TeraWulf запускає ферму для майнінгу біткоїнів потужністю до 300 МВт та живленням від ядерного реактора

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

maksim2020: 09.03.2023 19:43
dead_rat: 09.03.2023 19:16 Що значить нема можливості встояти? То в багатьох просто мозок дитини і вони ведуться на замануху: отримай диван зараз, а паши на нього поки не здохнеш і зупинитися ти не зможеш.

Так само живу на Заході, але єдиний кредит - це іпотека. Ну я б ще зрозумів, якщо для роботи потрібне авто, то можна на нього кредит.
Ну от так й живуть. Нормально живуть.

А де саме на Заході ви живете? Бо без кредитів тут, в США, живуть лише понаєхі з Гаїті та Ямайки, або ще якісь мексиканці-біженці.

P.S. побачив - ви в Берліні. Не плутайте німецький соціалізм з капіталізмом.
А в чому відмінність? Цей соціалізм працює на вас лише якщо ви безробітний і безхатній місцевий - тоді дадуть якусь кришу над головою і грошей на їжу.
А відносно кредитів - все таке саме як в США. А, ну ще універ можно умовно безкоштовно закінчити. А податки сильно вищі.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

dead_rat: 09.03.2023 20:05 А в чому відмінність? Цей соціалізм працює на вас лише якщо ви безробітний і безхатній місцевий - тоді дадуть якусь кришу над головою і грошей на їжу.
А відносно кредитів - все таке саме як в США. А, ну ще універ можно умовно безкоштовно закінчити. А податки сильно вищі.
Ну, може й так, сперечатись не буду. Але кредити - не зло, а інструмент, яким треба вміти користуватись та грати по правилах.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

maksim2020: 09.03.2023 20:19
dead_rat: 09.03.2023 20:05 А в чому відмінність? Цей соціалізм працює на вас лише якщо ви безробітний і безхатній місцевий - тоді дадуть якусь кришу над головою і грошей на їжу.
А відносно кредитів - все таке саме як в США. А, ну ще універ можно умовно безкоштовно закінчити. А податки сильно вищі.
Ну, може й так, сперечатись не буду. Але кредити - не зло, а інструмент, яким треба вміти користуватись та грати по правилах.
:lol:

Це інструмент як з людини зробити кріпака, котрий боятиметься втратити роботу і тому з нього можна чавити усі соки.

А диван можна просто купити трохи пізніше, та і на відпустку відкласти і тд.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

dead_rat: 09.03.2023 20:32
maksim2020: 09.03.2023 20:19 Ну, може й так, сперечатись не буду. Але кредити - не зло, а інструмент, яким треба вміти користуватись та грати по правилах.
:lol:
Це інструмент як з людини зробити кріпака, котрий боятиметься втратити роботу і тому з нього можна чавити усі соки.
А диван можна просто купити трохи пізніше, та і на відпустку відкласти і тд.
Це пише людина, у якої іпотека, лол. Якщо ви заробляєте більше, ніж витрачаєте, то навіщо платити відразу великі суми, якщо можна частинами, без відсотків, а решту покласти в заначку? Чи ви з тих людей, які свято вірять, що їм назавжди 25, вони ніколи не захворіють, та в їх дім не прийде раптова біда? Тоді питань нема, продовжуйте ставити дурацькі смайлики.

З вашою ж логікою вам не треба було брати іпотеку - чому ж ви трохи пізніше не купили свої апартаменти?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

maksim2020: 09.03.2023 20:42
dead_rat: 09.03.2023 20:32
:lol:
Це інструмент як з людини зробити кріпака, котрий боятиметься втратити роботу і тому з нього можна чавити усі соки.
А диван можна просто купити трохи пізніше, та і на відпустку відкласти і тд.
Це пише людина, у якої іпотека, лол. Якщо ви заробляєте більше, ніж витрачаєте, то навіщо платити відразу великі суми, якщо можна частинами, без відсотків, а решту покласти в заначку? Чи ви з тих людей, які свято вірять, що їм назавжди 25, вони ніколи не захворіють, та в їх дім не прийде раптова біда? Тоді питань нема, продовжуйте ставити дурацькі смайлики.

З вашою ж логікою вам не треба було брати іпотеку - чому ж ви трохи пізніше не купили свої апартаменти?
Не хотів вас так сильно зачепити.

Звичайно я відклав розумну кількість грошей і витрачаю на життя менше ніж заробляю.
Всі покупки роблю за свої гроші і звичайно не на останні, тож якщо що станеться, запас є. Можу навіть послати свого роботодавця і відпочити кілька місяців якщо що.
Також трошки відкладається у ETF, хоча здобільшого я витрачаю свободні гроші на ЗСУ.

