1366 vs 2011

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
D1maV
Member

Повідомлення

Сколько прироста по производительности даст i7-3820 по сравнению с i7-950 в играх и/или умножении матриц?
kss
Member
Аватар користувача
Звідки: Ровно

Повідомлення

D1maV, если таковой имеется то лучше не менять!
xe-xe
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев/Феодосия

Повідомлення

Смысла менять 1366 нет, смысла покупать его, если нет ничего - тоже нет.
На руоверах недавно был толстый обзор игровой производительности последних поколений интелов.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

D1maV
разгони 950-й и не парься ;) .Ничего менять не нужно
D1maV
Member

Повідомлення

nochnik89:D1maV
разгони 950-й и не парься ;) .Ничего менять не нужно
Какой кулер лучше использовать? (Сейчас работает на 3600 с 212+)
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

D1maV
взять Noctua NH-D14(можно и Б\У),и спокойно добраться до отметки 4.0GHz(а зачастую и выше).
bodik2009
Member

Повідомлення

Немає сенсу переходити на платформу 2011.Треба дочекатись наступного покоління,там повинен бути нормальний приріст продуктивності і кращий розгін, ніж в Ivy.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Приходила також така думка,щоб змінити на 1155 і в розгін.Потім подумав,що і мого можна гнати до 4ггц спокійно,тим більше,що на всі програми його продуктивності вистачає.Коли випустять на 1150 сокеті проци то і прогнозують пам'ять ддр 4,холодніші будуть і думаю розгін буде також огого.Так,що здоровий глузд підказує чекати і складати гроші :) ,бо коли проци будуть вдалими то ненажерливий ІNTЕL буде дерти з нас останні соки+покращення життя+інфляція.А коли щось то і ще одне покоління пересиджу(люди ж і на пеньках сидять деякі і нічого :) ).
Відповісти