Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
ronemun
Advanced Member
правильний VM Ware Player
http://downloads.vmware.com/d/details/p ... piZGVkZA==" target="_blank
а ось образ готовий
http://www.linuxforge.net/fah/img/VMWare-FAH-1.6.1.7z" target="_blank
лінукс 11.10 тормозить порівняно з 10-м. (принаймні рекомендують 10-й і ext3). Але краще знають у SergeyR i Freddy Krueger
http://downloads.vmware.com/d/details/p ... piZGVkZA==" target="_blank
а ось образ готовий
http://www.linuxforge.net/fah/img/VMWare-FAH-1.6.1.7z" target="_blank
лінукс 11.10 тормозить порівняно з 10-м. (принаймні рекомендують 10-й і ext3). Але краще знають у SergeyR i Freddy Krueger
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Той образ має графічний інтерфейс?
Чи тільки командний рядок?
Добавлено через 58 секунд:
Чи тільки командний рядок?
Добавлено через 58 секунд:
Якраз його я і встановив.ronemun:правильний VM Ware Player
http://downloads.vmware.com/d/details/p ... piZGVkZA==" target="_blank
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
А чи є сенс.. Порахуй, в середньму, якщо я нормально рахую, і майже не займаю компа, то віходить 10к в день. Отже, якщо 33к за 3 дні то не є дуже більше, і десь стільки ж. і 47 і навіть 50 на 5 діб, не коштують тих мук)) при наймні зараз))+
Чи я не правильно зрозумів.. 30 в день? тобто за виконане завдання десь біля 100 штук?
Я не проти пошаритись в лінуксі, давно хотів, але зараз нема часу та бажання на жаль( тим паче юез допомгои під рукою)
А якщо зловити 70хх, то і в загалі не має сенсу рипатись))
А чи є сенс.. Порахуй, в середньму, якщо я нормально рахую, і майже не займаю компа, то віходить 10к в день. Отже, якщо 33к за 3 дні то не є дуже більше, і десь стільки ж. і 47 і навіть 50 на 5 діб, не коштують тих мук)) при наймні зараз))+
Чи я не правильно зрозумів.. 30 в день? тобто за виконане завдання десь біля 100 штук?
Я не проти пошаритись в лінуксі, давно хотів, але зараз нема часу та бажання на жаль( тим паче юез допомгои під рукою)
А якщо зловити 70хх, то і в загалі не має сенсу рипатись))
-
ronemun
Advanced Member
ShaggY, я мав на увазі ППД (PPD - point per day), тобто 33к за день, за задачу 6901 в тебе буде 100тис, 6903 - 230 тис
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
оу.. це канєшно круто...))
А є вже зібрані образи, так щоб тільки встановити віртуалку, а потім встановити вже налаштований лінух з фолдингом, біжіно з графічним інтерфейсом?
А є вже зібрані образи, так щоб тільки встановити віртуалку, а потім встановити вже налаштований лінух з фолдингом, біжіно з графічним інтерфейсом?
-
ronemun
Advanced Member
Artistus, тоді дивно, в мене паше 8 ядер. У Freddy Krueger 2600k (4c/8t), в нього теж все норм.
- Той образ має графічний інтерфейс? Чи тільки командний рядок?
http://linuxforge.net/docs/crunching/fah-vmware.php" target="_blank
- і то і то. Через браузер можна все настроїти і управляти. Але не раджу тому що щоб ловити БЖ тре запустити скрипт (див попередню сторінку), а це робиться вручну у командному рядку. А зупиняти (переривати) розрахунок можна через браузер.
УВАГА!. Запуск через браузер і через комадний рядок тут зовсім різні речі, тобто вони мають свої окремі настройки. При запуску з браузера, настройки задані в client.cfg додаються до вибраних в браузері, тобто якщо ти задав -smp 8 у client.cfg і встановив 8 потоків у браузері, то в результаті клієнт буде запущений з параметрами -smp 8 -smp 8 (два рази). А bigpackets з client.cfg взагалі не враховується при запуску у браузері (здається). Тож раджу через рядок.
