не такий вже і він народний за 50$ при цьому обходячи перформу тільки на пару градусів, хоча комплект кращий і вигляд. а прямий контакт ТТ взагалі
Як в плані шуму дані вентилятори? Для наглядності можна було графік комплектної термопасти зробити і від залман, невже вона на 6 градусів гірша? І ще одне, чому так мало кулерів у порівнянні, цікаво глянути на тести бюджетних, середнячків (як даний Spire) і щось з суперкулерів(хоча б односекційних)
