Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 24.06.2026 23:33Ще можна в Foobar2000 побавитись з плагіном Loudness. Можливо є інші плеєри з такими програмними функціями
Нормальні люди зменшують кількість палагинів, щоб зменшити кількість спотворень та навантаження на плеєр. Ти додаєш :dontknow:
У Jriver є навіть Audio Only mode з виміканням зайвих балалайок

Тримай нормальну збірку, в мене там не одна у хламі, не перебирав, цю вникнув - гарно грає, драйвово, чистенько

https://drive.google.com/file/d/1wtYLYA ... sp=sharing

RealAUDIO foobar2000 portable v2.x
Изображение
Відправлено через 4 хвилини 7 секунд:
Filabatya: 24.06.2026 23:37та взагалі пофіг з чого той лосслес грати з інтегрованої звуковухи
DSD навіть з телефона норм грає :D
Ответить