Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
ShaggY
По-іншому додав.
Ти нативно лінух поставив, чи через віртуалку?
Добавлено через 26 секунд:
Якщо на віртуалку, то давай віндовий тімвівер став.
По-іншому додав.
Ти нативно лінух поставив, чи через віртуалку?
Добавлено через 26 секунд:
Якщо на віртуалку, то давай віндовий тімвівер став.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
через віртуалку.. я на лінь вже поставив
зараз на вінду скачаю)
зараз на вінду скачаю)
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
ShaggY
Поставив QIP на Убунту через Wine.
Дзвони-пиши-заходь.
ronemun
Ти ЛС не читаєш?
Ось чого я добився на разі:
Поставив QIP на Убунту через Wine.
Дзвони-пиши-заходь.
ronemun
Ти ЛС не читаєш?
Ось чого я добився на разі:
- Вкладення
-
-
ronemun
Advanced Member
- Ти ЛС не читаєш?
- нєа, не звертав уваги якось
аськи не маю, прийдеться завести
Romanovfastov 3 000 000

colapc 250 000
- нєа, не звертав уваги якось
аськи не маю, прийдеться завести
Romanovfastov 3 000 000
colapc 250 000
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Зараз аською не користуюсь, більш зручно гугл толком. Майже у всіх є пошта гугл, то і просто тре прога, все зручно і на телефоні стандартно іде)))
оо. а ще краще скайп.. там можна групове засідання робити))))
такс, долаштування лінуха поки відпадає, їду за місто)
Artistus
якщо що, то вже встановив тим вьювер.
оо. а ще краще скайп.. там можна групове засідання робити))))
такс, долаштування лінуха поки відпадає, їду за місто)
Artistus
якщо що, то вже встановив тим вьювер.
-
ronemun
Advanced Member
ShaggY, стаття для твого проца
http://www.overclockers.ru/lab/print/46 ... _960T.html" target="_blank
http://www.overclockers.ru/lab/print/46 ... _960T.html" target="_blank
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
Бачив, ще вночі прочитав
Бачив, ще вночі прочитав
-
ronemun
Advanced Member
команда
170 місце на Kakao
це відповідає 172 на EOC
-stan- 500 000
170 місце на Kakao
це відповідає 172 на EOC
-stan- 500 000
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Народ, давайте з цими постами, які не несуть корисної інфи, закруглятися.
За тему абыдно.
За тему абыдно.
-
ronemun
Advanced Member
Навіть якщо будуть тільки пости з корисною інформацією, потрібен повний FAQ: не просто по клієнтах, а методика отримання максимальних очків, з вчасними виправленнями і обновленнями, з правилами і застереженнями (типу 80% виконаних задач), а то читати тільки пости толку мало.
До корисних повідомлень, на мою думку, тре відносити замітки про особисті і командні досягнення (загальні і рекорди). Також короткі підказки щодо вдосконалення робочої техніки
ShaggY03 2 500 WU
Gorets 200 WU
До корисних повідомлень, на мою думку, тре відносити замітки про особисті і командні досягнення (загальні і рекорди). Також короткі підказки щодо вдосконалення робочої техніки
ShaggY03 2 500 WU
Gorets 200 WU
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
ronemun
Зараз якраз створюю FAQ по Ubuntu і лову бігжаб.
Добавлено через 2 часа 10 минут 50 секунд:
Фух... нарешті!
Новий FAQ по Ubuntu + БЖ!!!

Зараз якраз створюю FAQ по Ubuntu і лову бігжаб.
В першому ФАКу це є.ronemun:і застереженнями (типу 80% виконаних задач)
Добавлено через 2 часа 10 минут 50 секунд:
Фух... нарешті!
Новий FAQ по Ubuntu + БЖ!!!
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
-
Freddy Krueger
Member
невелика опечатка "пперезапуску"Після пперезапуску Linux може знадобитися повторний ввід команд chmod +x перед запуском скрипта і клієнта.
