Новини
Останні статті і огляди
1366 vs 2011
-
D1maV
Member
Сколько прироста по производительности даст i7-3820 по сравнению с i7-950 в играх и/или умножении матриц?
-
S
Member
- Звідки: Киев
http://www.thg.ru/cpu/obzor_intel_core_ ... print.html" target="_blank
-
kss
Member
- Звідки: Ровно
D1maV, если таковой имеется то лучше не менять!
-
xe-xe
Member
- Звідки: Киев/Феодосия
Смысла менять 1366 нет, смысла покупать его, если нет ничего - тоже нет.
На руоверах недавно был толстый обзор игровой производительности последних поколений интелов.
На руоверах недавно был толстый обзор игровой производительности последних поколений интелов.
-
nochnik89
Member
- Звідки: Планета Земля
D1maV
разгони 950-й и не парься
.Ничего менять не нужно
разгони 950-й и не парься
-
D1maV
Member
Какой кулер лучше использовать? (Сейчас работает на 3600 с 212+)nochnik89:D1maV
разгони 950-й и не парься.Ничего менять не нужно
-
Adamantium
Ghost
- Звідки: Днепр
D1maV
взять Noctua NH-D14(можно и Б\У),и спокойно добраться до отметки 4.0GHz(а зачастую и выше).
взять Noctua NH-D14(можно и Б\У),и спокойно добраться до отметки 4.0GHz(а зачастую и выше).
-
bodik2009
Member
Немає сенсу переходити на платформу 2011.Треба дочекатись наступного покоління,там повинен бути нормальний приріст продуктивності і кращий розгін, ніж в Ivy.
-
viperest1
Member
Приходила також така думка,щоб змінити на 1155 і в розгін.Потім подумав,що і мого можна гнати до 4ггц спокійно,тим більше,що на всі програми його продуктивності вистачає.Коли випустять на 1150 сокеті проци то і прогнозують пам'ять ддр 4,холодніші будуть і думаю розгін буде також огого.Так,що здоровий глузд підказує чекати і складати гроші
,бо коли проци будуть вдалими то ненажерливий ІNTЕL буде дерти з нас останні соки+покращення життя+інфляція.А коли щось то і ще одне покоління пересиджу(люди ж і на пеньках сидять деякі і нічого
).