TeraWulf запускає ферму для майнінгу біткоїнів потужністю до 300 МВт та живленням від ядерного реактора

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Lucas55: 11.03.2023 21:18
YAYA: 11.03.2023 19:02 купував він десь коли біток був десь по 25 центів біля 2009-2010
ну добре, навіть якщо ми забудемо що в 2009-м 1 доллар коштував 1500 Біткоіїнів в середньому. І порахуємо по 25 центів, то це виходить = ("пару (кілька) сотень баксів" - мінімум 200) 200 / 0,25 = 800 Біткоїнів.

Тоді як 14 млн грн в долларах це = 14 000 000 / 25 (курс) = 560 000 долл. Далі - 560 000 / 20 000 (курс) = 28 Біткоїнів. Щось все одно не сходиться, причому дуже не сходиться. Це математика за який клас 3-й , 2-й ? Наче нічого складного, але "несостиковочка" Поправте мене хтось якщо я невірно порахував.
І тоді 800 Біткоїнів - це виходить 800 * 20 000 = 16 000 000 $

Питання - чому всього 28 біткоїнів замість 800 ? :think: :spy:
я ж спеціально використовував значення "приблизно", "десь" і т.д. Витягувати з неточної інформацію в точну -це натягування сови на глобуса. Не думаю що варто далі щось пояснювати. Забий :beer:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Lucas55: 08.03.2023 23:37
NFS-Racer: 08.03.2023 22:43вот только криптовалюты это никак не развитие денег, это банальная афера, насос по выкачке денег из доверчивых баранов
Точно. Саме тому їх таємно скуповують великі інвестиційні фонди, корпорації і банки, при цьому офіційно брешучи у ЗМІ шо це "пузирь и афера" А Україна збирається вводити в обіг крипто-гривню, яка буде працювати на базі блокчейну, так само і інші держави зі своїми нац валютами. От же які вони дурні, нічого не розуміють. Навіщо їм ті дурні майнінги, тільки забирають відеокарти у ігрунів? Їм треба було гратися у дуже корисні ігрулькі КС, Доту, Овервотч - от це дійсно Великий розвиток, Прогрес :teacher: , дуже корисно і вигідно, а головне солідно і по дорослому, форумні спеціалісти точно знають :laugh:
У вас тільки майнери та геймери існують? Напевно всякі інженери і 3д дизайнери на якихось інших пристроях все обробляють? Я особисто знаю випадки коли людина переплатила за комп, який вона купляла для навчання на архітектурному напрямі. І тепер в тої людини досить посередня відяха в компі за великі гроші. Майнерам було потрібніше за неї? От сумніваюся
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

MqM: 15.03.2023 00:45У вас тільки майнери та геймери існують? Напевно всякі інженери і 3д дизайнери на якихось інших пристроях все обробляють? Я особисто знаю випадки коли людина переплатила за комп, який вона купляла для навчання на архітектурному напрямі. І тепер в тої людини досить посередня відяха в компі за великі гроші. Майнерам було потрібніше за неї? От сумніваюся
ну все, зраз всі інвестиційні фонди і бізнесмени все кинуть і побіжать вкладати свої мільярди у 3д дизайнерів, бо хтось переплатив за комп. НБУ не буде вводити національну криптовалюту, щоб хтось не переплатив за комп. TSMC скасують свої мільярдні замовлення, і перелаштують виробництво для зд дизайнерів :laugh:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Lucas55: 15.03.2023 10:21
MqM: 15.03.2023 00:45У вас тільки майнери та геймери існують? Напевно всякі інженери і 3д дизайнери на якихось інших пристроях все обробляють? Я особисто знаю випадки коли людина переплатила за комп, який вона купляла для навчання на архітектурному напрямі. І тепер в тої людини досить посередня відяха в компі за великі гроші. Майнерам було потрібніше за неї? От сумніваюся
ну все, зраз всі інвестиційні фонди і бізнесмени все кинуть і побіжать вкладати свої мільярди у 3д дизайнерів, бо хтось переплатив за комп. НБУ не буде вводити національну криптовалюту, щоб хтось не переплатив за комп. TSMC скасують свої мільярдні замовлення, і перелаштують виробництво для зд дизайнерів :laugh:
Давайте заради майнінгу відмовимося від реальної економіки, нехай інженери проектують все по старинці на папері, в Голівуді знімають фільми без спецефектів, і забудемо про компютерні ігри, як явище, до речі про сучасні авто теж забудемо. Ви такого життя бажаєте?
Давай скажемо правду, що ці бізнесмени з розряду хапуг, як в часи золотої лихорадки і не мають ніякого відношення до прогресу. А, що напряму у TSMC майнери замовляють? Взагалі не надійний партнер майнери, то вони все скуповують, то все розпродають... з такими і до банкрутства дійти можна, а не щось планувати на далеку перспективу.
Майнери роблять гроші на повітрі, реальної користі нуль для людства, я не розумію звідки ця пиха роздувається наче про якусь еліту людства. Майнери ті ж самі копачі бурштину, хоча там принаймні реальний продукт з якого принаймні прикраси зробити можна
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

