Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

MSiAventador
Це параша, хоча воно звучить люксично.
Не може грати ліпше ніж у користувача :rotate:
Треба йти і слухати.

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Я перевірити якість звучання, без Internet?
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

QFlash: 27.04.2026 19:41 Ви можете щось запропонувати в такому плані вище.
Я таке не слухаю.
Можу запропонувати хлопців з Кропивницького
спойлер
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Z440_User
:super: :super: :super:

Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
У слона так нічого

Відправлено через 5 хвилин 36 секунд:
Слон

Відправлено через 1 хвилину :
Слоняка

Відправлено через 43 секунди:
Слон давай ще......
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Z440_User: 27.04.2026 20:51Можу запропонувати хлопців з Кропивницького
Чистенько шпилят
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay
Давай щось.
Файне. Люксичне
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Radio Bay і матеріал цікавий.
Придбав дві їхні роботи. Треба буде глянути, чи є ще щось.

Ось ще вам, цього разу кияни
спойлер
Відправлено через 4 хвилини 16 секунд:
QFlash: 27.04.2026 21:16 Давай щось.
Файне. Люксичне
спойлер
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

StTechnik: 27.04.2026 19:16 госпади иисусе.
Под чем этот товарисч? Кто знает? Напишите в комментах. :lol:
Носков обнюхался, наверное! :teacher:
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

drum'n'bass
B-)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 27.04.2026 21:16Файне. Люксичне
спойлер
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Останнім часом стрічка віруситься оцими чуваками:
спойлер
На фоні них згадав Дніпровських легенд мінімалізму та семплерів "И друг мой грузовик..."
спойлер
Тріо. Вокал, бас, барабани.
Ось як треба грувити та качати.
І не тільки в запису як на відео вище, а і вживу:
спойлер
Оце потужні чуваки були...
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Z440_User: 27.04.2026 22:35И друг мой грузовик...
Так, цікавий проект
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

пегасус топовий цап до романтики або амфітонів 30-90 :rolleyes:
спойлер
дуже товсто :facepalm:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 28.04.2026 00:58пегасус топовий цап до романтики або амфітонів 30-90
не шуткуй так. людь купить. в нас форум погано визначає жарти :gigi: :lol:
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 28.04.2026 01:11
Filabatya: 28.04.2026 00:58пегасус топовий цап до романтики або амфітонів 30-90
не шуткуй так. людь купить. в нас форум погано визначає жарти :gigi: :lol:
Ну мається на увазі що звук R2R цапу підійде до Романтики и не спортить звук цих колонок..... :laugh:
МОжна брати.... :super:
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Z440_User: 27.04.2026 22:35Останнім часом стрічка віруситься оцими чуваками:
спойлер
На фоні них згадав Дніпровських легенд мінімалізму та семплерів "И друг мой грузовик..."
спойлер
Лайно.

Відправлено через 2 хвилини 27 секунд:
konb999: 27.04.2026 21:28Носков обнюхался, наверное!
Не кіпішуй, в мене валерянка є. :lol:

Відправлено через 3 години 6 хвилин 33 секунди:
Radio Bay: 27.04.2026 18:02Цих і в МП3 можна
А цих ні )
Ти маєш у flac?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

feson: 28.04.2026 12:09Ну мається на увазі що звук R2R цапу підійде до Романтики и не спортить звук цих колонок.....
Напористый, динамики повырывает. Хотя можно сетевик от фена на 0.25 кв.мм прикрутить, думаю, динамику подрубит.
Только не Acoustic Revive 8800, у меня есть еще совет, как сделать Пегас на максималках и поболе, но там коробок порвёт :)

Відправлено через 7 хвилин 49 секунд:
QFlash: 28.04.2026 15:55Ти маєш у flac?
Так, є у колекції ріп з фірми
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

QFlash: 28.04.2026 15:55Radio Bay: ↑ 27.04.2026 18:02
Цих і в МП3 можна
А цих ні )
Ти маєш у flac?
Реально із фільму "Велика пустота" цікаво?

Відправлено через 45 секунд:
Radio Bay: 28.04.2026 16:16Так, є у колекції ріп з фірми
Де? Як скачати? Гіперпосилання є десь?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 28.04.2026 16:22Де? Як скачати? Гіперпосилання є десь?
Скину у лічку
Ще, якщо покопати історію проектів: Rain Tree Crow, Japan, David Sylvian, Mick Carn, я вважаю його головнім двигуном цих проектів
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Зрозумів, Дякую!
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Чому Мик Карн - ікона



Бо так не грав ніхто
Відповісти