Але браузер може пригодитись. Наприклад, через нього можна задати мережеві настройки для лінукса і вони збережуться на постійно (після перезавантаження - галочка Reboot on Submit внизу). А також для Sandy Bridge тре обовязково включити AVX (якщо лінукс сам не розпізнав - це пише при загрузці образа)
- Той образ має графічний інтерфейс? Чи тільки командний рядок?
http://linuxforge.net/docs/crunching/fah-vmware.php" target="_blank
- і то і то. Через браузер можна все настроїти і управляти. Але не раджу тому що щоб ловити БЖ тре запустити скрипт (див попередню сторінку), а це робиться вручну у командному рядку. А зупиняти (переривати) розрахунок можна через браузер.
УВАГА!. Запуск через браузер і через комадний рядок тут зовсім різні речі, тобто вони мають свої окремі настройки. При запуску з браузера, настройки задані в client.cfg додаються до вибраних в браузері, тобто якщо ти задав -smp 8 у client.cfg і встановив 8 потоків у браузері, то в результаті клієнт буде запущений з параметрами -smp 8 -smp 8 (два рази). А bigpackets з client.cfg взагалі не враховується при запуску у браузері (здається). Тож раджу через рядок.
Але браузер може пригодитись. Наприклад, через нього можна задати мережеві настройки для лінукса і вони збережуться на постійно (після перезавантаження - галочка Reboot on Submit внизу). А також для Sandy Bridge тре обовязково включити AVX (якщо лінукс сам не розпізнав - це пише при загрузці образа)
Востаннє редагувалось 27.02.2012 23:00 користувачем ronemun, всього редагувалось 2 разів.
-
Freddy Krueger
Member
Artistus
У файлі конфігурації Ubuntu 64-bit.vmx будь-яким текстовим редактором зміни параметри numvcpus і maxvcpus на 8
На рахунок 11.10 дійсно читав що у декого повільніше було чим на 10.04. Образ тільки з командним рядком, тому я його і не використовую (як кажуть, в одній руці пиво в іншій миша
)
ShaggY
Если комп неюзается особо и винда ненужна, то можно и нативный линь. Но проверка на стабильность разгона гарантирована, даже под виртуалкой
У файлі конфігурації Ubuntu 64-bit.vmx будь-яким текстовим редактором зміни параметри numvcpus і maxvcpus на 8
На рахунок 11.10 дійсно читав що у декого повільніше було чим на 10.04. Образ тільки з командним рядком, тому я його і не використовую (як кажуть, в одній руці пиво в іншій миша
ShaggY
Если комп неюзается особо и винда ненужна, то можно и нативный линь. Но проверка на стабильность разгона гарантирована, даже под виртуалкой
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Freddy Krueger
Комп то кокраз юзается))
Комп то кокраз юзается))
-
Freddy Krueger
Member
ShaggY
Ну всё равно как нибудь стоит попробовать через виртуалку, пусть и не на умирающих БЖ, тем более говорят на АМД в лине прирост больше чем на интел (по сравнению с виндой канешно)
Кстати насчёт юзания компа и виртуалки, в VMware 3.0 нельзя менять приоритет и в винде не комфортно работать, WinAFC может управлять приоритетом но потом он сбрасывается, VMware Workstation 8 можно задать низкий приоритет, правда она платная
, благо ключей в инете хватает 
Ну всё равно как нибудь стоит попробовать через виртуалку, пусть и не на умирающих БЖ, тем более говорят на АМД в лине прирост больше чем на интел (по сравнению с виндой канешно)
Кстати насчёт юзания компа и виртуалки, в VMware 3.0 нельзя менять приоритет и в винде не комфортно работать, WinAFC может управлять приоритетом но потом он сбрасывается, VMware Workstation 8 можно задать низкий приоритет, правда она платная
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
ronemun
Я біг жаби ловити на ноут точно не буду.
Хіба що на стаціонар. Але чи встигне мій стаціонар порахувати БЖ?
Хіба там не треба 16 потоків окрім 6 ГБ оперативи?
Добавлено через 24 секунды:
Freddy Krueger
Дякую, спрацювало.
