Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
ronemun
К сожалению на сайте по твоей ссылке нет 3плеера, только более поздние сборки .Что делать.
К сожалению на сайте по твоей ссылке нет 3плеера, только более поздние сборки .Что делать.
-
ronemun
Advanced Member
Тобі і 4й підійде - в тебе ж тільки 4 потоки. Тільки версія 3.0 підтримує більше 4-х (до 8) потоків
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Что то и 4 не удаётся скачать не могу понять почему. уже зарегистрировался и подтвердил аккаунт. ?
-
ronemun
Advanced Member
https://my.vmware.com/web/vmware/info/s ... player/4_0" target="_blank
внизу справа кнопка
SergeyR 28.000.000

colapc 600.000
-stan- 800WU
Gorets 400WU
InHale 75.000
silver 25.000
___________________________
Всього: 28,700,000 і 1200WU


внизу справа кнопка
SergeyR 28.000.000
colapc 600.000
-stan- 800WU
Gorets 400WU
InHale 75.000
silver 25.000
___________________________
Всього: 28,700,000 і 1200WU
Востаннє редагувалось 21.04.2012 21:29 користувачем ronemun, всього редагувалось 5 разів.
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
ronemun
спасибо.
4 плеер требует партнёрской регистрации.
-
ronemun
Advanced Member
Які задачі ідуть у вас на простий smp?
В мене, у 7-клієнті, самі 80хх
, на будь-яких настройках, навіть 1 поточних. І так вже 2 тижні
. У 6-му клієнті, ідуть 75хх (bigpackets=small) і 609х, а якщо client-type= betateam, то тільки 80хх. Залишається 609х задачі у 6-му клієнті ловити, але у лінуксі (у віртуалці), тому-що у віндовсі очок мало.
В мене, у 7-клієнті, самі 80хх
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Звідки: Киев
ronemun
У меня все то же самое, 7-клиент 80хх smp gpu
У меня все то же самое, 7-клиент 80хх smp gpu
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
не ну 8041 еще боль мень)) хотя все равно так се.. ну ыноды шось проскакую не 80ХХ
на 6-му прийшло 7600.. але то фігня..
шось у мене навіть тазик став перегружаться під 6901.. печаль.. а потім одразу скидає завдання.. ну його.. поки хай буде 6097.. задовбало.. може тут стабільніше буде.. чи тре вже чистить компа)) и мінять на арктік 4-й
на 6-му прийшло 7600.. але то фігня..
шось у мене навіть тазик став перегружаться під 6901.. печаль.. а потім одразу скидає завдання.. ну його.. поки хай буде 6097.. задовбало.. може тут стабільніше буде.. чи тре вже чистить компа)) и мінять на арктік 4-й
-
oleg_qwerty
Member
- Звідки: Львів
стабильно 8024 или 8013 на SMP и 11293 на GPU. как только не изгалялся с настройками, ничего не помогает. 
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
днем шли 8026..на профильном стационаре за 35 секунд шаг)))) правда все равно тыш 17 выходит(
-
oleg_qwerty
Member
- Звідки: Львів
хотя чуток соврал, сейчас досчитывается 8004
:)
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Вчера вечером на SMP:2 пришло 7905 ,а на видюхе идут 7644.
,
-
ronemun
Advanced Member
colapc
У 7-му клієнті задачі 7904-7905 (ППД найгірше зі всіх) самі ніколи не приходять, а тільки тоді коли параметр max-packet-size не вірно впишеш, наприклад smal замість small, чи advmethods замість advanced (advmethods це тільки для 6-го клієнта), або залишеш пустим. Певно, так само буде, коли інші параметри не вірно вписати (крім client-type - тоді задачі просто не скачуються). Що цікаво, параметри client-type і cpus можна залишати пустими - автоматом буде поставлено значення по замовчуванню, а параметр max-packet-size залишити пустим не можна - тре писати normal (якщо по замовчуванню), або взагалі стерти весь параметр.