Іпотека - трохи інше питання, бо без неї купити житло неможливо абсолютно, хати дорожчають набагато швидше, ніж на них можливо відкладати(за 5 років як я купив квартиру, вона подвоілася у ціні). Тож ця американська фішечка вже пролізла сюди.
redialplease
Member

Повідомлення

Скорее бы уже метеорит, или цунами там по всей планете, или пришествие буйных ребят с космоса. Можно и зомби апокалипсис. Человечеству 1 фиг дорога в ад (помойку).
Я вас конечно люблю ребят, но если человечество скопытится вместе со мной - было бы с кайфом)
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

redialplease
ты че, дозировку превысил?
redialplease
Member

Повідомлення

NFS-Racer
та просто пригорел - проиграл. Завтра попустит. На депреснячке)
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

redialplease: 09.03.2023 23:13Скорее бы уже метеорит, или цунами там по всей планете, или пришествие буйных ребят с космоса. Можно и зомби апокалипсис. Человечеству 1 фиг дорога в ад (помойку).
Я вас конечно люблю ребят, но если человечество скопытится вместе со мной - было бы с кайфом)

так вроді ж тема не про ето ? :laugh:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

l-m
спойлер
Перш ніж вийняти скалку з ока брата свого, вийми колоду зі свого ока. Ісус Христос.
Тре дивитись не просто глибше, а до самого дна.
Коли у Фінляндії 15 років тому французи збирались будувати АЕС спочатку домовились про 3,5 млрд. Французи рахувати то вміють, в них 50+ своїх блоків. Але потім це виросло до 10+ і їх післали. Чому? Тому що всілякі політичні рухи, кормлені самі розумієте з чиєї руки в Європі, надули всіх через задницю про шкідливість АЕС і т.п. Потім пішло відключення блоків в Німеччині, частково у Франції, в Європі. Що, до того так багато було проблем з ядеркою? Та вона в сотні раз екологічніше ніж викопне. І це ми зараз все бачимо. Звичайно, Фукусіма підпортила, але особливо влупило саме в момент істерії, і всі тупо закрили на причину - суперземлетрус витримало, але було ЦУНАМІ. І скільки цунамі у Фінляндії, Україні, Франції? Чорнобиль не рахуєм, там явно була закладена помилка. І то всі вже давно догадались що проблема зараження і шкоди була сильно роздута ким потрібно.
Зараз ми всі бачимо кому це було вигідно і для чого це готувалось - всіх хотіли посадити на газ/нафту/вугілля саме певного виробника, і німці це все очолювали
А про відходи то всім мозги проїли - вся Арка над Чорнобилем обійшлась в 2 млрд, і це цілий блок на сотні років заховати. А просто паливо закрити по відомим техпроцесам в сотні раз простіше, особливо коли є площадки вже готові, транспорт і т.п. - що сильно заражена відходами Франція/США/Японія/Британія/Канада? Уявляєте який там шорох був би якби в реалі щось сталось. Навіть супернатравлені зелені нічого не знайшли. На нашій ЗАЕС площадка прямо на сонці під обстрілами стоїть і що?

Технологія реакторів відома як 5 пальців, дууже добре вивчена, пророблена, спеців повно. Що може бути дорого в реакторі, де тупо паливо само гріється? Не дешево звичайно ж, але і не ракета як у Маска. Вони розраховані на 50-100 років, там міцність як у гори. Та убогі хрущовки до сих пір стоять. Цих блоків повно по світі, різних типів. Канада мала по населенню, але сама свій розробила і ще кращий ніж в Європі чи США, і це ще тоді коли це розроблялось, починалось і реально дорого було, а зараз це давно пройдений етап, а маса технологій сильно здешевіла. Зараз не тре суперзали для контролю, все роблять компи і маса датчиків. Ну не може 1-2 реактори з тупою турбіною коштувати як цілий супертехнологічний завод на 4нм техпроцес. Термоядерний реактор ІТЕР новий і в 100 раз складніше і то 40 млрд коштує. Тут явно десь націнка, політична. І очевидно дефіцит потужностей комусь на руку.
Весь світ масово знов вертається до АЕС, тому що до 35-40 року заборонять все викопне, і ніхто не пікає що дорого. + парниковий ефект вже сильно очевидний, і людство втрапило в 100 раз більшу біду через СО2. Очевидно що про високу ціну писали якраз ті хто хотів підсадити всіх на газ/нафту, але нє шмогла. Тепер пишуть бо починається бум будівництва через масу виведених з експлуатації блоків, а будувати пруться хто? Китай, Росія, в німців, турків, індії і т.п.
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Будучи енергетиком за освітою та займаючись, наразі, професійно питаннями резервного енергоживлення скажу як школяр: було б круто на базі таких обчислювальних потужностей запустити віртуальний світ на кшталт Оази з фільму "Першому гравцю приготуватися". Вдягаєш окуляри: в тебе 5G+ чи швидке волокно і ти у грі де можна робити майже абсолютно все не виходячи з дому. Круто. Головне контроль часу, а то знімаєш шолом, а тобі 75 років)))
Це було б більше реально в плані віддушини, ніж ото ваші біткоїни))
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