Добавлено через 6 минут 22 секунды:
Ще одне: чи комусь вдалося нормально встановити 7 клієнта на лінух, а то мені щось ніяк не вдається. Не хоче приймати його зараза, та й все.
Чи під лінем краще все ж на 6-му клієнті рахувати?
Я біг жаби ловити на ноут точно не буду.
Хіба що на стаціонар. Але чи встигне мій стаціонар порахувати БЖ?
Хіба там не треба 16 потоків окрім 6 ГБ оперативи?
Добавлено через 24 секунды:
Freddy Krueger
Дякую, спрацювало.
Добавлено через 6 минут 22 секунды:
Ще одне: чи комусь вдалося нормально встановити 7 клієнта на лінух, а то мені щось ніяк не вдається. Не хоче приймати його зараза, та й все.
Чи під лінем краще все ж на 6-му клієнті рахувати?
-
Freddy Krueger
Member
Поки що 16 потоків не треба, але в будь який момент можуть ввести це обмеження.Artistus: Хіба що на стаціонар. Але чи встигне мій стаціонар порахувати БЖ?
Хіба там не треба 16 потоків окрім 6 ГБ оперативи?
Профельний камінь повинен встигнути, але треба використовувати спеціальний скрипт для обману потоків + 24/7 рахувати. Зараз у мене пам'яті їсть 5,5 Гб, але віртуалка буває відгризає до 7, хоча реально використовується не більше 2,5 Гб.
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Хех... з моїми 16 ГБ оперативи проблема памяті не висить. Спробую ловити бігжабки на стаціонарі. Він в мене паше 24/7.
-
ronemun
Advanced Member
ShaggY, ми про це якраз Artistus-у пишемо.
качаєш плеєр, встановлюєш, перезагружаєшся.
http://downloads.vmware.com/d/details/p ... piZGVkZA==" target="_blank
Увага. Це версія 3.0. Вона єдина підтримує більше 4 потоків (до 8). Кому не тре більше 4-х, можуть використовувати новіші версії, наприклад останню, 4.0
(Встановлюються також два додаткових мережевих адаптери. Через них Лінукс буде виходити в мережу-інет. Якщо ти отримуєш інет через власний маршрутизатор-роутер (adsl модем, wifi чи просто домашній роутер, щоб декілька компів могли одночасно виходити в інет), а вньому включений NAT i DHCP, то Лінукс сам отримає необхідні мережеві натройки від нього і нічого настроювати не тре. Якщо ж ні, можливо прийдеться настроїти , але пока не трогай)
качаєш архів образа
http://www.linuxforge.net/fah/img/VMWare-FAH-1.6.1.7z" target="_blank
розпакуй, відкрий в блокноті Linux64_FAH.vmx і вистав параметри numvcpus і maxvcpus на 6 (відповідно кількості потоків для твого проца). Збережи зміни.
Раджу зробити копію оригінальної віртулки, щоб відновити якщо щось запореться.
запусти Linux64_FAH.vmx (так просто можна запускати дану віртуальну машину. Також можна запустити віртул плеєр і відкрити в ньому цей файл - так можна задати настройки мережі, диска, ..)
відкрити в Проводнику чи ТоталКомандері папку fah за мережевим адресом який вкаже лінукс \\IP-адрес\fah і скопіювати туди скрипт cf.sh: і client.cfg (їх в блокноті створити і відповідно перейменувати)
УВАГА!!!
При копіюванні з браузера невидимий символ кінця рядка може записатись не тим кодом, і лінукс його не сприйме. Тому раджу після копіювання/вставки в кожному рядку САМОМУ стерти кінець рядка і клацнути Ентер.
скрипт cf.sh такий (це 2 окремих рядка):
cat /proc/stat | awk 'BEGIN { TARGET_NCPUS=12 } ; { if ($1 == "intr") { for (i=NR-2;i<TARGET_NCPUS;i++) print "cpu" i S } ; S="" ; for (i=2;i<=NF;i++) S=S " " $i ; print }' > /tmp/stat.save
mount --bind /tmp/stat.save /proc/stat
УВАГА! Параметр NCPUS=12 визначає кількість потоків які система буде вказувати клієнту фолдинга як наявні. Таким чином фолдинг буде думати що у вас 12 поточний проц і по замовчуванню буде запускатись з 12 потоками.
