Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Artistus
Та шо ти хочеш, там 2 ядра на 1,6 центріно))) зато єесть квадро відяха :D і корпус з магнієвого сплаву :super:
ой.. зламав в ноьому вентиля, то може ввечері фотку викину по приколу як охолоджується :lol:

в мене теж.. але 6901)) зараз дуже багато користуюсь компом, так шо мабуть не буду встигать 6903, буду поки тільки 6901 :)

докупил сегодня 8 гиг вот думаю то ли 8 ставить, толи 12)) некуда деть 4-ре))

вот:
Зображення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

colapc 400 WU :super:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

какие-то задачи по 150 очков :think:
раньше по 500 были :(
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

команда 162 місце :super: :super:

Gorets 700 000 :super: 300 WU :super:

silver 10 000 :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

di2di 7777 WU :super: :super:

ShaggY з рекордом за одну задачу :super:
але можеш більше :gigi:


все :gigi: :laugh: Freedy Krueger я перегнав ;)
Тепер ще di2di :gigi:
До речі, SergeyR, якщо ти будеш і далі так рахувати, то я і тебе пережену - всього за 23 роки :gigi:(згідно EOC)



-stan- 600 000 :super:
Востаннє редагувалось 29.03.2012 22:00 користувачем ronemun, всього редагувалось 3 разів.
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun
Ще не все втрачено :laugh: , на підході 6903 і згідно з показаннями fahspy збільшили бонус. Так що на один день обжену (напевно :) )
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
звісно можна, але я юзаю комп зараз багато, тому не хочу попасти на тому що порахую 6903 а там без бонусів, краще з запасов вже менші)) це все одно краще ніж без бонусів.. та і якщо виходить ловити 6901 то три штуки за тижден можна, а це як мінімум 21000..)) тобто майже як і 6903 за 5 днів)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Freddy Krueger
шоб тобі світло виключили :laugh: ;)
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так ось воно що, а я ще думаю чого світло іноді пропадає :lol:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

команда 161 місце :super:
SergeyR 24 000 000 :super: :super:
Lucky9 3 000 WU :super:

Добавлено через 29 минут 32 секунды:
хто ловив 70хх задачі у 7-му клієнті на client-type=advanced. В даний момент вони йдуть на normal
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

7 клиент ни у кого не залипает, после успешно отправленного задания???
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

тобто залипает? Висить? В мене на жодному компі ніколи не висить (ОС- Xp і 7, всюди як служба, використовую тільки SMP слот), але часто при безперевній роботі протягом 2 і більше днів сильно падає ППД, після перезавантаження компа все нормально, просто перезапуск служби нічого не дає.

якщо ж мається на увазі не отримує нові задачі, то я замітив що сьогодні smp слот на bigadv не міг з'єднатись з Work-сервером. На інших було нормально, на normal ідуть 700х задачі
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

буду тогда копать со своей стороны... может из-за дождей часто отваливается АДСЛ...
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
на які точні налаштування ідуть? 70ХХ??
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

На те которые написал ronemun ;) ,толь ко что прописал и пришла 7025. :-P
Без настроек идут 10090 :insane:
Востаннє редагувалось 31.03.2012 00:20 користувачем colapc, всього редагувалось 1 раз.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Я еще имел введу сколько памяти, ядер ставить))
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

У меня на smp:2 идёт :)
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Мне все не фартит, идут одни 80хх :(
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

colapc 500 000 :super:
oleg_qwerty
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Что-то у меня клиент загадочно работать стал. Версия 7.1.52 перестал считать на процессоре. Вместо нормального времени и процентов прогресса дает :
ETA: Unknown
Progress: 99.99%
Estimated PPD 52983.04 - но тут может быть и 200000 запросто
Estinated TPF 12.85 sec
ну и проц хавается на 100% все ядра, движения никакого не заметно. Пробовал стопать-перезапускать клиент - никакой реакции. В логе ошибок нету
Відповісти