В этой теме выбираем звуковые карты
Пофилософствовать на тему звука можно там
Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Нормальні люди зменшують кількість палагинів, щоб зменшити кількість спотворень та навантаження на плеєр. Ти додаєшQFlash: ↑ 24.06.2026 23:33Ще можна в Foobar2000 побавитись з плагіном Loudness. Можливо є інші плеєри з такими програмними функціями
У Jriver є навіть Audio Only mode з виміканням зайвих балалайок
Тримай нормальну збірку, в мене там не одна у хламі, не перебирав, цю вникнув - гарно грає, драйвово, чистенько
https://drive.google.com/file/d/1wtYLYA ... sp=sharing
- RealAUDIO foobar2000 portable v2.x

DSD навіть з телефона норм граєFilabatya: ↑ 24.06.2026 23:37та взагалі пофіг з чого той лосслес грати з інтегрованої звуковухи