Квартирне питання.

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
могрич1
Junior

Повідомлення

Є квартира в якій прописана моя жінка,але її власником(квартири) є її мати,тобто на неї оформлений ордер (квартира була видина по черзі за трудові заслуги),квартира однокімнатна,окрім моєї жінки та її мами більше ніхто неприписаний.Виникає питання чи може власник хати продати її чи подарувати її комусь без згоди іншої особи(моєї жінки) прописаної в цій хаті?
Якщо хтось має досвід в цих справах розкажіть шо до чого.
sashok-1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Широта: 50° 26'N, Долгота: 30° 31'E. город герой Киев, Позняки

Повідомлення

могрич1:Є квартира в якій прописана моя жінка,але її власником(квартири) є її мати,тобто на неї оформлений ордер (квартира була видина по черзі за трудові заслуги),квартира однокімнатна,окрім моєї жінки та її мами більше ніхто неприписаний.Виникає питання чи може власник хати продати її чи подарувати її комусь без згоди іншої особи(моєї жінки) прописаної в цій хаті?
Якщо хтось має досвід в цих справах розкажіть шо до чого.
Добавлено через 33 секунды:
в жилищном кодексе указано что может
-Евгений-
Member

Повідомлення

В общем случае "прописка" - это право пользования, а не право владения.
НО!!!!
Вопрос - квартира приватизирована? Если приватизирована, то на кого? Был ли прописан отец вашей жены? Если был прописан и умер, то какая ситуация с наследством? На самом деле там много нюансов, поэтому лучше всего возьмите правоустанавливающие документы или их копии и пойдите к нотариусу или в юридическую консультацию и задайте там свои вопросы.
oleshca
Junior

Повідомлення

продать может а тот кому продадут может выписать вашу жену через суд!!!!!! исключения несовершено летние дети инвалиды сироты
могрич1
Junior

Повідомлення

Шановні добродії хто знає чи може власник хати переписати її на іншу особу з допомогою розписки?
Щоб зробити дарування то багато мороки і грошей треба,а розписка раз і всьо готово.
-Евгений-
Member

Повідомлення

могрич1:чи може власник хати переписати її на іншу особу з допомогою розписки?
Щоб зробити дарування то багато мороки і грошей треба,а розписка раз і всьо готово.
Что значит "переписать"? Права собственности на недвижимость нельзя изменить путем выдачи "расписки".
sashok-1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Широта: 50° 26'N, Долгота: 30° 31'E. город герой Киев, Позняки

Повідомлення

могрич1
а с каких пор расписка является документом?
могрич1
Junior

Повідомлення

sashok-1982:могрич1
а с каких пор расписка является документом?
Завірена нотаріусом і підпис свідків,шо не документ?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

дарение стоит копейки.и ни один нормальный покупатель не станет брать твою квартиру через "расписьки".тк она через суд элементарно забирается обратно продавцом
5ANDREY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

могрич1:
sashok-1982:могрич1
а с каких пор расписка является документом?
Завірена нотаріусом і підпис свідків,шо не документ?
:lol:

Добавлено через 6 минут 50 секунд:
Google Право власності на житло.
могрич1
Junior

Повідомлення

Люди добрі підскажіть чи можут дійсно бути такі дешеві квартири в Німеччині,чи то аферисти такі ?
http://tranio.ru/germany/apartment/#sor ... c&scroll=1" target="_blank
І чи є в нас в україні серйозні+надійні ріелтерські контори з продажу нерухомості за кордоном ,хто шо знає підскажіть будь-ласка.
Справа в тому шо якщо дійсно можна купити якусь халупу в Німеччині за 10000-20000 Є,то це непогана інвестиція+можна самому їздити туда на курорт а в остальний час здавати квартирантам,120-150Є/місяць запросто.
vegas.pl.ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

могрич1:Люди добрі підскажіть чи можут дійсно бути такі дешеві квартири в Німеччині,чи то аферисти такі ?
http://tranio.ru/germany/apartment/#sor ... c&scroll=1" target="_blank
Квартири дійсно такі дешеві.
От наприклад із вашого сайту http://tranio.ru/germany/adt/293465/" target="_blank
І це ж саме помешкання із германського http://www.immobilienscout24.de/expose/65568559#" target="_blank
могрич1:Справа в тому шо якщо дійсно можна купити якусь халупу в Німеччині за 10000-20000 Є,то це непогана інвестиція+можна самому їздити туда на курорт а в остальний час здавати квартирантам,120-150Є/місяць запросто.
Тільки є один ньюанс.

