Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
ronemun
Advanced Member
Romanovfastov 5.000.000

-
Freddy Krueger
Member
ronemun 10000 WU
Вражає, так тримати
Вражає, так тримати
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
поставил новый клиент-чет оно ничего

а не,походу 8042 приперлась_
а не,походу 8042 приперлась_
-
ronemun
Advanced Member
команда 130,000,000
Lucky0 100WU
у 7 клієнті пішли задачі 70хх і 1008х на client-type=advanced
-
ronemun
Advanced Member
silver 100WU 
-
ronemun
Advanced Member
SergeyR 30.000.000

-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
чота видюха сделала задание на 7.7 к.. ещё поза вчера ,а оно не зашеталось.? чё может быть?
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
ми 154

-
Andrey235
Member
- Звідки: Киев
Дааа, теперь уже каждое следующее место как небольшой праздникprosha_evolist:ми 154![]()
-
ronemun
Advanced Member
SergeyR 523,612 за 1 WU

-
ronemun
Advanced Member
colapc 750.000 
Lucky0 100.000
Lucky0 100.000
-
ronemun
Advanced Member
SergeyR 31.000.000 
Romanovfastov 3.000WU
Romanovfastov 3.000WU
-
ronemun
Advanced Member
Як Вам мій варіант дешевої фолдинг-машини:
платформа: AMD socket F (socket 1207)
Процесор: 4шт 4ядерних Opteron 8387 (2,8ГГЦ) або 8389 (2,9ГГц)- по 45 USD (~200-220 на ebay з доставкою, на французькому проци дешевші)
Материнка: люба 4 сокетна з цього сайту http://urgtvbretagne.com/index.php/View ... yword=1207" target="_blank
ціна від 90 до 200 USD (без доставки). нехай берем за
150. Скільки доставка - самому цікаво, але нехай 50 USD
память: на ebey DDR2 ECC помірні ціни, по 2х2 ГБ на проц - 4х 30=120 USD + доставка нехай 40 =160 USD (може і 1х2ГБ на проц хватить)
всього: 220+ 200 +160= 580 USD.
(ще тре блок живлення і кулери по 13 грн
http://hotline.ua/computer-kulery-i-rad ... 7-s/?tab=2" target="_blank
Продуктивність на рівні 6 ядерного 3930K на частоті 4,5 ГГЦ, але його ціна - 570 USD без плати, памяті і потужного кулера
ППД на задачі 6903-6904 десь 120 тис
П.С. як я згадував, проци і материнку можна взяти дешевше, наприклад проци по 35 дол, і материнки по 90-100. Вийде на 90 USD дешевше
П.С. в майбутньому проци можна буде обновити до 6-ядерних
П.С. це сервер, без розгону, память з корекцією помилок, можна використовувати і для серйозних задач.
до речі, хто має досвід купівлі у китайців? які підвохи? мене ця штука цікавить http://www.fuzhuang101.com/goods-6016853078.html" target="_blank
платформа: AMD socket F (socket 1207)
Процесор: 4шт 4ядерних Opteron 8387 (2,8ГГЦ) або 8389 (2,9ГГц)- по 45 USD (~200-220 на ebay з доставкою, на французькому проци дешевші)
Материнка: люба 4 сокетна з цього сайту http://urgtvbretagne.com/index.php/View ... yword=1207" target="_blank
ціна від 90 до 200 USD (без доставки). нехай берем за
память: на ebey DDR2 ECC помірні ціни, по 2х2 ГБ на проц - 4х 30=120 USD + доставка нехай 40 =160 USD (може і 1х2ГБ на проц хватить)
всього: 220+ 200 +160= 580 USD.