MqM
Ну так в давнину так і було - люди міняли худобу на зерно, камінці на перли - реальна економіка :laugh: А потім придумали електрику, банки, Visu, безготівкові перекази. Можна звісно повернутися на совкові дерев'яні рахівниці :laugh: (хто застав 80-90-ті, той знає), але все таки думаю перейдуть на крипто-валюту і блокчейн, не даром центральні банки багатьох країн вже тестують пілотні проекти.

На рахунок Голівуду - спецефекти там були круті навіть у 80-90-х (Запитайте у майстра Кемерона, він покаже як треба B-) ) Більше того :teacher: - криптовалютний сектор ніяк не заважає спецефектам у кінематографі, а навпаки стимулює до створення більш потужніших чіпів, які в свою чергу зможуть обчислювати складніші спецефекти та більшу роздільну здатність. Так само і інженери у яких з'являться більш потужніші комп'ютери. Так шо ви якісь дурниці кажете. І я нічого не бажаю, а кажу як воно є :)

Комп'ютерні ігри - це цікаво, але ніхто не буде підлаштовувати економіку під розваги, скоріше навпаки.

Про сучасні авто до речі цікава думка - адже технологію Блокчейн можна вбудувати і в автомобілі та автомобільну індустрію, і навіть більше - в індустрію транспорту взагалі. Як систему обміну даними між транспортом і транспортними потоками, логістикою. Чорт забирай тут просто голова кружиться - стільки всього можна реалізувати :rotate: Я навіть думав - а чи вже хтось обдумує таку ідею :idea: А хоча шо за дурня - звісно обдумує і вже мабуть реалізує.

С приводу майнерів - дійсно вони і не є рушієм прогресу, вони лише підтримують мережу і створюють попит на обчислювальну техніку. Рушієм криптовалютного сектору економіки є програмісти, криптографи які створюють криптовалюти, вдосконалюють та інтегрують у сфери сучасного життя. Не треба плутати.

Що до надійності - геймери теж скуповують залізо, потім все розпродають :D

Про реальну користь для людства вже говорив вище, повторювати не бачу сенсу. І ні про яку еліту ніхто і не казав, ви не правильно мабуть зрозуміли, або зовсім нічого не зрозуміли. Мова йшла про великий бізнес, великі прибутки, великий капіталообіг. А саме велике виробництво, прибутки, технології, наука ( в тому числі Криптографія) були рушієм прогресу. А те шо хтось переплатив за комп - абсолютно не хвилює раду директорів TSMC, МВФ, або SEC, подобається це вам, чи ні.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Слушайте, пять страниц обсуждение стоимости электроэнергии, а так никто и не написал хотя бы примерно, сколько ж такая ферма сможет намайнить за сутки?
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Lucas55: 16.03.2023 01:08 MqM
Ну так в давнину так і було - люди міняли худобу на зерно, камінці на перли - реальна економіка :laugh: А потім придумали електрику, банки, Visu, безготівкові перекази. Можна звісно повернутися на совкові дерев'яні рахівниці :laugh: (хто застав 80-90-ті, той знає), але все таки думаю перейдуть на крипто-валюту і блокчейн, не даром центральні банки багатьох країн вже тестують пілотні проекти.

