Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

SergeyRСупер)))
Да, к шуму за пару недель привыкаешь, даже если вентили на максимуме - 1850 оборотов.
чесно говоря больше раздражает свист старых жестких этот постоянный звук..бр.. хотя раньше и не против него был) лет 15 назад когда дома комп первый стоял)) :laugh:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

вітаємо підкріплення Andreym89 :beer:
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Я тоже перешол последнюю недельку только на smp/ расчёты,ато жарковато однако cpu- 10090 -58градусов, gpu- 7623 - 71градус.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

SergeyR 38.000.000 :super: :super:

colapc 1.000 WU :super: :super:

Runax 2.500.000 :super: :super:

evolistUA 100 WU :super:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

:beer: :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

di2di 9.000 WU :super: :super:
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

:beer: кооофе ты где ;)
Runax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Товарищи, а как прописать в FAH Client V7, чтоб у процессора были загружены 4 ядра на 95%? А то ползунок percent CPU usage показывает и регулирует только погоду на Марсе, но не нагрузку на проц :)
-stan-
Member
Аватар користувача
Звідки: Канатоп

Повідомлення

Runax
А клиента перезапускать пробывали?
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

Runax
для какой цели нужны 95%???
Runax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

-stan-
А клиента перезапускать пробывали?
Конечно :)
di2di
для какой цели нужны 95%???
Так как параллельно, еще есть кое какие задачи, для которых фолдинг клиент неадекватно отдает мощности ЦПУ.
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

Runax
на своих ни чего не трогал и кроме температуры ни чем не напоминает...
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

142 :super: :beer:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Помітили нову задачу 7084 з супер ППД: Core i5 x2@4.0 (+НТ) дає 36,7 тис, тоді як на задачах 70хх було максимум 15,5. Це тому що базовий кредит 1220 замість 600
йде у 7-клієнті так само як інші 70хх, тобто час від часу
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

мій сервак core2 x8@2.0 дає 70тис ППД, замість максимум 22тис до того

мені страшно представити скільки на компі у SergeyR буде - приблизно 670 тис (по прямих розрахунках), або, враховуючи погану розпаралеленість у віндовсі - 400 тис
2600к@4.5 має дати 185тис :eek: :eek:

подібно на те, що дана задача йде окремо від інших в певний час, наприклад в мене два компа спіймали її у проміжку 13:20 - 14:00.
в такому випадку вигідніше нічого не рахувати, а спіймати саме цю задачу (або скинути інші задачі заради 7084, коли вона появиться). Все таки у 3 рази вищий ППД компенсує любі простої
(у 3 рази відносно 70хх задач, відносно 80хх - у 5-8 раз)

команда 140 місце :super: :super: :beer:
SergeyR 39,000,000 :super: :super:
Romanovfastov 4,000 WU :super: :super:
Востаннє редагувалось 09.07.2012 17:43 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Команда, признаю, мой косяк :)
Комп лежал с 7 июля. С 13 часов где то. Уезжал вот поэтому перезапустить. Не смог.
У меня 2 версии, или это от нестабильности разгона, или от того что антивирь обновился. Хотя скорее 2 вариант, так как фолдинг работал подряд без перезагрузок больше 20 дней....
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

скорее всего ето антивирус
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

тільки що зловив хвилю 7083-7074 задач. Ішли в перемішку з іншими 70хх (7 клієнт, client-type=advanced). Йшли вього 5 хвилин, далі пішли 8013 задачі. Самі 7083-4 задачі йшли на початку хвилі, дуже часто, а під кінець вже ні - збивав прості 70хх по 3 рази, але 708х так і не зявились. В результаті спочатку на 4 компів відразу зловив 708х, а ще на 5 компів - тільки 70хх (вони запізнились через затримку на включення). Тож поки що можна зробити висновок:
708х задачі ідуть
_1. вперемішку з іншими 70хх задачами
_2. тре ловити момент появи 70хх задач - тоді спіймати 708х задачу вищі шанси.
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Кстати, вопрос, кто может администрировать комп в течении месяца? То просто в больницу ложится на месяц.... :shuffle:
Відповісти