Там де такі дешеві квартири - то германська "опа міра", щось на зразок нашого районного центру.
Тобто люди звідти переїздять до великих міст, і з роботою там не дуже... І за 150 чи тим більше 200 ойро здати не вийде. Максимум 100 та й то через півроку пошуків бажаючих. Та поселяться у вас якісь араби чи нєгри.

Крім того за помешкання маєте платити щомісячні будинкові витрати, податок на нерухомість та додаткові сбори із іноземних власників.
могрич1
Junior

Повідомлення

vegas.pl.ua:
могрич1:Люди добрі підскажіть чи можут дійсно бути такі дешеві квартири в Німеччині,чи то аферисти такі ?
http://tranio.ru/germany/apartment/#sor ... c&scroll=1" target="_blank
Квартири дійсно такі дешеві.
От наприклад із вашого сайту http://tranio.ru/germany/adt/293465/" target="_blank
І це ж саме помешкання із германського http://www.immobilienscout24.de/expose/65568559#" target="_blank
могрич1:Справа в тому шо якщо дійсно можна купити якусь халупу в Німеччині за 10000-20000 Є,то це непогана інвестиція+можна самому їздити туда на курорт а в остальний час здавати квартирантам,120-150Є/місяць запросто.
Тільки є один ньюанс.

Там де такі дешеві квартири - то германська "опа міра", щось на зразок нашого районного центру.
Тобто люди звідти переїздять до великих міст, і з роботою там не дуже... І за 150 чи тим більше 200 ойро здати не вийде. Максимум 100 та й то через півроку пошуків бажаючих. Та поселяться у вас якісь араби чи нєгри.

Крім того за помешкання маєте платити щомісячні будинкові витрати, податок на нерухомість та додаткові сбори із іноземних власників.
Я вже навів справки шо тут до чого. Вся Ваша інформація повністю підтверджена.То такі дешеві квартири в глухих районах з низьким рівнем населення,простіше кажучи село. А от в великих містах з розвинутою інфраструктурою+високий економічний рівень ,халупи в 2-3 рази дорожчі. На приклад осьо http://www.nedvishimost.de/ekstravagant ... -kvartira/" target="_blank
класна квартира в великому місті,і самому жити можна і сдавати студентам тошо нада.Від Києва всього 1650км B-)
Але відсутнісь знання німецької мови серйозна перешкода,чи там всі розуміють English?
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

могрич1:Але відсутнісь знання німецької мови серйозна перешкода
А відсутність громадянства це не перешкода? Як можна туди поїхати і придбати квартиру та ще й залишитись там жити?
MixxS
Member
Аватар користувача
Звідки: Уркаина. Хмель

Повідомлення

могрич1
чи там всі розуміють English?
почти все понимают, за исключением людей пожилого возраста.
могрич1
Junior

Повідомлення

Ar2r:
могрич1:Але відсутнісь знання німецької мови серйозна перешкода
А відсутність громадянства це не перешкода? Як можна туди поїхати і придбати квартиру та ще й залишитись там жити?
Придбати нерухомість в Німеччині може любий турист,для цього мати громадянство необовязково.
Осьо http://mac-by.com/1947-yuridichni-tonko ... ti-za.html" target="_blank
шостий стовпчик знизу,ще в інеті є багато інформації.

Добавлено через 3 минуты 42 секунды:
MixxS:могрич1
чи там всі розуміють English?
почти все понимают, за исключением людей пожилого возраста.
Тоді краще вдосконалювати мій початковий рівень English ніж заново починати вчити Deutsch.
Взагалі як на мене то складна мова,тим більше я ніколи не мав з нею справу.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

могрич1:я ніколи не мав з нею справу.
дааааа, никогдааа
Зображення
MixxS
Member
Аватар користувача
Звідки: Уркаина. Хмель

Повідомлення

могрич1
Тоді краще вдосконалювати мій початковий рівень English ніж заново починати вчити Deutsch.
Взагалі як на мене то складна мова,тим більше я ніколи не мав з нею справу.
Совершенно верно. На инглиш больше стран общается, чем на дойч.
Тем более уже база есть. Лучше и легче доучить инглиш, чем с нуля, учить дойч.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ar2r:Як можна туди поїхати і придбати квартиру та ще й залишитись там жити?
купить можно а жить в ней будешь пока виза не закончится :)
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

S:купить можно а жить в ней будешь пока виза не закончится
А на сколько макс виза открывается? И я так понял, что если таким макаром там прожить определенное время, то можно и на гражданство подать или нет?
Відповісти