(ще тре блок живлення і кулери по 13 грн
Продуктивність на рівні 6 ядерного 3930K на частоті 4,5 ГГЦ, але його ціна - 570 USD без плати, памяті і потужного кулера
ППД на задачі 6903-6904 десь 120 тис
П.С. як я згадував, проци і материнку можна взяти дешевше, наприклад проци по 35 дол, і материнки по 90-100. Вийде на 90 USD дешевше
П.С. в майбутньому проци можна буде обновити до 6-ядерних
П.С. це сервер, без розгону, память з корекцією помилок, можна використовувати і для серйозних задач.
до речі, хто має досвід купівлі у китайців? які підвохи? мене ця штука цікавить http://www.fuzhuang101.com/goods-6016853078.html" target="_blank
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Прикольно,но не проше ли на 2х чиповой системе построить,да и достать думаю будет по легче.ronemun:Як Вам мій варіант дешевої фолдинг машины
И почему всё у китайцев доставать не ужели не выгодно какой нибуть фирме завозить сюда такое оборудование
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
colapc
есть такие фирмы
но они работают только с большими компаниями, а не в розницу такое продавать.. Им просто не выгодно такое.. Так может типа другу подогнать еще да, а так такое мало вообще кому нужно.
И кстати, есть такой знакомый один.. Так ему предлагали толи 128 толи 256 гб ССД сата 3 за 150 доляров.... а если большая партия то еще дешевле не много
есть такие фирмы
И кстати, есть такой знакомый один.. Так ему предлагали толи 128 толи 256 гб ССД сата 3 за 150 доляров.... а если большая партия то еще дешевле не много
-
ronemun
Advanced Member
Цитата
-но не проше ли на 2х чиповой системе построить
звичайно що ні. плата на 2 проца не буде дешевше (а для інтела -і дорожче буде). Дані проци (Opteron x4) знаааачно вигідніші по ціна/продуктивність і від х6 Opteron, і від х4 Xeon 1366, і навіть від 2600K. А головне, у 2 рази сильніша система даватиме не у 2 рази більше очок, а у 2,8 (2 у степені 1,5)
Цитата
- И почему всё у китайцев доставать
Не в китайців, проци і память все на ebay (USA, Франція), плати у Росії чомусь дешеві. У китайців лише є окремий продукт, плата за 250 дол, тоді як на ebay вона 500.
Цитата
не ужели не выгодно какой нибуть фирме завозить сюда такое оборудование
залізо, яке я вказав - стара платформа вже не випускається (платам вже 6 років, процам -4), тому офіційні представники ним не торгують (крім замінних запчастин для брендів по космічним цінам). Інші фірми могли б торгувати б/у барахлом закордонним, але в нас хочуть прибутку 200%, а тоді нема сенсу старе купляти.
щодо відношення ціна/продуктивність (ВЦП) проців.
Opteron 8387. Ціна 38-45 дол. Частота 2,8, ядер 4. ВЦП=45/(2,8*4)=4,0
Opteron 8435. Частота 2,6, ядер 6. Ціна 160 дол (за б/у). ВЦП=125/(2,6*6)=8
Ще є 8439 на частоті 2,8 за 190 дол.
Opteron 4180. Ціна нового 160 дол (і це в Україні вже). з рук 125 дол. Частота 2,6, ядер 6. ВЦП=125/(2,6*6)=8. Також плата до нього дорога (c32 сокет новий відносно, тому і дорогий. Підтримує максимум 2 сокета на плату)
Xeon 1366 навіть б/у, навіть 4 ядра, дорогий, а 6 ядерний взагалі. І хоча у них вища продуктивність на такт (у 1,5 рази при гіпертрейдінгу), ціна все одно неймовірна, і підтримує максимум 2 проца на плату. При таких цінах вигідніше на новй платформі скласти.