також у 6-му клієнті для відео ідуть задачі 8035 (ядро А15) на параметр betateam (в мене ще bigpackets=small, але сумніваюсь що це визначальне). Звичайно, 803х задачі ідуть і на advmethods (можливо ще тре пакет =big), але дуже вже часто приходять 76хх задачі з малим ППД. На моїй geforce 470@1300 задача 8035 дає ППД=16225, а 76хх - 11500
Увага! задачі 803х серйозно грузять відео, можливі тормоза промальовки екрану (навіть в 2Д). Зате практично не грузять проц.
для старих карт нвідії не погано також задачі 57хх (ядро А11) з ППД на 10% нажче ніж у 8035, зате відсутні тормоза в промальовці екрану (в 2D майже відсутні, а в 3D - взагалі відсутні). Але вних недолік суттєвий - сильно понижають (10-20%) ППД проца. Необхідні параметри: bigadv і bigpackets=big
зараз (12:30) у 7 клієнті ідуть 70хх і 1008х задачі на client-type=advanced
У 7-му клієнті задачі 7904-7905 (ППД найгірше зі всіх) самі ніколи не приходять, а тільки тоді коли параметр max-packet-size не вірно впишеш, наприклад smal замість small, чи advmethods замість advanced (advmethods це тільки для 6-го клієнта), або залишеш пустим. Певно, так само буде, коли інші параметри не вірно вписати (крім client-type - тоді задачі просто не скачуються). Що цікаво, параметри client-type і cpus можна залишати пустими - автоматом буде поставлено значення по замовчуванню, а параметр max-packet-size залишити пустим не можна - тре писати normal (якщо по замовчуванню), або взагалі стерти весь параметр.
також у 6-му клієнті для відео ідуть задачі 8035 (ядро А15) на параметр betateam (в мене ще bigpackets=small, але сумніваюсь що це визначальне). Звичайно, 803х задачі ідуть і на advmethods (можливо ще тре пакет =big), але дуже вже часто приходять 76хх задачі з малим ППД. На моїй geforce 470@1300 задача 8035 дає ППД=16225, а 76хх - 11500
Увага! задачі 803х серйозно грузять відео, можливі тормоза промальовки екрану (навіть в 2Д). Зате практично не грузять проц.
для старих карт нвідії не погано також задачі 57хх (ядро А11) з ППД на 10% нажче ніж у 8035, зате відсутні тормоза в промальовці екрану (в 2D майже відсутні, а в 3D - взагалі відсутні). Але вних недолік суттєвий - сильно понижають (10-20%) ППД проца. Необхідні параметри: bigadv і bigpackets=big
зараз (12:30) у 7 клієнті ідуть 70хх і 1008х задачі на client-type=advanced
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
ronemun
плиз создай мини фак по настройкам клиентов,
Думаю так народу будет проше
на 550жирафе на задаче 7644 очков 7718.ни какие настройки на видик не идут. ЯМожет поставить 6 клиент?
Добавлено через 1 час 21 минуту 15 секунд:
Нашол 3 плеер ,скачал готовый образ , и вот сто получается - пробовал несколько раз
Думаю так народу будет проше
Добавлено через 1 час 21 минуту 15 секунд:
Нашол 3 плеер ,скачал готовый образ , и вот сто получается - пробовал несколько раз
-
ronemun
Advanced Member
так Artistus вже давно створив - див. силки на 1-й сторінці
Я б щось дописав, але вічно часу нема
, а потім забуваю нюанси.
щоб настройки подіяли тре повністю зупинити клієнт і знов запустити, але й тоді вони подіють при отриманні нової задачі. в 6-му клієнті це ще тому, що він просто не запамятовує настройок, якщо їх виставити при включеному клієнті - під час зупинки заново запушуться старі.
