Сумісність кріплення кулера AM2 і FM1

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Значить є у мене потужний кулерок, який юзається на АМ2/АМ3.
Питання - чи стане він на FM1? (читай: Чи таке ж саме кріплення у FM1 як і у AM2/AM3)

ЗИ. Гуглив - не нагуглив! ((
Railag
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Конечно совместимы. Первое, что нашёл: http://j.mp/yZAXaE" target="_blank ;)
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Railag
дякую!
мене просто насторожували слова типу "большинство кулеров", думав не знаю, може просто кріпленнями під FM1 будуть доукомплектовувати :)
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ramon:Railag
дякую!
мене просто насторожували слова типу "большинство кулеров", думав не знаю, може просто кріпленнями під FM1 будуть доукомплектовувати :)
так они вроде бы все идентичны,начиная с 754-го.
Востаннє редагувалось 14.03.2012 03:20 користувачем Adamantium, всього редагувалось 1 раз.
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Adamantium
745? )))))
ні, скоріж з 939-го, у 754 здається інше кріплення було :)
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ramon:Adamantium
745? )))))
ні, скоріж з 939-го, у 754 здається інше кріплення було :)
754*го. ;) :super:
а по сути - хоть бы написали,что за кулер. :idea:
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Adamantium
OCZ Gladiator Max :)
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

должен стать без проблем,крепление для АМД как у бокса.
Відповісти