Зміна проца

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
Admiral
Member
Аватар користувача
Звідки: West Ukraine

Повідомлення

Ку! :beer:
Що мені дасть, якщо я у своєму ноуті заміню проц на чистий 4 ядерний типу i7-2920XM(також чи справиться охолодження ноута гг), або i7-2860QM. Наперед за відповіді дякую :beer:
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Planet Earth

Повідомлення

Admiral:Що мені дасть
Это смотря, что нужно.
Admiral:типу i7-2920XM(також чи справиться охолодження ноута гг), або i7-2860QM
Мне кажется простого 2670QM вполне хватит для работ и для всего. Сам хочу брать бук именно на таком проце, поэтому сейчас отключил ТурбоБуст и сижу на 3.1ГГц — огрехов не замечено. В купе с SSD всё летает как обычно.
Admiral
Member
Аватар користувача
Звідки: West Ukraine

Повідомлення

almazmusic
Ну в основному потрібен для GTA 4 :) І для роботи по переробці відео тоже :up:
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: столиця

Повідомлення

СО справиться, а реально для кодування відео досить 2670QM, брати проц ціною в сам ноут :gigi: сильно по-дитячому
tw-r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: столиця

Повідомлення

продати і5 за 200у.о. і зробити такий шахер-махер, можа було відразу брати з і7-2670 :spy:
у мене виникає дурне питання - а біос Y570 дозволить розганяти проц?
тим більше сам продавець двічі помиляється в частоті проца, пише, що він двоядерний :laugh: під Socket P :facepalm:
http://www.cpu-world.com/CPUs/Core_2/In ... 0646M.html" target="_blank = MPN: FF80576GG0646M :eek:
оверклокінг теплорозподільної кришки?
Відповісти