Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun 9 000 000 :super:
Ще трохи і мене наздоженеш :rotate:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

oleg_qwerty
щодо задач на проці:
viewtopic.php?p=764832#p764832" target="_blank
viewtopic.php?p=765053#p765053" target="_blank

твоя 5470 принесе дуже мало очок, навіть 5870 дає всього 6 000, а вона у 20 раз сильніша. Зате маєш всі всі шанси убити ноут (вірніше чіпсет - перегрів з наступним відпаданням чіпа). Крім того, розрахунки на відео працюють тільки у віндовсі, а у лінуксі - через Wine, з відповідним падінням швидкості. Також в певних умовах (настройки дрійверів, певні номера задач), можливіші страшні тормоза інтерфейсу (не 3Д, а простого 2Д).

Добавлено через 16 минут 33 секунды:
Freddy Krueger :beer:
радий старатись, але підозрюю що з настанням тепла за жару в офісі мені дещо відірвуть ;) , тому прийдеть рахувати лише в неробочий час, і то лише 70хх задачі (4-5тис ППД), а то 2 тис ППД від 80хх задач не варті 150Вт тепла від кожного компа (проц на всю + все решту в холосту+вентилятори зношуються - в мене вже 2 блока живлення чуть не згоріли через зупинку вентиляторів :gigi: )
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Як під віртуалкою, зробити так щоб у вінді можно було моніторити задачі фах спаєм, якщо він коректно все рахує.. Або в самому лінуксі.
Я папку розшарив, вона доступна у вінді, але я не можу підключити папку у фахспаї. Головне щоб показувало коли дорахується і тпф рахувало.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Фахспаю необхыдний файл FAHlog.txt
якщо в тебе образ з linuxforge то у фахспаї кнопка Добавить каталог, у рядку каталог вписуєм \\fah\fah\
або \\ІРадрес\fah\ де ІРадрес - той що видає Лінукс
Фахспай у віндовсі чи лінуксі, певно, значення не має
Востаннє редагувалось 21.03.2012 15:13 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
В мене образ просто Юбунту.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

папка розшарена, її можна відкрити у вінді, а в ній FAHlog.txt. Тож просто тре вписати у фахспаї шлях до папки з FAHlog.txt
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ShaggY
У меня выглядит так \\UBUNTU\smp\ , посмотри свойства любого файла в расшареной папке и будет путь.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ТА понял))) затупил)))все пашет)) и норм считает)

скоро, уже скоро.. будет первая БЖ))))) утром окло 7-ми))

А если перевести в линухе время, то очки не сбросятся? а то фах спай показал что только базовые получу((
[16:16:35] Completed 190000 out of 250000 steps (76%)
[16:47:45] Completed 192500 out of 250000 steps (77%)
[17:18:54] Completed 195000 out of 250000 steps (78%)
[17:50:00] Completed 197500 out of 250000 steps (79%)
[17:59:39] - Autosending finished units... [March 19 17:59:39 UTC]
[17:59:39] Trying to send all finished work units
[17:59:39] + No unsent completed units remaining.
[17:59:39] - Autosend completed
[04:33:17] Completed 200000 out of 250000 steps (80%)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Фахспай необхідно мінімум 2 крока щоб розрахувати час кроку, і відповідно кінець. До того він показує лише базові очки
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Есть первая БЖ)))
сейчас ловил 6903.. посмотрим что из этого будет к вечеру. первый процент конечно был около 80 минут, но то я сильно отвлекал комп двумя браузерами с видео и всякеой всячиной)) а фолдинг чувствительный к этому))
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Так, комп пока в ауте. И ещё не известно сколько будет.
Я бы считал на ноуте, но повторного отвала не хочется :laugh:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

в мене рекорд: 900 000 за тиждень :rotate:

О, Shaggy БігЖабу задавив :gigi: :beer:
видно 6901, правда в неї ППД не більше ніж у 70хх, які зараз йдуть навалом
правда, проци АМД під віндою не дуже рахують, тому краще давити БЖ під Лінем
SergeyR
HWBOT OC Team
Звідки: Киев

Повідомлення

Freddy Krueger
Дави две команды впереди БЖабой :-)
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun :beer: :super: там ще є фактоор що рахувалась у вихідні.. а це означає, що компом я майже постійно користуюсь... і це тормозить. якщо не чіпать, то тпф десь 31 хв.
ну 70 в мене погано ловляться(
Тим паче зараз 6903 прийшла, подивимиось що може вона.. на 6901 ппд за 33к точно.
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergeyR
Завтра утром будет 6903 :super: , правда по очкам негусто получится, проц временами юзается.
ShaggY
:super: БЖ рулят. 33к очень даже неплохо для 6901, у меня было около 40-42к. Я так прикинул, теоретически должен укладываться на 6903 примерно за 4,5 суток при дедлайне 5 суток, ппд будет около 50к, а вот 6904 похоже что никак не успеваешь считать.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

я 70 :jump:
на своей конфе :laugh:
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Freddy Krueger
Хм.. ну не на много отстаю.. Чутка по более чем 4,5.. щас тпф вроде 71 минута.. но фах спай пишет по очкам больше чем считалка по тпф.. но вроде если не трогать то укладываюсь и поучу порядка 239 тысяч. дА 6904 вообще никак, ну и пофиг) мне кажется если трогать комп - отвлекать, то 6901 самый лучший вариант для расчетов на моем процессоре.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Freddy_Krueger
10 000 000
:super: :super: :super:


Andrey235
4 000 000
:super: :super:


команда
164-е місце
:super:
SergeyR
HWBOT OC Team
Звідки: Киев

Повідомлення

:up: :beer: :beer: :beer: :rotate:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

:super:
Відповісти