далі зайти у віртуалку і запустити скрипт:
chmod +x cf.sh
Це зробить скрипт cf.sh виконавчим. Запускати цю команду тре тільки 1 раз, у чистому образі лінукса, більше запускати ніколи не треба, хіба зміните скрипт, або образ лінукса заново чистий візьмете.
вийти з віртуалки (клавіші ALT+CTRL).
Створити client.cfg такий (логін, паскей ставити свої, також machineid=1 не має співпадати з machineid інших клієнтів на тому ж компі)
[settings]
username=
team=156571
passkey=
asknet=no
machineid=1
bigpackets=big
local=18
extra_parms=-smp 6 -verbosity 9 -bigadv
[http]
active=no
host=localhost
port=8080
[clienttype]
memory=3000
type=3
УВАГА!! 6 після smp - кількість потоків твого проца, в кого інша кількість - ставить своє число
далі зайти у віртуалку і запустити спочатку скрипт:
./cf.sh
а потім клієнт:
./fah6
має зєднатись з сервером 130.237.232.237 і скачатись 6901, -03, -04 завдання на ядрі А5
для перегляду результату використовути FAHSpy: нажати кнопку Добавить каталог і вказати папку fah за адресом Лінукса \\IP-адрес\fah
Зауваження:
__1. скрипт cf.sh діє лише до перезавантаження віртуальної машини. Для того щоб обманути фолдинг команду ./cf.sh тре вводити завжди зразу після завантаження віртуалки, ОБОВЯЗКОВО ПЕРЕД запуском фолдингу командою ./fah6, але тільки 1 раз за 1 сеанс). Якщо фолдинг запустили перед скриптом, то тре зупинити розрахунок, зачистити дані проекту, і тоді запустити скрипт. Якщо необхідна задача вже скачана, обманювати фолдинг нема потреби, і скрипт можна не запускати, відразу фолдинг.
__2.віртуал-плеєр ні вякому разі не обновляти - нові версії підтримують тільки 4 потока. Взагалі раджу це відключити в настройках (Зверху у плеєра File\Preferences)
__3.По замовчуванню віртуал-плеєр при виключенні не просто виключає віртуальну машину, а повністю зберігає в файл її стан (Suspend), тобто всю оперативку, яку вона зїдала, тобто 1,5-2ГБ, а при запуску все відновлює, ще й час виставляє на момент виключення. Це триває довго, тому раджу виключати - клієнт фолдінгу сам зберігає результати кожних 15-30хв. Також, оскільки віртуалка кешує дані з диска, це може призвести до зїдання оперативи. Виключається у File\Preferences, виставити Power off ..
__4. по замовчуванню клієнт фолдингу автоматично після запуску віртуалки не запускається (так треба - щоб перед тим вручну запустити скрипт). Щоб запускалось само (після того як задача скачана скрипт вже не потрібен) можна файл *.vmx закинути у автозапуск чи створити завдання, а віртуалку через браузер настроїти на автозапуск клієнта. Вводимо в браузері ІР-адрес лінукса, вискочить форма з настройками, виставте SMP Auto-Startup і кількість потоків Cores (реальних), можливо ще тре буде підправити Kernel. Незабудьте поставити Reboot on Submit і нажати Submit. Раджу також тоді вказувати Enable OneUnit, щоб після завершення БЖ не скачалась проста задача (якщо була перезагрузка а скрипт не запускали). Але якщо задача зачершиться і буде здана, а автозапуск клієнта залишиться, то при наступному запуску віртуалки клієнт запуститься без скрипта cf.sh і скачається лише проста задача.
