Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
ronemun
Advanced Member
oleg_qwerty 100,000 
-
oleg_qwerty
Member
- Звідки: Львів
-
ronemun
Advanced Member
навіщо, отримав би 22706 базових очок, за пару годин обрахунківShaggY:Artistus
Та я вже розтроївся, та видалив))
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemunза 11 з гаком.. в мене ж ще 10 відсотків висіло..
я за ці 11 годин порахував 22 відсотки 6901
це вигідніще я думаю.. хоча на рахунок прпосто принести користь для обчислень, це не є правльно.
я за ці 11 годин порахував 22 відсотки 6901
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
ShaggY
Якщо рахуєш БЖ на віртуалці, і буває, що зникає світло, то:
1) настрой в лінуксі автозапуск скриптів по ФАКу
2) саму віртуалку (в мене ...\Documents\Virtual Machines\Ubuntu 64-bit\Ubuntu 64-bit.vmx) закинь в автозапуск вінди
3) налаштуй в BIOS, щоб комп стартував після відновлення електропостачання (у мене AC Power Loss: Last state (попередній стан))

Якщо рахуєш БЖ на віртуалці, і буває, що зникає світло, то:
1) настрой в лінуксі автозапуск скриптів по ФАКу
2) саму віртуалку (в мене ...\Documents\Virtual Machines\Ubuntu 64-bit\Ubuntu 64-bit.vmx) закинь в автозапуск вінди
3) налаштуй в BIOS, щоб комп стартував після відновлення електропостачання (у мене AC Power Loss: Last state (попередній стан))
-
ronemun
Advanced Member
SergeyR
25,000,000

TOP 1000 в проекті!

25,000,000
TOP 1000 в проекті!
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Скоро примкну знову до вас уже з і7 2600К. 
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Звідки: Киев
ronemun

-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Artistus
Мені треба якось заставити, шоб сам лінух стартував у віртуалці.. Потім мабуть треба зробити автовхід без пароля, а вже потім автозапуск скриптів, правильно? бо віртуалка сама запускається.
Біос є!
Обновочка?)) хочется більше фолдити?))
Мені треба якось заставити, шоб сам лінух стартував у віртуалці.. Потім мабуть треба зробити автовхід без пароля, а вже потім автозапуск скриптів, правильно? бо віртуалка сама запускається.
Біос є!
Обновочка?)) хочется більше фолдити?))
-
ronemun
Advanced Member
Artistus
чому не 3770К
Команда 159 місце
чому не 3770К
Команда 159 місце
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
ronemun
3770К хоч менше їсть, але більше гріється, тому гірше женеться на повітрі.
ShaggY
Так цим ти його і примусиш стартувати (\Documents\Virtual Machines\Ubuntu 64-bit\Ubuntu 64-bit.vmx - в автозапуск віндовий).
А от вхід без пароля треба активувати у лінуху, це так. Я при встановленні його активував, але можна і в системних параметрах це змінити.
3770К хоч менше їсть, але більше гріється, тому гірше женеться на повітрі.
ShaggY
Так цим ти його і примусиш стартувати (\Documents\Virtual Machines\Ubuntu 64-bit\Ubuntu 64-bit.vmx - в автозапуск віндовий).
А от вхід без пароля треба активувати у лінуху, це так. Я при встановленні його активував, але можна і в системних параметрах це змінити.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Artistus
а.. то я затупив на роботі... тре кинуть сам вмх.. а в мене стоїть віртуалка сама) а треба тільки вмх?
а вимкнути в лінуху ввод пароля та під яким користувачем заходити, де уце вибирати? а скрипт зробив для автозапуску в самоу лінуху, той файлик вже давно.
а.. то я затупив на роботі... тре кинуть сам вмх.. а в мене стоїть віртуалка сама) а треба тільки вмх?
а вимкнути в лінуху ввод пароля та під яким користувачем заходити, де уце вибирати? а скрипт зробив для автозапуску в самоу лінуху, той файлик вже давно.
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Привет всем любителям фолдингаArtistus:Скоро примкну знову до вас уже з і7 2600К.
Поздравляю с обновочкой
-
Freddy Krueger
Member
ronemun
colapc
Обновочка это всегда хорошо
colapc
Обновочка это всегда хорошо
-
ronemun
Advanced Member
Команда 158 місце 
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Artistus
Ооо, круто, навіть зі скрінами)) ДЯкую, але я сам знайшов учора.. Але чомусь воно логін все одно питає.. тобото треба клікнути просто щоб зайти. Вот зе трік?
Ооо, круто, навіть зі скрінами)) ДЯкую, але я сам знайшов учора.. Але чомусь воно логін все одно питає.. тобото треба клікнути просто щоб зайти. Вот зе трік?
-
ronemun
Advanced Member
задачі 70хх на даний момент ідуть у 7-му клієнті на client-type=normal
це не надовго (до вечора певно), тому що вони переважно йдуть на client-type=advanced
це не надовго (до вечора певно), тому що вони переважно йдуть на client-type=advanced
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Н,да? Обновка не всегда хорошо. Не могу понять - при включённом фолдинге на 965 и на видюхе через пару минут идёт конкретный перегрев чипсета,раскрутка системного фана на максимум и вылет системы. При выключеном счёте на видюхе , хороший нагрев чипсета ,раскрутка сис.фана на 60% ну и соответственно более шумная работа,но без вылета. Может виной дешовый Б/П 400ватт со старого системника? Или всё же виновата мать (хотя по ревизии ,должна поддержтвать 125 ваттный 965 ревизии с3.без проблем.?)
Подскажите?

Подскажите?