Для ловля 803х я в 6-му клієнті вписую -betateam в стрічку extra_parms. в 7-му клієнті це можна вписати як через графічний інтерфейс (оболонку), так і в файл config.xml, АЛЕ в 7 клієнті все по іншому. Тут значення не betateam, а beta і присвоюється параметру client-type. Отже в інтерфейсі кнопка Configure, закладка Slots, виділяєш слот gpu, кнопка Edit, внизу поле і дві кнопки. В полі стрічки по схемі параметр=значення, для редагування один раз клікни на параметрі чи значенні, зміни і нажми Ентер. Якщо потрібного параметра нема то нажми кнопку Add і введи зверху client-type, внизу beta. Далі ОК, знов ОК, і т.д. Цей параметр вступить в дію тільки при отриманні нової задачі, і то після зупинки даного слота (виділити слот відео в полі Folding Slots, правою клавішою цик, вибрати Pause, дочекатись поки не буде писати Ready, а потім знов так само вибрати Fold. Можна повністю зупинити клієнт (але тоді прийдеться зупиняти і проц), а також дочекатись повної зупинки розрахунків.
щодо відео клієнта, я бачу більшість залишаються на 6-му (точніше 6,41r2) - це дозволяє відокремити клієнт проца від відео. Це важливо, тому що при ловлі задач для проца приходиться часто перегружати клієнт, що збиває обрахунок і на відеокарті (якщо клієнт 7-й), а 6-й клієнт відеокарти раз настроїв і забув, з процом роби що хочеш. Але в 6-го клієнта для відео є недолік - неможливо запустити обрахунок без входу в систему (що важливо при автозапуску компа після непередбачуваного перезавантаження), тоді як на 7-му це працює. Правду і тут є вихід: настроїти автовхід в систему з автоматичним запуском 6-го клієнта.
Цитата: Нашол 3 плеер ,скачал готовый образ , и вот что получается - пробовал несколько раз
- твій файл Linux64_FAH.vmx підозріло малий - 22 байта, тоді як в моєму архіві він займає 2408 - очевидно щось не докачалось
- файл vmx з сайту настроєний аж на 8 потоків, тому відразу віртуалку не запускай, а відкрий, і нажми Edit, вистав кількість потоків на 4 - плеєр не запуститься якщо кількість потоків більше ніж система може.
- якщо при запуску віртуальної системи скаже про відсутність підтримки віртуалізації - перевір (в Аіді наприклад розділ Системная плата\CPUID, в списку внизу Virtual Machine..., або відразу в біосі) чи включені інструкції віртуалізації (Феноми це підтримують, але тре щоб в біосі було включено - деколи по замовчуванню може бути виключено)
- також проблема може бути в мережі між Лінуксом, твоїм компом і інетом. Якщо ти отримуєш інет через якийсь маршрутизатор (ADSL модем чи WiFi) і в ньому включений DHCP і NAT (в більшості цих пристроїв це по замовчуванню, якщо ні - то включи), то Лінукс автоматом отримає необхідні мережеві настройки і вийде в інет, а також ти зможеш зайти в його настройки через браузер по ІР адресу який видасть Лінукс після загрузки, по цьому ж адресу в провіднику ти зайдеш в папку fah (можна ввести \\fah\fah ) для створення і редагування файла client.cfg, cf.sh і т.д Якщо в тебе нема ніяких маршрутизаторів, то див. viewtopic.php?p=747467#p747467" target="_blank
- спочатку раджу в client.cfg не заповнювати поле passkey- поки все настроїш може прийдеться збивати і викидати задачі, а це шкодить твоєму рейтингу зданих задач (має бути >80%). АЛЕ як все вже настроїш то не забудь вписати перед отриманням задачі, а то при зміні паскея вже отримана задача або злетить, або зарахується без бонусів.
