Просто падает, система, без всяких записей. Нагрузку на проц держит, нагрузку на видео без процессора нет. Видеокарту относил в дургое место работает. Остается БП или мать, но это вначале уже проверить БП нужно, китайщину ан 300вт не подключу, сгорит приходится ждать случая.ronemun:Якщо перезавантажуться різко, це крім БЖ, може бути недостача живлення проца, якщо зависає з відключенням екрану - перегрів проца (але ручне перезавантаження відбувадеться відразу). Якщо падає з помилками DirectX чи прог, які супроводжують відеодрайвер (синій екран - його дані можна розшифрувати за допомогою BlueScreenView) - то відюха. Якщо сині екрани різні - то память глючить. Ну і т.д.
Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
Alexsandr
Member
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Вчора випустив жирну жабку.
Вийшов за поріг 2 200 000 points!
Вийшов за поріг 2 200 000 points!
-
ronemun
Advanced Member
247,768 за 1 задачу - 
Добавлено через 58 минут 8 секунд:
у 7 клієнті знов пішли задачі 70хх.
Добавлено через 58 минут 8 секунд:
у 7 клієнті знов пішли задачі 70хх.
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Команда, нашли ли способ получения 802x заданий на GPU
-
ronemun
Advanced Member
пару днів тому пробував у 6,41 клієнті - нічо не вийшло (всі параметри перебирав - тільки 8010 і 8009 йшли - може такий період був).
Може 8020 у 7 клієнті йдуть?
Добавлено через 6 минут 19 секунд:
Команда 152 місце
Може 8020 у 7 клієнті йдуть?
Добавлено через 6 минут 19 секунд:
Команда 152 місце
Востаннє редагувалось 26.05.2012 17:19 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
-
ronemun
Advanced Member
SergeyR 32,000,000

-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Не ошиблись? 153

-
ronemun
Advanced Member
Alexsandr
ти писав що носив відеокарту в інше місце і вони працює. А чим провіряв. Я тест відеокарти довіряю тільки ОССТ 3.10 (тест відеокарти з включеним підрахунком помилок), і з обовязковим моніторингом температури. У 4-ї серії Geforce при 105 град. включається тротлінг, частота різко падає (чи такти пропускає), це може бути причиною збоїв, тому тре драйвер 296 і пізніше. Якщо драйвер нормальний то відюха має спокійно переносити Т-ру вище 105 (до 120). Якщо ж відюха не буде тримати температуру вище 105, а почне відключатись - тут, певно, ремонт. Звичайно, це все при нормальному блоці живлення. Якщо у тесті почнуть сипатись помилки - тут ремонт (крім рідкісних випадків з кривими драйверами). ОССТ перевіряє чіп і контролер памяті, а саму пять - ні (всього бере 16МБайт, незалежно від роздільчої здатності картинки тесту). Щоб краще перевірити память - використовуй фолдинг (бере ~400МБ), всілякі проги, які тестують відеопамять окремо - гон, вони часто не помічають помилок навіть якщо їх мільйон.
Добавлено через 3 минуты 23 секунды:
але тут ми і 152, і 154
ти писав що носив відеокарту в інше місце і вони працює. А чим провіряв. Я тест відеокарти довіряю тільки ОССТ 3.10 (тест відеокарти з включеним підрахунком помилок), і з обовязковим моніторингом температури. У 4-ї серії Geforce при 105 град. включається тротлінг, частота різко падає (чи такти пропускає), це може бути причиною збоїв, тому тре драйвер 296 і пізніше. Якщо драйвер нормальний то відюха має спокійно переносити Т-ру вище 105 (до 120). Якщо ж відюха не буде тримати температуру вище 105, а почне відключатись - тут, певно, ремонт. Звичайно, це все при нормальному блоці живлення. Якщо у тесті почнуть сипатись помилки - тут ремонт (крім рідкісних випадків з кривими драйверами). ОССТ перевіряє чіп і контролер памяті, а саму пять - ні (всього бере 16МБайт, незалежно від роздільчої здатності картинки тесту). Щоб краще перевірити память - використовуй фолдинг (бере ~400МБ), всілякі проги, які тестують відеопамять окремо - гон, вони часто не помічають помилок навіть якщо їх мільйон.
