Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
mEn4iK
Member
- Звідки: Киев
Привет народ
Я тут решил помочь пока с общаги не выселили (халявная электроэнергия) так буду вам помогать около месяца
Подскажите как настроить клиент 7 версии, или дайте ссылку на фак где нет воды и все по теме
СПС 
-
ronemun
Advanced Member
7904-дууже погані. Як я памятаю, 7905 і 7904 самі не йдуть, а коли значення параметру не вірно вписане
Добавлено через 6 минут 6 секунд:
mEn4iK
З твоїм процом тобі краще ловити задачу 6901, а якщо розженещ до 4,1-4,2 - то і 6903 (ще на 25% більше очок буде). Як ловити - див.
viewtopic.php?p=837006#p837006" target="_blank
viewtopic.php?p=837071#p837071" target="_blank
АЛЕ. У тебе тільки 9 порахованих задач. Ти знаєш що таке бонуси? Ти вже взяв собі passkey? (без нього не буде бонусів), а бонуси починають рахуватись після 10 зданих задач (і саме процесорних, і саме порахованих з твоїм passkey). Без бонусів тобі зараховується тільки базова ставка очок за задачу, а з бонусами буде у 10 раз більше (для твого проца). Тож зупиняй обрахунки на проці і спочатку прокачай passkey у 7-му клієнті, тобто:
1. отримай його на офіційному сайті http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/getpasskey.py" target="_blank
2. встав у натройки клієнта
3. ріши 10 задач для проца
а потім вже берись за 6901 (ну чи інші задачі на проці).
Інструкція по 7-му клієнту на першій сторінці (силка), покищо хватає по замовчуванню використовувати (автоматом розпізнає і проц і відеокарту, скачає задачі і т.д). Бажано щоб проц рахував задачі серії 80хх (хх- це число, наприклад є такі 01, 10, 11, 12 21, 22, 41, 42) - вони короткі (тобто швидко рішаються, вимагають мало обрахунків). Ці задачі мають зараз іти на настройках по замовчуванню
Бонуси нараховуються тільки на задачі проца, не відеокарти. Хоча бажано, щоб в настройках клієнта відеокарти теж був прописаний твій passkey, тоді пораховані відеокартою задачі будуть зараховуватись як загальне (і проца і відеокарти) число УСПІШНО ЗДАНИХ задач. (якщо успішно зданих задач стане меньше 80% то бонуси перестають нараховуватись)
Також, щоб знати що підказувати, уточни, чи будеш рахувати задачі 6901 і 6903 (6903 зможеш якщо проц розженеш). 6901 дасть тобі 30тис очок в день (PPD - point per day) навіть без розгону проца, 6903 - 45-50тис. Але ці задачі рахуються дуже довго (твій проц на 3,5ГГц 6901 рішить за 2,7 доби, 6903 на 4,2ГГц - за 4,9 діб). Ці задачі вимагають цілодової неприпинної роботи проца, і дивитись, щоб електрика не пропала (легко настроїти для автоматичного продовження обрахунків після відновлення електрики). Ці задачі рахуються у Лінуксі, але його не обовязково знати - є вже все готово для простого запуску у Вінді через віруалку. Хоча, хто хоче, на 1 ст. є силка на легу інструкцію по встановленню Лінукса і настройок клієнта - без віртуалки буде на 10-15% більше очок.
Якщо ж не захочеш 6901-6903, то у 7-му клієнті приблизно 30тис очок в день (при 3,5ГГЦ) можуть дати задачі 70хх і 1008х. Але вони ідуть не часто, переважно перебиваються задачами з меньшим PPD (у 2-3 рази).