__5. віртуал плеєр працює на стандартному пріоритеті - normal, тому обовязково тре виставити мінімальний пріоритет процесу vmware-vmx.exe. Його можна зафіксувати назавжди прогою типу Process Lasso
__6. Якщо тре отримати лише певний номер задачі (коли потужності проца хватає лише на 6901, або навпаки, для вищого ППД хочеться 6903-6904), то раджу поставити у файлі конфігурації у стрічку extra_parms додатково запис -oneunit Це заставить клієнт НЕ скачувати нових завдань після завершення попереднього (щоб не качались не бажані задачі, не жерли електрику і не портили рейтинг). Тоді після завершення попередньої задачі у тій же віртуалці (будем думати що віртуалка не перезавантажувалась і скрипт ./cf.sh був запущений до того) запускаєм клієнт командою ./fah6 і дивимся коли зявиться текст Initial: 0000; - Receiving payload (expected size: 24872815) Число - це розмір завдання в байтах. По ньому можна визначити номер задачі ще до його повного скачування. Завдання 6901 скачує ~25Мбайт, 6903-6904 ~50МБ. Якщо число не бажане то відразу зупиняєм клієнт: йдем у браузер, викликаємо сторінку настройки клієнта, в самому низу натискаєм пункт Administration, а там кнопку Stop Folding. Далі йдем у папку fah з даними і стираєм папку work і файли queue.dat і unitinfo.txt (простіше заготовити bat файл). Далі знову йдем у віртуалку і запускаєм ./fah6 і так поки не спіймаєм потрібну задачу. Трохи не зручно вручну запуск робити, але раз на кілька днів не важко. І ще, скидання задач портить відношення 80%, тож, якщо треба, можна підняти його рішаючи малі 80хх задачки у 7 клієнті (на client-type=beta часто йдуть), а ще краще 70хх чи 1008х-9х задачі (сlient-type=advanced, не часто йдуть, по вихідним)
качаєш плеєр, встановлюєш, перезагружаєшся.
http://downloads.vmware.com/d/details/p ... piZGVkZA==" target="_blank
Увага. Це версія 3.0. Вона єдина підтримує більше 4 потоків (до 8). Кому не тре більше 4-х, можуть використовувати новіші версії, наприклад останню, 4.0
(Встановлюються також два додаткових мережевих адаптери. Через них Лінукс буде виходити в мережу-інет. Якщо ти отримуєш інет через власний маршрутизатор-роутер (adsl модем, wifi чи просто домашній роутер, щоб декілька компів могли одночасно виходити в інет), а вньому включений NAT i DHCP, то Лінукс сам отримає необхідні мережеві натройки від нього і нічого настроювати не тре. Якщо ж ні, можливо прийдеться настроїти , але пока не трогай)
качаєш архів образа
http://www.linuxforge.net/fah/img/VMWare-FAH-1.6.1.7z" target="_blank
розпакуй, відкрий в блокноті Linux64_FAH.vmx і вистав параметри numvcpus і maxvcpus на 6 (відповідно кількості потоків для твого проца). Збережи зміни.
Раджу зробити копію оригінальної віртулки, щоб відновити якщо щось запореться.
запусти Linux64_FAH.vmx (так просто можна запускати дану віртуальну машину. Також можна запустити віртул плеєр і відкрити в ньому цей файл - так можна задати настройки мережі, диска, ..)
відкрити в Проводнику чи ТоталКомандері папку fah за мережевим адресом який вкаже лінукс \\IP-адрес\fah і скопіювати туди скрипт cf.sh: і client.cfg (їх в блокноті створити і відповідно перейменувати)
УВАГА!!!
При копіюванні з браузера невидимий символ кінця рядка може записатись не тим кодом, і лінукс його не сприйме. Тому раджу після копіювання/вставки в кожному рядку САМОМУ стерти кінець рядка і клацнути Ентер.
скрипт cf.sh такий (це 2 окремих рядка):
cat /proc/stat | awk 'BEGIN { TARGET_NCPUS=12 } ; { if ($1 == "intr") { for (i=NR-2;i<TARGET_NCPUS;i++) print "cpu" i S } ; S="" ; for (i=2;i<=NF;i++) S=S " " $i ; print }' > /tmp/stat.save
mount --bind /tmp/stat.save /proc/stat
УВАГА! Параметр NCPUS=12 визначає кількість потоків які система буде вказувати клієнту фолдинга як наявні. Таким чином фолдинг буде думати що у вас 12 поточний проц і по замовчуванню буде запускатись з 12 потоками.