Добавлено через 3 минуты 23 секунды:
я дивлюсь на http://kakaostats.com/?col=10" target="_blankШаженла:Не ошиблись? 153![]()
але тут ми і 152, і 154
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
http://fah-web.stanford.edu/teamstats/team156571.html
Тут мы 153, значит там ошибка....
http://fah-web.stanford.edu/teamstats/team156571.html
Тут мы 153, значит там ошибка....
Фолдинг и при переразгоне памяти хорошо иногда работает, так что тут только тяжелые графические берманчики, хевен например.Щоб краще перевірити память - використовуй фолдинг (бере ~400МБ), всілякі проги, які тестують відеопамять окремо - гон, вони часто не помічають помилок навіть якщо їх мільйон.
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Команда подскажите ,чем лучше будет фолдить ну и поиграть иногда : GTX 560 se, GTX460, HD 6850. Плиз подскажите .Просто сильно ограничен бюджет (1300 грн.).
-
ronemun
Advanced Member
GTX460 (256 bit)
женеться з 675 до 870 (29%)
ще не погано radeon 7770 (10k ppd), женеться теж з 1000 до 1290 (29%), зате меньше енергії жре
женеться з 675 до 870 (29%)
ще не погано radeon 7770 (10k ppd), женеться теж з 1000 до 1290 (29%), зате меньше енергії жре
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
И что 7770 будет нормально считать и играть 
-
ronemun
Advanced Member
7770 має трохи меньше ППД і слабше у іграх (теж трохи), але дешевше трохи і знаачно економніше
Добавлено через 1 час 36 минут 20 секунд:
для фолдингу ще краще 2шт Geforce 450 (в 165 дол можна вкластись), при розгоні дасть 20 000 ППД, для іграшок в sli зєднати легко. І по одній можна брати (якщо грошей не хватає). Але память тре тільки DDR5. Величину ППД можеш подивитись тут (розгорни список)
http://www.overclock.net/t/1260266/ppd- ... t_17316602" target="_blank
там відео 550Ti, але вона має туж кількість шейдерів (а ширша у 1,5 рази шина памяті на фолдинг не впливає)
Зверни увагу на проекти 8006, 8009, 8010 і 8019 (і це при частоті 900). 8009 і 8010 зараз постійно ідуть (у 6 клієнті точно)
ще тут є
http://www.overclock.net/t/1260266/ppd- ... t_17317108" target="_blank
Добавлено через 1 час 36 минут 20 секунд:
для фолдингу ще краще 2шт Geforce 450 (в 165 дол можна вкластись), при розгоні дасть 20 000 ППД, для іграшок в sli зєднати легко. І по одній можна брати (якщо грошей не хватає). Але память тре тільки DDR5. Величину ППД можеш подивитись тут (розгорни список)
http://www.overclock.net/t/1260266/ppd- ... t_17316602" target="_blank
там відео 550Ti, але вона має туж кількість шейдерів (а ширша у 1,5 рази шина памяті на фолдинг не впливає)
Зверни увагу на проекти 8006, 8009, 8010 і 8019 (і це при частоті 900). 8009 і 8010 зараз постійно ідуть (у 6 клієнті точно)
ще тут є
http://www.overclock.net/t/1260266/ppd- ... t_17317108" target="_blank
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Понимаю что экономней,но не намного дешевле 7770 от 1150 до 1300, GTX 460 .Как по мне 50 грн. не разница. 
-
ronemun
Advanced Member
я би радив дві 450 карточки по 83 дол (512МБ DDR5). Вся суть в тому що швидкість розрахунків не пропорційна добутку шейдерів на частоту, а частота більш важливіша, а також карточки з меньшою кількістю шейдерів швидше рахують (відносно, тобто, якщо шейдерів меньше у 2 рази, то швидкість буде меньше не у 2 рази, а десь у 1,7-1,8 рази).