70хх задачі ідуть, якщо вказати у настройках слота (проца) параметр client-type зі значенням advanced
Добавлено через 6 минут 6 секунд:
mEn4iK
З твоїм процом тобі краще ловити задачу 6901, а якщо розженещ до 4,1-4,2 - то і 6903 (ще на 25% більше очок буде). Як ловити - див.
viewtopic.php?p=837006#p837006" target="_blank
viewtopic.php?p=837071#p837071" target="_blank
АЛЕ. У тебе тільки 9 порахованих задач. Ти знаєш що таке бонуси? Ти вже взяв собі passkey? (без нього не буде бонусів), а бонуси починають рахуватись після 10 зданих задач (і саме процесорних, і саме порахованих з твоїм passkey). Без бонусів тобі зараховується тільки базова ставка очок за задачу, а з бонусами буде у 10 раз більше (для твого проца). Тож зупиняй обрахунки на проці і спочатку прокачай passkey у 7-му клієнті, тобто:
1. отримай його на офіційному сайті http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/getpasskey.py" target="_blank
2. встав у натройки клієнта
3. ріши 10 задач для проца
а потім вже берись за 6901 (ну чи інші задачі на проці).
Інструкція по 7-му клієнту на першій сторінці (силка), покищо хватає по замовчуванню використовувати (автоматом розпізнає і проц і відеокарту, скачає задачі і т.д). Бажано щоб проц рахував задачі серії 80хх (хх- це число, наприклад є такі 01, 10, 11, 12 21, 22, 41, 42) - вони короткі (тобто швидко рішаються, вимагають мало обрахунків). Ці задачі мають зараз іти на настройках по замовчуванню
Бонуси нараховуються тільки на задачі проца, не відеокарти. Хоча бажано, щоб в настройках клієнта відеокарти теж був прописаний твій passkey, тоді пораховані відеокартою задачі будуть зараховуватись як загальне (і проца і відеокарти) число УСПІШНО ЗДАНИХ задач. (якщо успішно зданих задач стане меньше 80% то бонуси перестають нараховуватись)
Також, щоб знати що підказувати, уточни, чи будеш рахувати задачі 6901 і 6903 (6903 зможеш якщо проц розженеш). 6901 дасть тобі 30тис очок в день (PPD - point per day) навіть без розгону проца, 6903 - 45-50тис. Але ці задачі рахуються дуже довго (твій проц на 3,5ГГц 6901 рішить за 2,7 доби, 6903 на 4,2ГГц - за 4,9 діб). Ці задачі вимагають цілодової неприпинної роботи проца, і дивитись, щоб електрика не пропала (легко настроїти для автоматичного продовження обрахунків після відновлення електрики). Ці задачі рахуються у Лінуксі, але його не обовязково знати - є вже все готово для простого запуску у Вінді через віруалку. Хоча, хто хоче, на 1 ст. є силка на легу інструкцію по встановленню Лінукса і настройок клієнта - без віртуалки буде на 10-15% більше очок.
Якщо ж не захочеш 6901-6903, то у 7-му клієнті приблизно 30тис очок в день (при 3,5ГГЦ) можуть дати задачі 70хх і 1008х. Але вони ідуть не часто, переважно перебиваються задачами з меньшим PPD (у 2-3 рази).
70хх задачі ідуть, якщо вказати у настройках слота (проца) параметр client-type зі значенням advanced
Востаннє редагувалось 08.06.2012 23:53 користувачем ronemun, всього редагувалось 7 разів.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Да, промахнулся поменял местами биг и адвансед)
Щас поменял как надо, так скачал нормальную 10085
Щас поменял как надо, так скачал нормальную 10085
-
mEn4iK
Member
- Звідки: Киев
ronemun
Спасибо за небольшой фак
Я с самого начала вставил паскей.