YAYA
сильные мира сего как раз и пытаются заманить все человечество в такое цифровое гетто, уже на пол пути там
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

NFS-Racer: 10.03.2023 15:33сильные мира сего как раз и пытаются заманить все человечество в такое цифровое гетто, уже на пол пути там
да да, вручення повістки через "Дію" вже не здається такою фантастикою :D
urbanracer
Junior

Повідомлення

NFS-Racer: 09.03.2023 12:06
NFS-Racer: 08.03.2023 22:43 вот только криптовалюты это никак не развитие денег, это банальная афера, насос по выкачке денег из доверчивых баранов
Lucas55: 08.03.2023 23:37 Саме тому їх таємно скуповують великі інвестиційні фонди, корпорації і банки

Де одне протирічить іншому? Ви лише підтверджуєте мою думку. Скуповують їх саме для отримання прибутку. Де джерело прибутку гадаю самі розумієте. Сама по собі криптовалюта не має жодної користі, та вартості, не виконує функції грошей, це лише спекулятивний інструмент.
quadrotony: 09.03.2023 10:02 Скільки ніщебродів хейтерів криптовалют набігло :D
Змиріться, біток це не майбутнє, це вже реальність
Скоро всі країни на нього перейдуть і можна буде хоч комуналку платити ним
Скількі біткоїнів коштує 1 куб холодної води?
скажіть це нашим депутатам які мають біткоінів на десятки Міліонів доларів) хто його знае по скільки вони його купували може по центу чи по долару але те що їм тепер ніколи можна буде не працювати це факт ..і насрати на те скам то чи не скам і скільки світла бере...колись потратив пару сотень баксів а тепер мільйонер :super:
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

NFS-Racer: 10.03.2023 15:33 YAYA
сильные мира сего как раз и пытаются заманить все человечество в такое цифровое гетто, уже на пол пути там
"...абмативаєм.." (с). Щось схоже я чув від бабулі коли сідав грати в Батлтодс на 8 бітці :D З того часу я зміг пройти на комп'юторі кілька ігор в житті: farcry1, GTA III (в 33 роки, бо мої профілі в прокаті постійно стирали. Хто стикався той знає), Stalker 3 частини, NFS Underground і Carbon. Більше не пригадую. Навіть Серйозного Сема не подужав))
Вже років 5 мрію про XBOX, але знаючи себе боюся купувати (як і мотоцикл -що я буду їздити потихеньку і акуратно), щоб не залипнути, бо маю купу інших справ в житті які більше подобаються. Таких як я багато, зрештою мої +/- однолітків. Тому ми до пенсії точно будемо в цьому світі))

Але у віртуалку побігати так як це було у фільмі я б хотів. :super:

Відправлено через 8 хвилин 55 секунд:
urbanracer: 11.03.2023 05:40
скажіть це нашим депутатам які мають біткоінів на десятки Міліонів доларів) хто його знае по скільки вони його купували може по центу чи по долару але те що їм тепер ніколи можна буде не працювати це факт ..і насрати на те скам то чи не скам і скільки світла бере...колись потратив пару сотень баксів а тепер мільйонер :super:
Маю одного гарного знайомого. Його підлеглий ІТ десь в 2009-2010 наполіг вкинути кілька сотень баксів в біткоїн. Записав йому на флешку. Потім була війна, знайомий втратив свій бізнес, кілька квартир. І вже коли був хайп в 2019-2020 р. на біток він то згадав. Все що міг - перерив в речах по 10 разів. Але так і не знайшов ту флешку. Вже не пам'яютаю скільки там було бітків, але коли був биток десь по 20К, то ми рахували щось в районі 14 млн. грн. Така доля несправедлива...
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