Ще згадав, для фолдингу краще брати 460 карточку з 192 біт шиною за 120 дол
http://deshevshe.net.ua/videocards-poin ... 460a3.html" target="_blank
ніж з 256 бітною за 151 дол
http://deshevshe.net.ua/videocards-giga ... 0se1g.html" target="_blank
але дивись щоб дешевша розганялась (тобто щоб живлення нормальне було - додатковий штекер і фази)
Добавлено через 8 минут 21 секунду:
di2di 17,000,000

Добавлено через 52 секунды:
evolistUA 25,000
Ще згадав, для фолдингу краще брати 460 карточку з 192 біт шиною за 120 дол
http://deshevshe.net.ua/videocards-poin ... 460a3.html" target="_blank
ніж з 256 бітною за 151 дол
http://deshevshe.net.ua/videocards-giga ... 0se1g.html" target="_blank
але дивись щоб дешевша розганялась (тобто щоб живлення нормальне було - додатковий штекер і фази)
Добавлено через 8 минут 21 секунду:
di2di 17,000,000
Добавлено через 52 секунды:
evolistUA 25,000
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
-
di2di
Member
- Звідки: DNK
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Создал виртуалку, фолдинг работает, но я не могу никак мониторить. Предложите способы, я не могу из винды попасть в линукс.... 
-
ronemun
Advanced Member
використовуєш VMWare player?
По замовчуванню прога включає для віртуальних машин режим Bridge (міст, світч), тобто віртуальна машина ніби зєднана з основною операційною системою (хост) через світч. Але щоб між ними відбувся звязок треба щоб мережеві адреса віртуалки і хоста були з однаковим адресом мережі (для 192.168.у.х перших три числа 192.168.y. є адресом мережі, а останнє х - це адрес пристрою в цій мережі).
Тоді є 2 варіанти:
1. простий. якщо в мережі є сервер DHCP (всілякі модеми мають: adsl, wifi, і просто роутер) то він сам видасть вірний адрес віртуальній машині. Оскільки твоя віртуалка не може з тобою звязатись певно в тебе такого сервера нема і прийдеться самому все вказати.
2. складніший. Щоб настроїти адрес у віртуалці тре зєднатись з нею. Найпростіше - перевести її мережеву карту у режим host-only - тоді віртуалка напряму зєднання тільки з хостом. Заходиш у віртуалку, виставляєш адресу необхідну (в т.ч. шлюз) і, якщо треба для введення в дію, перезагружаєш віртуалку. Потім назад вертаєш режим Bridge. Після цього віртуалка має бути в одній мережі з хостом, і при цьому використовувати шлюз для виходу в інет.
3. якщо не буде виходити в інет то є кілька причин, але основна - провайдер не пускає одночасно декілька компів через одну точку. Вихід - використовувати NAT (але йог теж тре настроїти - і віртуалку, і хост)
По замовчуванню прога включає для віртуальних машин режим Bridge (міст, світч), тобто віртуальна машина ніби зєднана з основною операційною системою (хост) через світч. Але щоб між ними відбувся звязок треба щоб мережеві адреса віртуалки і хоста були з однаковим адресом мережі (для 192.168.у.х перших три числа 192.168.y. є адресом мережі, а останнє х - це адрес пристрою в цій мережі).
Тоді є 2 варіанти:
1. простий. якщо в мережі є сервер DHCP (всілякі модеми мають: adsl, wifi, і просто роутер) то він сам видасть вірний адрес віртуальній машині. Оскільки твоя віртуалка не може з тобою звязатись певно в тебе такого сервера нема і прийдеться самому все вказати.
2. складніший. Щоб настроїти адрес у віртуалці тре зєднатись з нею. Найпростіше - перевести її мережеву карту у режим host-only - тоді віртуалка напряму зєднання тільки з хостом. Заходиш у віртуалку, виставляєш адресу необхідну (в т.ч. шлюз) і, якщо треба для введення в дію, перезагружаєш віртуалку. Потім назад вертаєш режим Bridge. Після цього віртуалка має бути в одній мережі з хостом, і при цьому використовувати шлюз для виходу в інет.
3. якщо не буде виходити в інет то є кілька причин, але основна - провайдер не пускає одночасно декілька компів через одну точку. Вихід - використовувати NAT (але йог теж тре настроїти - і віртуалку, і хост)