Буду помогать
У меня почти всегда идут задания которые начинаются на цифру 8 (например сейчас считает 8020 и 8013)
Спасибо за небольшой фак
-
ronemun
Advanced Member
mEn4iK
6901 задачі ловити будеш? Не зараз, а після того як прокачаєш паскей. Правда, 6901 дає очок навіть чуть меньше ніж 70хх задачі, зате 6901 можна легко зловити коли хочеш. У 6901 біда в тому, що на тіж настройки більше ловляться 6903, а її ти без розгону проца не зможеш рішати, тож відразу після отримання змушений будеш зупиняти клієнт, стирати дані задачі і запускати клієнт знову. І так поки не зловиш 6901. Але скидання задач спортить тобі відношення 80% і бонуси зникнуть. Тому найкраще, щоб ти підрозігнав проц і зміг рішати 6903 - тоді проблем знааачно меньше буде, а балів - куча (до 45-50тис в добу). Тільки розганяй з доброю перевіркою на стабільність, а то всі задачі попортиш і лише час втратиш.
Добавлено через 9 минут 34 секунды:
ShaggY
ти 7 клієнт у Віндовс запустив? Везе тобі - 70хх і 1008х задачі ідуть - це тому що в тебе АМД проц. В мене на Інтел на тіж настройки - тільки 80хх, і то барахло - 804х рідко йдуть, самі 801х (з ППД у 1,5 раз меньше ніж у 804х). Ловив би 609х у лінуксі, так вона довго рахується, а скоро десь 70хх мають зявитись - вони завжди по вихідним ідуть.
До речі, ти Лінукс знаєш, чому не ставиш 7-й клієнт у Лінуксі - там АМД проци дають на 25% більше очок навіть у віртуалці.
Добавлено через 9 минут 9 секунд:
mEn4iK
дивись, щоб на відеокарту не приходили задачі 76хх - вони дають у 1,5 рази меньше очок ніж задачі 8010-8011 і у 1,7 рази ніж задача 8020. Якщо часто ідуть 76хх - тре змінювати натройки. Правда, я зараз ловлю задачі 8010 для відеокарти у 6,41 клієнті, тож які тре для 7-го незнаю. Якщо тре буде - скажеш, попробую.
6901 задачі ловити будеш? Не зараз, а після того як прокачаєш паскей. Правда, 6901 дає очок навіть чуть меньше ніж 70хх задачі, зате 6901 можна легко зловити коли хочеш. У 6901 біда в тому, що на тіж настройки більше ловляться 6903, а її ти без розгону проца не зможеш рішати, тож відразу після отримання змушений будеш зупиняти клієнт, стирати дані задачі і запускати клієнт знову. І так поки не зловиш 6901. Але скидання задач спортить тобі відношення 80% і бонуси зникнуть. Тому найкраще, щоб ти підрозігнав проц і зміг рішати 6903 - тоді проблем знааачно меньше буде, а балів - куча (до 45-50тис в добу). Тільки розганяй з доброю перевіркою на стабільність, а то всі задачі попортиш і лише час втратиш.
Добавлено через 9 минут 34 секунды:
ShaggY
ти 7 клієнт у Віндовс запустив? Везе тобі - 70хх і 1008х задачі ідуть - це тому що в тебе АМД проц. В мене на Інтел на тіж настройки - тільки 80хх, і то барахло - 804х рідко йдуть, самі 801х (з ППД у 1,5 раз меньше ніж у 804х). Ловив би 609х у лінуксі, так вона довго рахується, а скоро десь 70хх мають зявитись - вони завжди по вихідним ідуть.
До речі, ти Лінукс знаєш, чому не ставиш 7-й клієнт у Лінуксі - там АМД проци дають на 25% більше очок навіть у віртуалці.
Добавлено через 9 минут 9 секунд:
mEn4iK
дивись, щоб на відеокарту не приходили задачі 76хх - вони дають у 1,5 рази меньше очок ніж задачі 8010-8011 і у 1,7 рази ніж задача 8020. Якщо часто ідуть 76хх - тре змінювати натройки. Правда, я зараз ловлю задачі 8010 для відеокарти у 6,41 клієнті, тож які тре для 7-го незнаю. Якщо тре буде - скажеш, попробую.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
Так, у 70хх та 1008х ппд такий як 6901.. мені такі легше.. ТАм шось шлючить, та й тут менше втрачаєш, якщо вимикають світло.