далі зайти у віртуалку і запустити скрипт:
chmod +x cf.sh
Це зробить скрипт cf.sh виконавчим. Запускати цю команду тре тільки 1 раз, у чистому образі лінукса, більше запускати ніколи не треба, хіба зміните скрипт, або образ лінукса заново чистий візьмете.
вийти з віртуалки (клавіші ALT+CTRL).
Створити client.cfg такий (логін, паскей ставити свої, також machineid=1 не має співпадати з machineid інших клієнтів на тому ж компі)
[settings]
username=
team=156571
passkey=
asknet=no
machineid=1
bigpackets=big
local=18
extra_parms=-smp 6 -verbosity 9 -bigadv
[http]
active=no
host=localhost
port=8080
[clienttype]
memory=3000
type=3
УВАГА!! 6 після smp - кількість потоків твого проца, в кого інша кількість - ставить своє число
далі зайти у віртуалку і запустити спочатку скрипт:
./cf.sh
а потім клієнт:
./fah6
має зєднатись з сервером 130.237.232.237 і скачатись 6901, -03, -04 завдання на ядрі А5
для перегляду результату використовути FAHSpy: нажати кнопку Добавить каталог і вказати папку fah за адресом Лінукса \\IP-адрес\fah
Зауваження:
__1. скрипт cf.sh діє лише до перезавантаження віртуальної машини. Для того щоб обманути фолдинг команду ./cf.sh тре вводити завжди зразу після завантаження віртуалки, ОБОВЯЗКОВО ПЕРЕД запуском фолдингу командою ./fah6, але тільки 1 раз за 1 сеанс). Якщо фолдинг запустили перед скриптом, то тре зупинити розрахунок, зачистити дані проекту, і тоді запустити скрипт. Якщо необхідна задача вже скачана, обманювати фолдинг нема потреби, і скрипт можна не запускати, відразу фолдинг.
__2.віртуал-плеєр ні вякому разі не обновляти - нові версії підтримують тільки 4 потока. Взагалі раджу це відключити в настройках (Зверху у плеєра File\Preferences)
__3.По замовчуванню віртуал-плеєр при виключенні не просто виключає віртуальну машину, а повністю зберігає в файл її стан (Suspend), тобто всю оперативку, яку вона зїдала, тобто 1,5-2ГБ, а при запуску все відновлює, ще й час виставляє на момент виключення. Це триває довго, тому раджу виключати - клієнт фолдінгу сам зберігає результати кожних 15-30хв. Також, оскільки віртуалка кешує дані з диска, це може призвести до зїдання оперативи. Виключається у File\Preferences, виставити Power off ..
__4. по замовчуванню клієнт фолдингу автоматично після запуску віртуалки не запускається (так треба - щоб перед тим вручну запустити скрипт). Щоб запускалось само (після того як задача скачана скрипт вже не потрібен) можна файл *.vmx закинути у автозапуск чи створити завдання, а віртуалку через браузер настроїти на автозапуск клієнта. Вводимо в браузері ІР-адрес лінукса, вискочить форма з настройками, виставте SMP Auto-Startup і кількість потоків Cores (реальних), можливо ще тре буде підправити Kernel. Незабудьте поставити Reboot on Submit і нажати Submit. Раджу також тоді вказувати Enable OneUnit, щоб після завершення БЖ не скачалась проста задача (якщо була перезагрузка а скрипт не запускали). Але якщо задача зачершиться і буде здана, а автозапуск клієнта залишиться, то при наступному запуску віртуалки клієнт запуститься без скрипта cf.sh і скачається лише проста задача.