Може це якась помилка в системі з збереженням властивостей файлів, в 10.04 такого немає. А якщо спробувати sudo chmod +x?
На рахунок скрипта, варто вказати, що його не можна активувати двічі в одній сесії, інакше залишиться тільки 1 процесор і клієнт не запустится з ключем smp.
І чому TARGET_NCPUS=16, 12 цілком вистачає, просто коли підуть завдання на 16 потоків, вони обов'язково прийдуть на скрипт.
Можна ще додати пару рядків про розшарювання папки клієнта і моніторингу логу, щоб wine не ставити.
-
ronemun
Advanced Member
Artistus
щодо TARGET_NCPUS=16, 12
якщо ловити не БЖ, а прості smp, то при 24 ідуть інші задачі ніж при 12 чи 16
що до client.cfg, то для ловлі БЖ параметр memory має бути більше 2800, якщо менше - можна ловити smp
Нам не помішав би FAQ по ловлі потрібних задач (для різних клієнтів) і по скидуванню не бажаних задач. А то не у всіх є БЖдавилки
щодо TARGET_NCPUS=16, 12
якщо ловити не БЖ, а прості smp, то при 24 ідуть інші задачі ніж при 12 чи 16
що до client.cfg, то для ловлі БЖ параметр memory має бути більше 2800, якщо менше - можна ловити smp
Нам не помішав би FAQ по ловлі потрібних задач (для різних клієнтів) і по скидуванню не бажаних задач. А то не у всіх є БЖдавилки
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Freddy Krueger
Поправив.
ronemun
Я таким не займався, тому відповідного ФАКа на разі зробити не можу.
Якщо є досвід, то опублікуй свій ФАК з даного питання у блогах, я додам його на головну.
Інший варіант - напиши, що до чого, я додам інфу в останній ФАК.
Добавлено через 53 минуты 48 секунд:
Поправив.
ronemun
Я таким не займався, тому відповідного ФАКа на разі зробити не можу.
Якщо є досвід, то опублікуй свій ФАК з даного питання у блогах, я додам його на головну.
Інший варіант - напиши, що до чого, я додам інфу в останній ФАК.
Добавлено через 53 минуты 48 секунд:
І яку цифру найкраще поставити для не БЖ?ronemun:якщо ловити не БЖ, а прості smp, то при 24 ідуть інші задачі ніж при 12 чи 16
-
ronemun
Advanced Member
Обігнали D&D Minions, тепер ми 171 на eoc
Вітаємо нових членів команди
oleg_qwerty
silver
Gorets 400 000
Lucky0 25 000
Вітаємо нових членів команди
oleg_qwerty
silver
Gorets 400 000
Lucky0 25 000
-
Alexsandr
Member
Я вернулся, место свободное на диске закончилось и расчеты ушли в 0.
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Народило бігжабку. Але після того скачало звичайну.
Проблема в TARGET_NCPUS=8 ? Так було прописано після закачки БЖ.
БЖ тоді скачало при 16.
Треба від 12 і вище?
Проблема в TARGET_NCPUS=8 ? Так було прописано після закачки БЖ.
БЖ тоді скачало при 16.
Треба від 12 і вище?
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Налаштував я лінух нарешті)) і відразу зкачало 6099 ппд в районі 22к, це вже краще)
Залишив погяняти як в лінуксі стабільність. Ввечері може спробую зловити БЖ.
Залишив погяняти як в лінуксі стабільність. Ввечері може спробую зловити БЖ.
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
ShaggY
Ну, якщо ППД 22К, то БЖ повинно встигнути порахувати.
Але в скрипті cf.sh постав TARGET_NCPUS=12, бо в мене на 8 скачало звичну жабку.
Ну, якщо ППД 22К, то БЖ повинно встигнути порахувати.
Але в скрипті cf.sh постав TARGET_NCPUS=12, бо в мене на 8 скачало звичну жабку.