На рахунок Голівуду - спецефекти там були круті навіть у 80-90-х (Запитайте у майстра Кемерона, він покаже як треба B-) ) Більше того :teacher: - криптовалютний сектор ніяк не заважає спецефектам у кінематографі, а навпаки стимулює до створення більш потужніших чіпів, які в свою чергу зможуть обчислювати складніші спецефекти та більшу роздільну здатність. Так само і інженери у яких з'являться більш потужніші комп'ютери. Так шо ви якісь дурниці кажете. І я нічого не бажаю, а кажу як воно є :)

Комп'ютерні ігри - це цікаво, але ніхто не буде підлаштовувати економіку під розваги, скоріше навпаки.

Про сучасні авто до речі цікава думка - адже технологію Блокчейн можна вбудувати і в автомобілі та автомобільну індустрію, і навіть більше - в індустрію транспорту взагалі. Як систему обміну даними між транспортом і транспортними потоками, логістикою. Чорт забирай тут просто голова кружиться - стільки всього можна реалізувати :rotate: Я навіть думав - а чи вже хтось обдумує таку ідею :idea: А хоча шо за дурня - звісно обдумує і вже мабуть реалізує.

С приводу майнерів - дійсно вони і не є рушієм прогресу, вони лише підтримують мережу і створюють попит на обчислювальну техніку. Рушієм криптовалютного сектору економіки є програмісти, криптографи які створюють криптовалюти, вдосконалюють та інтегрують у сфери сучасного життя. Не треба плутати.

Що до надійності - геймери теж скуповують залізо, потім все розпродають :D

Про реальну користь для людства вже говорив вище, повторювати не бачу сенсу. І ні про яку еліту ніхто і не казав, ви не правильно мабуть зрозуміли, або зовсім нічого не зрозуміли. Мова йшла про великий бізнес, великі прибутки, великий капіталообіг. А саме велике виробництво, прибутки, технології, наука ( в тому числі Криптографія) були рушієм прогресу. А те шо хтось переплатив за комп - абсолютно не хвилює раду директорів TSMC, МВФ, або SEC, подобається це вам, чи ні.
Ви почали свій екскурс в історію занадто далеко :D От саме, що придумали електронні перекази, які були реалізовані адекватно! Ніхто не сперечається про певні плюси крипти (особливо, якщо комусь хочеться уникнути податків та продавати наркоту :D ) Здається, якась латиноамериканська країна зробила свою крипту офіційною одиницею, а потім мала інфляцію :weep:
Справа в тому, що сам майнінг це дуже енергоємка справа і не ефективне використання енергії про свідчать проблем з електрикою в США, та інколи навіть блекаути в певних регіонах.

Це ж яким боком криптовалютний сектор стимулює до потужніших чіпів? це щось нове, що проситься на заголовки новин. Поки я бачу, що стимулює розвиток штучного інтелекту, а не безглузде обчислення чисел заради чисел. Ніяких дурниць я не пишу.
Майнити на авто задумали? :D
Геймери мають стабільний попит, на відміну від майнерів.
Майнінг забираючи ресурси в реальної економіки здорожчуючи обладнання в усіх сферах в кінцевому результаті здорожчує продукцію для кінцевого споживача. Прогрес навпаки полягає у здешевленні на всіх етапах якісної продукції.
Бізнес є бізнес, деколи він надто спустошливий - наприклад алея раку в США, там теж можна виправдати об'ємами продукції.