- коли запустиш обрахунок, але щось не так піде, тре буде зупиняти клієнт не вирубуючи віртуалку, тільки клієнт. Це можна зробити через браузер: ввести IP адрес який тобі видав Лінукс, появиться форма з настройками, а в самому низу зсилки. Жми на Administration, появляться кнопки, жми Stop Folding. Використовуй це тільки для зупинки, запускай через командну стрічку в Лінуксі. Якщо клієнт встиг скачати завдання (непідходяще), то його сліди тре обовязково стерти, інакше клієнт більше не буде скачувати нових завдань, поки це не здасть. Тре через провідник зайти у папку fah, і стерти папку work і файли unitinfo.txt, queue.dat, machinedependent.dat, MyFolding.html. Для цього я просто зробив такий файл 1.bat
set PC=\\fah\fah
for %%f in (work fah-out.log FAHlog.txt unitinfo.txt queue.dat machinedependent.dat MyFolding.html) do del /q /f %PC%\%%f
- запускати розрахунок ти будеш в лінуксі в командній стрічці (це тому що для ловлі задач 690х тре перед тим запустити cf.sh для обману системи). Відразу як запустиш обрахунок (./fah6), дивись що пише Лінукс - це журнал. Спочатку буде йти про підключення до сервера 132.237.232.237 (тільки цей сервер видає 690х). Далі зупиниться на такому (щось подібне)
[13:08:26] Initial: 0000; - Receiving payload (expected size: 24868201)
це він почав скачку завдання. 690х задачі великі, тому на їх скачку йде час. Подивись на число вкінці стрічки - це розмір завдання 6901 в байтах (~25 МегаБайт). Якщо число буде десь 50 МегаБайт (МБ), то це задачі 6903-6904, вони тобі не йдуть - зупиняй клієнт, зачищай сліди і знову запускай. (номер задачі можна визначити і після скачки завдання, але кожен раз чекати поки скачається 50 МБ нецікаво). Нажаль для тебе, зараз 6901 задачі йдуть не часто, приходиться скидувати по 4-5 раз, це вплине на рейтинг, тому періодично тре буде рахувати малі задачки - можна 80хх, а ще краще 70хх у вінді.
- Коли спіймаєш 6901 і почнеться обрахунок, тре визначити що може твій проц. Діло в тім що задачу 6901 тре здати раніше 96 годин, тобто кожен процент має рахуватись не довше 57,6 хв, а ще тре відняти час на отримання і здачу задачі через інет (десь 30хв якщо швидкий інет, результат обрахунку ~120МБ). Про сповільнення обрахунків через твою роботу на компі чи обрахунки на відео я вже мовчу. Тож спочатку зупини все лишнє (і відеоклієнт теж) і заміряй тривалість хоча 2х кроків. В мене система 8ядер по 2ГГц має крок 47,2хв, що дає 79 год, в тебе 4 ядра по 3,8ГГц десь так само буде. Якщо не впишешся в час - про 6901 можеш забути.
-Через те що тобі потрібні тільки задачі 6901, прийдеться кожну задачу запускати самому, фільтруючи інші. Оскільки по замовчуванню клієнт після здачі завдання автоматом качає нове, то раджу це відключити - вписати у стрічку extra_parms додатково текст -oneunit (з тере перед словом).
-якщо в тебе часто перезагружають комп (світло пропадає і т.п.) то тре настроїти автозапуск компа (при появі електрики - це в біосі), а також автозапуск файла *.vmx у Вінді (через Завдання чи Автозагрузку), а у Лінуксі - автоматичний запуск клієнта при загрузці. По замовчуванню він відключений, але його можна включити через браузер: параметр SMP Auto-Startup на сторінці конфігурації, не забудь виділити Reboot on Submit і нажати Submit. АЛЕ тут тре бути обережно - це тре включати тільки ПІСЛЯ отримання завдання, а перед отриманням тре відключити і знову виділити Reboot on Submit і нажати Submit. Також інші параметри на цій сторінці мають відповідати потрібним - кількість потоків (4), логін, паскей і ін.
Я б щось дописав, але вічно часу нема
щоб настройки подіяли тре повністю зупинити клієнт і знов запустити, але й тоді вони подіють при отриманні нової задачі. в 6-му клієнті це ще тому, що він просто не запамятовує настройок, якщо їх виставити при включеному клієнті - під час зупинки заново запушуться старі.
Для ловля 803х я в 6-му клієнті вписую -betateam в стрічку extra_parms. в 7-му клієнті це можна вписати як через графічний інтерфейс (оболонку), так і в файл config.xml, АЛЕ в 7 клієнті все по іншому. Тут значення не betateam, а beta і присвоюється параметру client-type. Отже в інтерфейсі кнопка Configure, закладка Slots, виділяєш слот gpu, кнопка Edit, внизу поле і дві кнопки. В полі стрічки по схемі параметр=значення, для редагування один раз клікни на параметрі чи значенні, зміни і нажми Ентер. Якщо потрібного параметра нема то нажми кнопку Add і введи зверху client-type, внизу beta. Далі ОК, знов ОК, і т.д. Цей параметр вступить в дію тільки при отриманні нової задачі, і то після зупинки даного слота (виділити слот відео в полі Folding Slots, правою клавішою цик, вибрати Pause, дочекатись поки не буде писати Ready, а потім знов так само вибрати Fold. Можна повністю зупинити клієнт (але тоді прийдеться зупиняти і проц), а також дочекатись повної зупинки розрахунків.
