы вот всё как у А4Н2О, только вода 280мм - тогда бы и Астрал идеально влез и плотненько всё
ncase m2 - як раз астрал і 280 впритик
https://www.reddit.com/r/sffpc/comments ... ter/?tl=ru

Відправлено через 5 хвилин 17 секунд:
aaleksandrenko: 26.06.2026 17:24 На літо вирішив додати пару вентиляторів.
Роздрукував кріплення для водянки для двох 80мм вентиляторів.
Вийшла перша в світі AIO VRM + RAM cooling :eek:
спойлер
444.jpg
а чого б просто на жопу на вдув вентилятор не повісити? :think:
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

переоцінена коробка, не розумію чого ним всі так захоплені, те саме і formd t1
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Patruletz: 27.06.2026 14:09
переоцінена коробка, не розумію чого ним всі так захоплені, те саме і formd t1
так запропонуйте альтернативу за ці ж гроші, щоб +- тако ж розміру, зроблено з товстого алюмінію з чпу фрезеровкою і дотошною підгонкою деталей і щоб можна було +- те саме попхати :teacher:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

oversteve: 27.06.2026 13:56
Melki: 17.06.2026 21:46
псс, мужчина, у вас видеокарта выглядывает :rotate: :rotate: :rotate:

тоже Астрал сильно хотел - не нашел компактного корпуса под неё

а мне всего-то надо бы, чтобы вот всё как у А4Н2О, только вода 280мм - тогда бы и Астрал идеально влез и плотненько всё
ncase m2 - як раз астрал і 280 впритик
https://www.reddit.com/r/sffpc/comments ... ter/?tl=ru

Відправлено через 5 хвилин 17 секунд:
aaleksandrenko: 26.06.2026 17:24 На літо вирішив додати пару вентиляторів.
Роздрукував кріплення для водянки для двох 80мм вентиляторів.
Вийшла перша в світі AIO VRM + RAM cooling :eek:
спойлер
444.jpg
а чого б просто на жопу на вдув вентилятор не повісити? :think:
Що це дасть?
План був охолодити озу. прямий обдув знизив температури озу з 55 до 43 в стрес тесті.
Просто приток повітря такого точно не зробив би
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

oversteve: 27.06.2026 14:19так запропонуйте альтернативу за ці ж гроші, щоб +- тако ж розміру, зроблено з товстого алюмінію з чпу фрезеровкою і дотошною підгонкою деталей і щоб можна було +- те саме попхати
альтернатив вистачає, з простих матеріалів, те що там використовується алюміній не робить його чимось видатним
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Patruletz: 27.06.2026 14:32
oversteve: 27.06.2026 14:19так запропонуйте альтернативу за ці ж гроші, щоб +- тако ж розміру, зроблено з товстого алюмінію з чпу фрезеровкою і дотошною підгонкою деталей і щоб можна було +- те саме попхати
альтернатив вистачає, з простих матеріалів, те що там використовується алюміній не робить його чимось видатним
ну так давайте і з простих матеріалів, але щоб хоча б виглядало норм і +- такі ж розміри - шось на 15 літрів, щоб можна було аорус та 280 сро попхати, і шось на 10 літрів під 300мм+ відяху і 240 сро
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

oversteve: 27.06.2026 14:37ну так давайте і з простих матеріалів
чим запропонований вище nr200p v3 поганий, тим що коштує 100 баксів замість 250?
oversteve: 27.06.2026 14:37шось на 15 літрів
15 літрів чи 18 літрів така велика різниця?
oversteve: 27.06.2026 14:37і шось на 10 літрів під 300мм+ відяху і 240 сро
а яким боком вже приплелись ці товарищі?
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

aaleksandrenko
55 то загалом не багато, тим більше в стресі, я думав ви то робили скорше для обдуву живлення проца
і до речі температура відяхи не зібльшилась? бо воно ж по ідеї потоку повітря від відяхи знизу перед мамою і відяхою заважає

Відправлено через 12 хвилин 26 секунд:
Patruletz: 27.06.2026 14:51
oversteve: 27.06.2026 14:37ну так давайте і з простих матеріалів
чим запропонований вище nr200p v3 поганий, тим що коштує 100 баксів замість 250?
100 баксів? :think:
https://www.amazon.com/Cooler-Master-Mi ... r=8-1&th=1
крім того в М2 маєте опцію попхати матх маму з 240 водою і досить великою відяхою :dontknow:
ну і 250 баксів м2 то хіба з райзером, без нього 170-180
Patruletz: 27.06.2026 14:51
oversteve: 27.06.2026 14:37шось на 15 літрів
15 літрів чи 18 літрів така велика різниця?
взагалі то 20+ літрів
Patruletz: 27.06.2026 14:51
oversteve: 27.06.2026 14:37і шось на 10 літрів під 300мм+ відяху і 240 сро
а яким боком вже приплелись ці товарищі?
ви ж самі Т1 згадали :think:

п.с. взагалі нр200 самий класний то В1, туди навіть матх маму при бажанні попхати можна, і всі чекали на в2 саме з такою опцією, щоб це був такий собі "нкейс для бідних" або "красивий" сама ім01, але з в2 та в3 їх шось не туди понесло :weep:
Відповісти