Core 2600K@4.8. ВЦП=320/(4*4,8*1,75)=9,5, де 1,75-коефіцієнт архітектури (швидкість відносно Оптерона 45нм). Теж саме для Core 3820. Недолік - 1 проц на плату
Core 3930k@4.8. ВЦП=570/(6*4,8*1,75)=11,3. Недолік - 1 проц на плату
-но не проше ли на 2х чиповой системе построить
звичайно що ні. плата на 2 проца не буде дешевше (а для інтела -і дорожче буде). Дані проци (Opteron x4) знаааачно вигідніші по ціна/продуктивність і від х6 Opteron, і від х4 Xeon 1366, і навіть від 2600K. А головне, у 2 рази сильніша система даватиме не у 2 рази більше очок, а у 2,8 (2 у степені 1,5)
Цитата
- И почему всё у китайцев доставать
Не в китайців, проци і память все на ebay (USA, Франція), плати у Росії чомусь дешеві. У китайців лише є окремий продукт, плата за 250 дол, тоді як на ebay вона 500.
Цитата
не ужели не выгодно какой нибуть фирме завозить сюда такое оборудование
залізо, яке я вказав - стара платформа вже не випускається (платам вже 6 років, процам -4), тому офіційні представники ним не торгують (крім замінних запчастин для брендів по космічним цінам). Інші фірми могли б торгувати б/у барахлом закордонним, але в нас хочуть прибутку 200%, а тоді нема сенсу старе купляти.
щодо відношення ціна/продуктивність (ВЦП) проців.
Opteron 8387. Ціна 38-45 дол. Частота 2,8, ядер 4. ВЦП=45/(2,8*4)=4,0
Opteron 8435. Частота 2,6, ядер 6. Ціна 160 дол (за б/у). ВЦП=125/(2,6*6)=8
Ще є 8439 на частоті 2,8 за 190 дол.
Opteron 4180. Ціна нового 160 дол (і це в Україні вже). з рук 125 дол. Частота 2,6, ядер 6. ВЦП=125/(2,6*6)=8. Також плата до нього дорога (c32 сокет новий відносно, тому і дорогий. Підтримує максимум 2 сокета на плату)
Xeon 1366 навіть б/у, навіть 4 ядра, дорогий, а 6 ядерний взагалі. І хоча у них вища продуктивність на такт (у 1,5 рази при гіпертрейдінгу), ціна все одно неймовірна, і підтримує максимум 2 проца на плату. При таких цінах вигідніше на новй платформі скласти.
Core 2600K@4.8. ВЦП=320/(4*4,8*1,75)=9,5, де 1,75-коефіцієнт архітектури (швидкість відносно Оптерона 45нм). Теж саме для Core 3820. Недолік - 1 проц на плату
Core 3930k@4.8. ВЦП=570/(6*4,8*1,75)=11,3. Недолік - 1 проц на плату
Востаннє редагувалось 18.05.2012 13:51 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Это всё понятно ,но какже корпус и блок питания,Там 2 разьема по 8 штирьков,я таких блоков питания лично не знаю,да и проблемма с заказами с заграницы,теже штаты,россия и т. д.Тем более ты сам написал что этот сокет устаревший,в сётаки 6 лет это не мало,хотя серверные системы и меняются намного реже чем ,сокеты в настольном сегменте,как я понимаю процы тоже б\у,тогда какой вообше в этом смысл,кто даст гарантию что эта фолдинг машина проработает ещё лет 5.Да и потом её некому и не продаш .
-
ronemun
Advanced Member
- БЖ і звичайний іде. Перехідники все виправляють. Корпус?. Навіщо корпус?
шурупами до стіни прикрути
для естетики
? і з 4Гб флешки загружатись (я не жартую)
- проблеми з замовленням. З серверним обладнанням в Україні завжди проблеми з замовленням, воно ж не в нас виготовляється
. Тож або барига замість тебе замовить, або ти сам. І заміна поломаного так само - навіть у Москві, навіть HP міняє свої запчасті (по бєшеним цінам) по 2-3 місяці, адже все везеться зі складів з-за кордону.
- Проци фізично нові, не б/у, як не дивно (так пишуть). Морально (тобто анонс) сокет 6 літньої давнини, а материнки новіші, проци 2008 року, 6-ядерні -2009.