щодо відео клієнта, я бачу більшість залишаються на 6-му (точніше 6,41r2) - це дозволяє відокремити клієнт проца від відео. Це важливо, тому що при ловлі задач для проца приходиться часто перегружати клієнт, що збиває обрахунок і на відеокарті (якщо клієнт 7-й), а 6-й клієнт відеокарти раз настроїв і забув, з процом роби що хочеш. Але в 6-го клієнта для відео є недолік - неможливо запустити обрахунок без входу в систему (що важливо при автозапуску компа після непередбачуваного перезавантаження), тоді як на 7-му це працює. Правду і тут є вихід: настроїти автовхід в систему з автоматичним запуском 6-го клієнта.
Цитата: Нашол 3 плеер ,скачал готовый образ , и вот что получается - пробовал несколько раз
- твій файл Linux64_FAH.vmx підозріло малий - 22 байта, тоді як в моєму архіві він займає 2408 - очевидно щось не докачалось
- файл vmx з сайту настроєний аж на 8 потоків, тому відразу віртуалку не запускай, а відкрий, і нажми Edit, вистав кількість потоків на 4 - плеєр не запуститься якщо кількість потоків більше ніж система може.
- якщо при запуску віртуальної системи скаже про відсутність підтримки віртуалізації - перевір (в Аіді наприклад розділ Системная плата\CPUID, в списку внизу Virtual Machine..., або відразу в біосі) чи включені інструкції віртуалізації (Феноми це підтримують, але тре щоб в біосі було включено - деколи по замовчуванню може бути виключено)
- також проблема може бути в мережі між Лінуксом, твоїм компом і інетом. Якщо ти отримуєш інет через якийсь маршрутизатор (ADSL модем чи WiFi) і в ньому включений DHCP і NAT (в більшості цих пристроїв це по замовчуванню, якщо ні - то включи), то Лінукс автоматом отримає необхідні мережеві настройки і вийде в інет, а також ти зможеш зайти в його настройки через браузер по ІР адресу який видасть Лінукс після загрузки, по цьому ж адресу в провіднику ти зайдеш в папку fah (можна ввести \\fah\fah ) для створення і редагування файла client.cfg, cf.sh і т.д Якщо в тебе нема ніяких маршрутизаторів, то див. viewtopic.php?p=747467#p747467" target="_blank
- спочатку раджу в client.cfg не заповнювати поле passkey- поки все настроїш може прийдеться збивати і викидати задачі, а це шкодить твоєму рейтингу зданих задач (має бути >80%). АЛЕ як все вже настроїш то не забудь вписати перед отриманням задачі, а то при зміні паскея вже отримана задача або злетить, або зарахується без бонусів.
