Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

ShaggY
По-іншому додав.

Ти нативно лінух поставив, чи через віртуалку?

Добавлено через 26 секунд:
Якщо на віртуалку, то давай віндовий тімвівер став.
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

через віртуалку.. я на лінь вже поставив :D

зараз на вінду скачаю)
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

ShaggY
Поставив QIP на Убунту через Wine.
Дзвони-пиши-заходь.

ronemun
Ти ЛС не читаєш?


Ось чого я добився на разі:
Вкладення
FahGadget.png
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

- Ти ЛС не читаєш?
- нєа, не звертав уваги якось :shuffle:
аськи не маю, прийдеться завести :)

Romanovfastov 3 000 000 :super: :super:

colapc 250 000 :super:
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Зараз аською не користуюсь, більш зручно гугл толком. Майже у всіх є пошта гугл, то і просто тре прога, все зручно і на телефоні стандартно іде)))
оо. а ще краще скайп.. там можна групове засідання робити))))

такс, долаштування лінуха поки відпадає, їду за місто)
Artistus
якщо що, то вже встановив тим вьювер.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

ShaggY, стаття для твого проца
http://www.overclockers.ru/lab/print/46 ... _960T.html" target="_blank
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
Бачив, ще вночі прочитав :)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

команда
170 місце на Kakao :super: :beer:
це відповідає 172 на EOC


-stan- 500 000 :super:
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Народ, давайте з цими постами, які не несуть корисної інфи, закруглятися. :teacher:
За тему абыдно. :facepalm:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Навіть якщо будуть тільки пости з корисною інформацією, потрібен повний FAQ: не просто по клієнтах, а методика отримання максимальних очків, з вчасними виправленнями і обновленнями, з правилами і застереженнями (типу 80% виконаних задач), а то читати тільки пости толку мало.
До корисних повідомлень, на мою думку, тре відносити замітки про особисті і командні досягнення (загальні і рекорди). Також короткі підказки щодо вдосконалення робочої техніки


ShaggY03 2 500 WU :super: :super:

Gorets 200 WU :super:
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

ronemun
Зараз якраз створюю FAQ по Ubuntu і лову бігжаб.
ronemun:і застереженнями (типу 80% виконаних задач)
В першому ФАКу це є.

Добавлено через 2 часа 10 минут 50 секунд:
Фух... нарешті!

Новий FAQ по Ubuntu + БЖ!!!

:beer:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

:super: сенк) :beer:
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Після пперезапуску Linux може знадобитися повторний ввід команд chmod +x перед запуском скрипта і клієнта.
невелика опечатка "пперезапуску"
Може це якась помилка в системі з збереженням властивостей файлів, в 10.04 такого немає. А якщо спробувати sudo chmod +x?
На рахунок скрипта, варто вказати, що його не можна активувати двічі в одній сесії, інакше залишиться тільки 1 процесор і клієнт не запустится з ключем smp.
І чому TARGET_NCPUS=16, 12 цілком вистачає, просто коли підуть завдання на 16 потоків, вони обов'язково прийдуть на скрипт.
Можна ще додати пару рядків про розшарювання папки клієнта і моніторингу логу, щоб wine не ставити.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Artistus :beer:

щодо TARGET_NCPUS=16, 12
якщо ловити не БЖ, а прості smp, то при 24 ідуть інші задачі ніж при 12 чи 16

що до client.cfg, то для ловлі БЖ параметр memory має бути більше 2800, якщо менше - можна ловити smp

Нам не помішав би FAQ по ловлі потрібних задач (для різних клієнтів) і по скидуванню не бажаних задач. А то не у всіх є БЖдавилки
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Freddy Krueger
Поправив.

ronemun
Я таким не займався, тому відповідного ФАКа на разі зробити не можу.
Якщо є досвід, то опублікуй свій ФАК з даного питання у блогах, я додам його на головну.
Інший варіант - напиши, що до чого, я додам інфу в останній ФАК.

Добавлено через 53 минуты 48 секунд:
ronemun:якщо ловити не БЖ, а прості smp, то при 24 ідуть інші задачі ніж при 12 чи 16
І яку цифру найкраще поставити для не БЖ?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Обігнали D&D Minions, тепер ми 171 на eoc :super:

Вітаємо нових членів команди :beer:
oleg_qwerty
silver

Gorets 400 000 :super:
Lucky0 25 000 :super:
Alexsandr
Member

Повідомлення

Я вернулся, место свободное на диске закончилось и расчеты ушли в 0.
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Народило бігжабку. Але після того скачало звичайну.
Проблема в TARGET_NCPUS=8 ? Так було прописано після закачки БЖ.
БЖ тоді скачало при 16.
Треба від 12 і вище?
ShaggY
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Налаштував я лінух нарешті)) і відразу зкачало 6099 ппд в районі 22к, це вже краще)
Залишив погяняти як в лінуксі стабільність. Ввечері може спробую зловити БЖ.
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

ShaggY
Ну, якщо ППД 22К, то БЖ повинно встигнути порахувати.
Але в скрипті cf.sh постав TARGET_NCPUS=12, бо в мене на 8 скачало звичну жабку.
Відповісти