Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
MSiAventador
Це параша, хоча воно звучить люксично.
Не може грати ліпше ніж у користувача
Треба йти і слухати.
Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Я перевірити якість звучання, без Internet?
Це параша, хоча воно звучить люксично.
Не може грати ліпше ніж у користувача
Треба йти і слухати.
Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Я перевірити якість звучання, без Internet?
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Я таке не слухаю.QFlash: ↑ 27.04.2026 19:41 Ви можете щось запропонувати в такому плані вище.
Можу запропонувати хлопців з Кропивницького
- спойлер
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Z440_User

Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
У слона так нічого
Відправлено через 5 хвилин 36 секунд:
Слон
Відправлено через 1 хвилину :
Слоняка
Відправлено через 43 секунди:
Слон давай ще......
Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
У слона так нічого
Відправлено через 5 хвилин 36 секунд:
Слон
Відправлено через 1 хвилину :
Слоняка
Відправлено через 43 секунди:
Слон давай ще......
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Чистенько шпилятZ440_User: ↑ 27.04.2026 20:51Можу запропонувати хлопців з Кропивницького
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Radio Bay
Давай щось.
Файне. Люксичне
Давай щось.
Файне. Люксичне
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Radio Bay і матеріал цікавий.
Придбав дві їхні роботи. Треба буде глянути, чи є ще щось.
Ось ще вам, цього разу кияни
Придбав дві їхні роботи. Треба буде глянути, чи є ще щось.
Ось ще вам, цього разу кияни
- спойлер
- спойлер
-
konb999
Member
- Откуда: Киев
Носков обнюхался, наверное!StTechnik: ↑ 27.04.2026 19:16 госпади иисусе.
Под чем этот товарисч? Кто знает? Напишите в комментах.![]()
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
- drum'n'bass
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
QFlash: ↑ 27.04.2026 21:16Файне. Люксичне
- спойлер
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Останнім часом стрічка віруситься оцими чуваками:
Ось як треба грувити та качати.
І не тільки в запису як на відео вище, а і вживу:
- спойлер
- спойлер
Ось як треба грувити та качати.
І не тільки в запису як на відео вище, а і вживу:
- спойлер
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Так, цікавий проектZ440_User: ↑ 27.04.2026 22:35И друг мой грузовик...
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
пегасус топовий цап до романтики або амфітонів 30-90
- спойлер
- дуже товсто
-
Hotspur
Member
не шуткуй так. людь купить. в нас форум погано визначає жартиFilabatya: ↑ 28.04.2026 00:58пегасус топовий цап до романтики або амфітонів 30-90
-
feson
Member
Ну мається на увазі що звук R2R цапу підійде до Романтики и не спортить звук цих колонок.....Hotspur: ↑ 28.04.2026 01:11не шуткуй так. людь купить. в нас форум погано визначає жартиFilabatya: ↑ 28.04.2026 00:58пегасус топовий цап до романтики або амфітонів 30-90![]()
![]()
МОжна брати....
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Лайно.Z440_User: ↑ 27.04.2026 22:35Останнім часом стрічка віруситься оцими чуваками:
спойлер
На фоні них згадав Дніпровських легенд мінімалізму та семплерів "И друг мой грузовик..."
спойлер
Відправлено через 2 хвилини 27 секунд:
Не кіпішуй, в мене валерянка є.konb999: ↑ 27.04.2026 21:28Носков обнюхался, наверное!
Відправлено через 3 години 6 хвилин 33 секунди:
Ти маєш у flac?
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Напористый, динамики повырывает. Хотя можно сетевик от фена на 0.25 кв.мм прикрутить, думаю, динамику подрубит.feson: ↑ 28.04.2026 12:09Ну мається на увазі що звук R2R цапу підійде до Романтики и не спортить звук цих колонок.....
Только не Acoustic Revive 8800, у меня есть еще совет, как сделать Пегас на максималках и поболе, но там коробок порвёт
Відправлено через 7 хвилин 49 секунд:
Так, є у колекції ріп з фірмиQFlash: ↑ 28.04.2026 15:55Ти маєш у flac?
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Реально із фільму "Велика пустота" цікаво?QFlash: ↑ 28.04.2026 15:55Radio Bay: ↑ 27.04.2026 18:02
Цих і в МП3 можна
А цих ні )
Ти маєш у flac?
Відправлено через 45 секунд:
Де? Як скачати? Гіперпосилання є десь?Radio Bay: ↑ 28.04.2026 16:16Так, є у колекції ріп з фірми
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Скину у лічкуQFlash: ↑ 28.04.2026 16:22Де? Як скачати? Гіперпосилання є десь?
Ще, якщо покопати історію проектів: Rain Tree Crow, Japan, David Sylvian, Mick Carn, я вважаю його головнім двигуном цих проектів
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Зрозумів, Дякую!
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
- Чому Мик Карн - ікона
-
Бо так не грав ніхто