"А саме велике виробництво, прибутки, технології, наука ( в тому числі Криптографія) були рушієм прогресу"
Це ви про Біткоїн, який давно розробили і чию технологію давно не оновлюють? Цікаво де там наука, чекатиму появу нобелівський лауреатів по майнінгу. Криптографія скрізь, а не лише у вашому майнінгу
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

MqM: 16.03.2023 13:19 Здається, якась латиноамериканська країна зробила свою крипту офіційною одиницею, а потім мала інфляцію
Здається вона мала Гіперінфляцію, ще до того як ввела в обіг Біткоїн :facepalm: :rotate:
MqM: 16.03.2023 13:19про певні плюси крипти (особливо, якщо комусь хочеться уникнути податків та продавати наркоту )
знову дурниці, і методичка великих банкірів та інституціоналів ("пузирь и афера", "доверчивым баранам") Про це вже казав на початку теми, читайте уважніше.
Мабуть до 2009-го року Наркоту продавали за ракушки і міняли на худобу ? :laugh: :lol: Чи все таки Наркоту продавали за Даллари ? і досі продають :rotate:
MqM: 16.03.2023 13:19Справа в тому, що сам майнінг це дуже енергоємка справа і не ефективне використання енергії про свідчать проблем з електрикою в США, та інколи навіть блекаути в певних регіонах.
Тримайте, спеціально для вас
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
https://docsend.com/view/adwmdeeyfvqwecj2
https://www.ngrave.io/en/blog/what-is-t ... -of-crypto
"блекаути" :lol:
MqM: 16.03.2023 13:19Майнити на авто задумали?
Мабуть такі як ви і будуть майнити на авто, хтозна ? :D Я говорив про технологію Блокчейн і обмін даними, але якшо ви не розумієте різниці, то мабуть пояснювати немає сенсу.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Lucas55: 16.03.2023 14:08
MqM: 16.03.2023 13:19 Здається, якась латиноамериканська країна зробила свою крипту офіційною одиницею, а потім мала інфляцію
Здається вона мала Гіперінфляцію, ще до того як ввела в обіг Біткоїн :facepalm: :rotate:
MqM: 16.03.2023 13:19про певні плюси крипти (особливо, якщо комусь хочеться уникнути податків та продавати наркоту )
знову дурниці, і методичка великих банкірів та інституціоналів ("пузирь и афера", "доверчивым баранам") Про це вже казав на початку теми, читайте уважніше.
Мабуть до 2009-го року Наркоту продавали за ракушки і міняли на худобу ? :laugh: :lol: Чи все таки Наркоту продавали за Даллари ? і досі продають :rotate:
MqM: 16.03.2023 13:19Справа в тому, що сам майнінг це дуже енергоємка справа і не ефективне використання енергії про свідчать проблем з електрикою в США, та інколи навіть блекаути в певних регіонах.
Тримайте, спеціально для вас
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
https://docsend.com/view/adwmdeeyfvqwecj2
https://www.ngrave.io/en/blog/what-is-t ... -of-crypto
"блекаути" :lol:
MqM: 16.03.2023 13:19Майнити на авто задумали?
Мабуть такі як ви і будуть майнити на авто, хтозна ? :D Я говорив про технологію Блокчейн і обмін даними, але якшо ви не розумієте різниці, то мабуть пояснювати немає сенсу.
Не оцінили сальвадорці прогресу https://hromadske.ua/posts/u-salvadori- ... ogo-zasobu
Обвал біткоїну наближає Сальвадор до дефолту: МВФ закликав відмовитися від криптовалюти https://news.obozrevatel.com/ukr/econom ... alyuti.htm ой, щось з надійністю не так :weep:
Ну так там майнінг зрівнявся з геймінгом, але це однаково додаткове навантаження на систему
Ось наприклад Китай з енергодефіцитом https://www.cryptonews.net/ru/news/mining/2008027/ Схоже було і в Казахстані
Та чому я буду майнити? тільки жадібні майнери, які навіть приставку від Соні заставили майнити :laugh:
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

MqM: 16.03.2023 13:19Справа в тому, що сам майнінг це дуже енергоємка справа і не ефективне використання енергії про свідчать проблем з електрикою в США, та інколи навіть блекаути в певних регіонах.
MqM: 16.03.2023 23:34Ось наприклад Китай з енергодефіцитом
Справа в тому, шо ви - Балабол
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
Відповісти