е.. тобто не 6-й а 7-й для лінуха? Ще більше очок?
гарно пышли 70хх та 1008х
питаннячко, як у віртуальному лінуху налаштувати так шоб тільки клієнт 7-мий працював.. Чи хоча б контрол отримував завдання..
Так, у 70хх та 1008х ппд такий як 6901.. мені такі легше.. ТАм шось шлючить, та й тут менше втрачаєш, якщо вимикають світло.
е.. тобто не 6-й а 7-й для лінуха? Ще більше очок?
гарно пышли 70хх та 1008х
питаннячко, як у віртуальному лінуху налаштувати так шоб тільки клієнт 7-мий працював.. Чи хоча б контрол отримував завдання..
-
ronemun
Advanced Member
ТАм шось шлючить..
А память прогою SnM тестував? (з підрахунком помилок і у багатопоточному режимі)
denis 1000WU
JuiZZZe 400.000
А память прогою SnM тестував? (з підрахунком помилок і у багатопоточному режимі)
denis 1000WU
JuiZZZe 400.000
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Ні бо не бачу сенсу, бо працює на стоку 1333 я розганяв множником.. Хоча там 4 планки 2 такі і 2 такі.. Може із за цього, хоча напругу поставив на 1.65в.
-
ronemun
Advanced Member
все таки перевір. може бути несумісність памяті - дуже фігова штука. Вона незамітна відразу, але з часом вічно щось глючить.
в мене на 8 компах з 10 несумісність памяті (2 планки по 2ГБ) вічно приводили до збоїв. І то без розгону, все бо дефолту. Планки однакові, несумісність була на рівні біоса. Підбір параметрів у біосі трохи рішив проблему, але не до кінця - часто біос злітає (при глюках памяті біос пошкоджується при статі компа).
в мене на 8 компах з 10 несумісність памяті (2 планки по 2ГБ) вічно приводили до збоїв. І то без розгону, все бо дефолту. Планки однакові, несумісність була на рівні біоса. Підбір параметрів у біосі трохи рішив проблему, але не до кінця - часто біос злітає (при глюках памяті біос пошкоджується при статі компа).
-
JuiZZZe
Member
- Звідки: Киев
ronemun:JuiZZZe 400.000
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Приехал крутилятор на БП, если убью БП то пропаду надолго
Кстати, а какие самые лучшие параметры в линуксе для профильного проца?
Приехал крутилятор на БП, если убью БП то пропаду надолго
Кстати, а какие самые лучшие параметры в линуксе для профильного проца?
-
ronemun
Advanced Member
команда 147 місце
SergeyR 518,848 за 1 WU - рекорд

SergeyR 518,848 за 1 WU - рекорд
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Звідки: Киев
ronemun
Не , рекорд был 522,5хх
Ну все равно спасибо !
Не , рекорд был 522,5хх
Ну все равно спасибо !
-
ronemun
Advanced Member
дійсно,
523,612, viewtopic.php?p=820052#p820052" target="_blank
Добавлено через 18 минут 18 секунд:
Є ще варіант простіший - задачі 609х постійно ідуть в 6-му клієнті, на параметри по замовчуванню, тобто bigpackets= пусто або big, але якщо у extra_parms НЕмає betateam. Твій проц дасть PPD=8-9тис. (так само як 804х у 7-му клієнті у Віндовсі). Задачі 609х довгі, але зі стабільним ППД, на відміну від 75хх задач, в яких розкид ППД у 1,5 рази (для твого проца від 6тис до 9). 75хх ідуть на bigpackets=small
новий рекорд є:
SergeyR ТОP-750

1,899,710 за 7 діб
35.000.000

Добавлено через 18 минут 18 секунд:
Нажаль, БЖ-задач не потяне. Хіба що 6901, але Лінукс напряму загружати, без віртуалки (тоді швидкість трохи вища), і впритик 4 доби буде, тож відволікати на щось буде ризиковано. Якщо будеш пробувати - то інструкція по ловлі БЖ у Лінуксі - на 1 сторінці, там все просто. Але один нюанс - тре буде фільтрувати задачі 6903 і 6904 (скидати), тож ловити тре буде кожну задачу вручну (раз в 4 доби). Перевага - постійний високий ППД, десь 13 тис., на рівні з 70хх задачами.Шаженла: Кстати, а какие самые лучшие параметры в линуксе для профильного проца?