YAYA: 11.03.2023 14:55Маю одного гарного знайомого. Його підлеглий ІТ десь в 2009-2010 наполіг вкинути кілька сотень баксів в біткоїн. Записав йому на флешку. Потім була війна, знайомий втратив свій бізнес, кілька квартир. І вже коли був хайп в 2019-2020 р. на біток він то згадав. Все що міг - перерив в речах по 10 разів. Але так і не знайшов ту флешку. Вже не пам'яютаю скільки там було бітків, але коли був биток десь по 20К, то ми рахували щось в районі 14 млн. грн. Така доля несправедлива...
28 BTC виходить (по курсу 25 грн\дол), шось малувато. На кілька сотень баксів в 2009-му можно було купити 150 000 - 300 000 Біткоїнів. В 2010-му 25 000 - 50 000 Біткоїнів. Навіть хтось купляв 5000 BTC на 0,13 Евро в 2010-му
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
І доречі з 2019 по 2020 курс Біткоїна в основному був в межах 3000 - 10 000 дол. Тільки в кінці 2020 - початок 2021-го року курс пішов в гору
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

MORTAL: 09.03.2023 09:46
ender: 09.03.2023 04:25

Тебя не обдирают. Тебе платят в соответствии с твоими компетенциями.
Кто ж тебе виноват что ты не компетентный ;)
То что быдлокодлокодер судит о компитенции людей совершенно других професий - многое о нем говорит
P.S. в данном случае быдлокодер не попытка оскорбления сам написал в профиле кто ты
Ты не способен меня оскорбить. Не переживай!
Я сужу о компетенции основываясь на опыте наблюдений.
Те кого не устраивает оплата их труда - развиваются или меняют сферу деятельности.
Жалуются те кто ленится и завидует, переоценивает себя.

А по теме: не такое всё дешевое у них за бугром. И плохо что вы не понимаете что там зарплаты больше потому что и товары, услуги так же стоят больше.
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Lucas55: 11.03.2023 15:13
YAYA: 11.03.2023 14:55Маю одного гарного знайомого. Його підлеглий ІТ десь в 2009-2010 наполіг вкинути кілька сотень баксів в біткоїн. Записав йому на флешку. Потім була війна, знайомий втратив свій бізнес, кілька квартир. І вже коли був хайп в 2019-2020 р. на біток він то згадав. Все що міг - перерив в речах по 10 разів. Але так і не знайшов ту флешку. Вже не пам'яютаю скільки там було бітків, але коли був биток десь по 20К, то ми рахували щось в районі 14 млн. грн. Така доля несправедлива...
28 BTC виходить (по курсу 25 грн\дол), шось малувато. На кілька сотень баксів в 2009-му можно було купити 150 000 - 300 000 Біткоїнів. В 2010-му 25 000 - 50 000 Біткоїнів. Навіть хтось купляв 5000 BTC на 0,13 Евро в 2010-му
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
І доречі з 2019 по 2020 курс Біткоїна в основному був в межах 3000 - 10 000 дол. Тільки в кінці 2020 - початок 2021-го року курс пішов в гору
Ти знаєш, абсолютно не буду сперечатися стосовно часових рамок. Я за бітком майже не слідкував, окрім тих моментів коли про нього було чути з кожної праски. В пам'яті основне: купував він десь коли біток був десь по 25 центів біля 2009-2010 і він теж не пам'ятає точно коли, бо тоді гроші не рахував і це для нього була якась фігня. А ми вже рахували суму 14 млн. грн. тоді коли він пригнув з 20 і вище, і було це перед тим як він пішов з нашої компанії, а це десь осінь 2021. Ось так. Не думав що хтось буде копати на стільки під це, тому довелося подумати і згадати додаткові деталі в пам'яті.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

YAYA: 11.03.2023 19:02 купував він десь коли біток був десь по 25 центів біля 2009-2010
ну добре, навіть якщо ми забудемо що в 2009-м 1 доллар коштував 1500 Біткоіїнів в середньому. І порахуємо по 25 центів, то це виходить = ("пару (кілька) сотень баксів" - мінімум 200) 200 / 0,25 = 800 Біткоїнів.

Тоді як 14 млн грн в долларах це = 14 000 000 / 25 (курс) = 560 000 долл. Далі - 560 000 / 20 000 (курс) = 28 Біткоїнів. Щось все одно не сходиться, причому дуже не сходиться. Це математика за який клас 3-й , 2-й ? Наче нічого складного, але "несостиковочка" Поправте мене хтось якщо я невірно порахував.
І тоді 800 Біткоїнів - це виходить 800 * 20 000 = 16 000 000 $

Питання - чому всього 28 біткоїнів замість 800 ? :think: :spy:
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Kravan
А есть, хоть одна, страна в мире, которая не зависит от других? Глобализация.
Відповісти