- В більшості, якщо обладнання (без рухомих частин), пропрацювало 3 роки, то пропрацює ще довго. А проци і так дешевше нікуди.
- Хто дасть гарантію? З гарантією нове у 2 рази дорожче, як мінімум, і то за самі слабші частини.
- Ще через 5 років будь-яка система обезціниться до нуля, продавати не буде що, і всі ці 16 ядер замінить один новий офісний дешевенький і економний проц. (вже зараз 3930К@4.5 це робить)
Я не відкидаю твої зауваження, я на них відповідаю, і маю на увазі. Істина, як завжди, по середині.
Я просто хочу знайти найкращий варіант.
Тут дійсно погане те що багато грошей тратиться на доставку, а деталі без гарантії, морока лишня, ризик, застаріла платформа, ще й АМД (низька продуктивність на потік). Зате далі можна буде легко і дешево апгрейднути на 6-ядерні проци; це все таки сервак, надійність все одно вище ніж у розігнаного 3930К. І, головне, це відносно дешево - якщо постаратись - можна вкластись в 500 дол. (без БЖ), тоді як аналогічна система на 3930К буде 920 мінімум (з кулером на 180 Вт, але без БЖ)
Добавлено через 5 часов 9 минут 19 секунд:
http://www.overclockers.ru/hardnews/pri ... GK110.html" target="_blank
ото моща буде
- проблеми з замовленням. З серверним обладнанням в Україні завжди проблеми з замовленням, воно ж не в нас виготовляється
- Проци фізично нові, не б/у, як не дивно (так пишуть). Морально (тобто анонс) сокет 6 літньої давнини, а материнки новіші, проци 2008 року, 6-ядерні -2009.
- В більшості, якщо обладнання (без рухомих частин), пропрацювало 3 роки, то пропрацює ще довго. А проци і так дешевше нікуди.
- Хто дасть гарантію? З гарантією нове у 2 рази дорожче, як мінімум, і то за самі слабші частини.
- Ще через 5 років будь-яка система обезціниться до нуля, продавати не буде що, і всі ці 16 ядер замінить один новий офісний дешевенький і економний проц. (вже зараз 3930К@4.5 це робить)
Я не відкидаю твої зауваження, я на них відповідаю, і маю на увазі. Істина, як завжди, по середині.
Тут дійсно погане те що багато грошей тратиться на доставку, а деталі без гарантії, морока лишня, ризик, застаріла платформа, ще й АМД (низька продуктивність на потік). Зате далі можна буде легко і дешево апгрейднути на 6-ядерні проци; це все таки сервак, надійність все одно вище ніж у розігнаного 3930К. І, головне, це відносно дешево - якщо постаратись - можна вкластись в 500 дол. (без БЖ), тоді як аналогічна система на 3930К буде 920 мінімум (з кулером на 180 Вт, але без БЖ)
Добавлено через 5 часов 9 минут 19 секунд:
http://www.overclockers.ru/hardnews/pri ... GK110.html" target="_blank
ото моща буде
Востаннє редагувалось 18.05.2012 20:33 користувачем ronemun, всього редагувалось 2 разів.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
ronemun: Добавлено через 5 часов 9 минут 19 секунд:
http://www.overclockers.ru/hardnews/pri ... GK110.html" target="_blank
ото моща буде
догадываюсь чкоко она будет стоить и какой бп на нее надо))
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Звідки: Киев
ronemun
C2D-3.2 E8500/2g/500g/Nv8600GT512mb//GA-EP 43-S3L DVD RW
Можно купить 2 таких компика за 500$ фирма распродает и еще есть примерно такой конфигурации штук 6
C2D-3.2 E8500/2g/500g/Nv8600GT512mb//GA-EP 43-S3L DVD RW
Можно купить 2 таких компика за 500$ фирма распродает и еще есть примерно такой конфигурации штук 6