Є ще варіант простіший - задачі 609х постійно ідуть в 6-му клієнті, на параметри по замовчуванню, тобто bigpackets= пусто або big, але якщо у extra_parms НЕмає betateam. Твій проц дасть PPD=8-9тис. (так само як 804х у 7-му клієнті у Віндовсі). Задачі 609х довгі, але зі стабільним ППД, на відміну від 75хх задач, в яких розкид ППД у 1,5 рази (для твого проца від 6тис до 9). 75хх ідуть на bigpackets=small
новий рекорд є:
SergeyR ТОP-750
1,899,710 за 7 діб
35.000.000
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Блін, в мене електрика пропадала надовго, а мене не було вдома.
Не знаю, можливо провтикав 6904.. будем бачити..
Добавлено через 2 минуты 41 секунду:
Бачу, здається 1 годину комп був вимкнений.. або 24+1 годину...
Добавлено через 1 час 44 минуты 59 секунд:
Все таки даром... якесь падло вирубало електрику надовго. Тепер задача не встигне порахуватись...
Добавлено через 2 часа 30 минут 7 секунд:
Оновив лінукс... перезапустив клієнт. Зловило 6099.
Не знаю, можливо провтикав 6904.. будем бачити..
Добавлено через 2 минуты 41 секунду:
Бачу, здається 1 годину комп був вимкнений.. або 24+1 годину...
Добавлено через 1 час 44 минуты 59 секунд:
Все таки даром... якесь падло вирубало електрику надовго. Тепер задача не встигне порахуватись...
Добавлено через 2 часа 30 минут 7 секунд:
Оновив лінукс... перезапустив клієнт. Зловило 6099.
-
ronemun
Advanced Member
colapc 1,000,000

міліонер

Добавлено через 1 минуту 6 секунд:
Artistus
.. Зловило 6099
очевидно, умови для ловлі БЖ не виконані
міліонер
Добавлено через 1 минуту 6 секунд:
Artistus
.. Зловило 6099
очевидно, умови для ловлі БЖ не виконані
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Буду старатсяronemun:colapc 1,000,000![]()
міліонер![]()
-
ronemun
Advanced Member
oleg_qwerty 250.000 
у клієнті для відео 6,41r2 ідуть задачі 8020 на настройках по замовчуванню (для відеокарт Fermi, в кого відео Нвідії серії 8х00 чи 2х0 то в extra_parms тре вписати -forcegpu nvidia_fermi
у 7-му клієнті теж на настройках по замовчуванню (для відеослота) йдуть 8020
у клієнті для відео 6,41r2 ідуть задачі 8020 на настройках по замовчуванню (для відеокарт Fermi, в кого відео Нвідії серії 8х00 чи 2х0 то в extra_parms тре вписати -forcegpu nvidia_fermi
у 7-му клієнті теж на настройках по замовчуванню (для відеослота) йдуть 8020
-
oleg_qwerty
Member
- Звідки: Львів
Підрозігнав малость проца (до 3-х ГГц), подивлюсь на стабільність, що з цього вийде. Правда, про додатковий охлад можна починати думати вже зараз - температура відразу +10 градусів 
-
ronemun
Advanced Member
Andrey235 4.500.000 
-stan- 1.000.000

-stan- 1.000.000