- коли запустиш обрахунок, але щось не так піде, тре буде зупиняти клієнт не вирубуючи віртуалку, тільки клієнт. Це можна зробити через браузер: ввести IP адрес який тобі видав Лінукс, появиться форма з настройками, а в самому низу зсилки. Жми на Administration, появляться кнопки, жми Stop Folding. Використовуй це тільки для зупинки, запускай через командну стрічку в Лінуксі. Якщо клієнт встиг скачати завдання (непідходяще), то його сліди тре обовязково стерти, інакше клієнт більше не буде скачувати нових завдань, поки це не здасть. Тре через провідник зайти у папку fah, і стерти папку work і файли unitinfo.txt, queue.dat, machinedependent.dat, MyFolding.html. Для цього я просто зробив такий файл 1.bat
set PC=\\fah\fah
for %%f in (work fah-out.log FAHlog.txt unitinfo.txt queue.dat machinedependent.dat MyFolding.html) do del /q /f %PC%\%%f
- запускати розрахунок ти будеш в лінуксі в командній стрічці (це тому що для ловлі задач 690х тре перед тим запустити cf.sh для обману системи). Відразу як запустиш обрахунок (./fah6), дивись що пише Лінукс - це журнал. Спочатку буде йти про підключення до сервера 132.237.232.237 (тільки цей сервер видає 690х). Далі зупиниться на такому (щось подібне)
[13:08:26] Initial: 0000; - Receiving payload (expected size: 24868201)
це він почав скачку завдання. 690х задачі великі, тому на їх скачку йде час. Подивись на число вкінці стрічки - це розмір завдання 6901 в байтах (~25 МегаБайт). Якщо число буде десь 50 МегаБайт (МБ), то це задачі 6903-6904, вони тобі не йдуть - зупиняй клієнт, зачищай сліди і знову запускай. (номер задачі можна визначити і після скачки завдання, але кожен раз чекати поки скачається 50 МБ нецікаво). Нажаль для тебе, зараз 6901 задачі йдуть не часто, приходиться скидувати по 4-5 раз, це вплине на рейтинг, тому періодично тре буде рахувати малі задачки - можна 80хх, а ще краще 70хх у вінді.
- Коли спіймаєш 6901 і почнеться обрахунок, тре визначити що може твій проц. Діло в тім що задачу 6901 тре здати раніше 96 годин, тобто кожен процент має рахуватись не довше 57,6 хв, а ще тре відняти час на отримання і здачу задачі через інет (десь 30хв якщо швидкий інет, результат обрахунку ~120МБ). Про сповільнення обрахунків через твою роботу на компі чи обрахунки на відео я вже мовчу. Тож спочатку зупини все лишнє (і відеоклієнт теж) і заміряй тривалість хоча 2х кроків. В мене система 8ядер по 2ГГц має крок 47,2хв, що дає 79 год, в тебе 4 ядра по 3,8ГГц десь так само буде. Якщо не впишешся в час - про 6901 можеш забути.
-Через те що тобі потрібні тільки задачі 6901, прийдеться кожну задачу запускати самому, фільтруючи інші. Оскільки по замовчуванню клієнт після здачі завдання автоматом качає нове, то раджу це відключити - вписати у стрічку extra_parms додатково текст -oneunit (з тере перед словом).
-якщо в тебе часто перезагружають комп (світло пропадає і т.п.) то тре настроїти автозапуск компа (при появі електрики - це в біосі), а також автозапуск файла *.vmx у Вінді (через Завдання чи Автозагрузку), а у Лінуксі - автоматичний запуск клієнта при загрузці. По замовчуванню він відключений, але його можна включити через браузер: параметр SMP Auto-Startup на сторінці конфігурації, не забудь виділити Reboot on Submit і нажати Submit. АЛЕ тут тре бути обережно - це тре включати тільки ПІСЛЯ отримання завдання, а перед отриманням тре відключити і знову виділити Reboot on Submit і нажати Submit. Також інші параметри на цій сторінці мають відповідати потрібним - кількість потоків (4), логін, паскей і ін.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Одне уточнення, на 4-х ядрах, думаю в лінуху можна пробувати не тільки 6901 рахувать, але і просто у скрипті прописать ЦПУз 4.. Бо в мене ппд на простих смп в лінуху все одно вище, на багато на завдання 6099, 6097. На них в мене десь 24-25 тісячі.. Це краще ніж 80хх бо 70хх не йдуть взагалі.
-
ronemun
Advanced Member
ShaggY03 4.000.000

-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
пасиба
жаль что плохо щас идут 6901.. а то 6903 щас не смогу успевать много узаю комп) так бы побыстрей считал) но стабилльно хотя бы можно 25к в день)
пасиба
жаль что плохо щас идут 6901.. а то 6903 щас не смогу успевать много узаю комп) так бы побыстрей считал) но стабилльно хотя бы можно 25к в день)
-
ronemun
Advanced Member
70xx пішли 
-
-stan-
Member
- Звідки: Канатоп
Да, 7003 вообще огонь 