__5. віртуал плеєр працює на стандартному пріоритеті - normal, тому обовязково тре виставити мінімальний пріоритет процесу vmware-vmx.exe. Його можна зафіксувати назавжди прогою типу Process Lasso
__6. Якщо тре отримати лише певний номер задачі (коли потужності проца хватає лише на 6901, або навпаки, для вищого ППД хочеться 6903-6904), то раджу поставити у файлі конфігурації у стрічку extra_parms додатково запис -oneunit Це заставить клієнт НЕ скачувати нових завдань після завершення попереднього (щоб не качались не бажані задачі, не жерли електрику і не портили рейтинг). Тоді після завершення попередньої задачі у тій же віртуалці (будем думати що віртуалка не перезавантажувалась і скрипт ./cf.sh був запущений до того) запускаєм клієнт командою ./fah6 і дивимся коли зявиться текст Initial: 0000; - Receiving payload (expected size: 24872815) Число - це розмір завдання в байтах. По ньому можна визначити номер задачі ще до його повного скачування. Завдання 6901 скачує ~25Мбайт, 6903-6904 ~50МБ. Якщо число не бажане то відразу зупиняєм клієнт: йдем у браузер, викликаємо сторінку настройки клієнта, в самому низу натискаєм пункт Administration, а там кнопку Stop Folding. Далі йдем у папку fah з даними і стираєм папку work і файли queue.dat і unitinfo.txt (простіше заготовити bat файл). Далі знову йдем у віртуалку і запускаєм ./fah6 і так поки не спіймаєм потрібну задачу. Трохи не зручно вручну запуск робити, але раз на кілька днів не важко. І ще, скидання задач портить відношення 80%, тож, якщо треба, можна підняти його рішаючи малі 80хх задачки у 7 клієнті (на client-type=beta часто йдуть), а ще краще 70хх чи 1008х-9х задачі (сlient-type=advanced, не часто йдуть, по вихідним)
Востаннє редагувалось 07.10.2012 16:16 користувачем ronemun, всього редагувалось 6 разів.
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Ох, запустив віртуальний лінь 11.10 на основному компі - завдання 7504 - TPF=3:30 PPD=21K. 
-
ronemun
Advanced Member
Фууу, 7504 самі гірші з 750х
. Найкращі 7500-01. Але 6901 все одно дасть у 1,5 рази більше. 
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
на цьому єтапі облом, не знаходить в мене ні браезер ні провідник у вінді.((відкрити в Проводнику чи ТоталКомандері папку fah за мережевим адресом який вкаже лінукс \\IP-адрес\fah і скопіювати туди скрипт cf.sh: і client.cfg (їх в блокноті створити і відповідно перейменувати)
тому навіть і не знаю куди кидать файл з конфігом
і як там запускати клыэнт?
-
ronemun
Advanced Member
тоді тобі тре настроїти (Ctrl+D) мережу VMWare як NAT, перезапусти віртуалку
якщо не запуститься - дивись
http://forum.romyk.ru/viewtopic.php?id=84" target="_blank
але спочатку візьми інсталятор VMware-player-3.0.0-203739.exe і запусти його командою
VMware-player-3.0.0-203739.exe /e papka
інсталятор розпакується у папку papka, візьми там network.cab і розпакуй його в папку c:\Program Files (x86)\VMware\VMware Player\
там буде файл vmnetcfg.exe - він дуже помагає в конфігурації мережі.
_____________________________________________________________
якщо не запуститься - дивись
http://forum.romyk.ru/viewtopic.php?id=84" target="_blank
але спочатку візьми інсталятор VMware-player-3.0.0-203739.exe і запусти його командою
VMware-player-3.0.0-203739.exe /e papka
інсталятор розпакується у папку papka, візьми там network.cab і розпакуй його в папку c:\Program Files (x86)\VMware\VMware Player\
там буде файл vmnetcfg.exe - він дуже помагає в конфігурації мережі.
_____________________________________________________________
я ж писав:і як там запускати клыэнт?
далі зайти у віртуалку і запустити спочатку скрипт:
chmod +x cf.sh
./cf.sh
а потім клієнт:
./fah6 -smp 6 -bigadv
де 6 після smp - кількість потоків твого проца
Востаннє редагувалось 27.05.2012 12:54 користувачем Artistus, всього редагувалось 1 раз.
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Сьогодні прийшло номер 7500 - 26К ППД. Сандік рулить...Artistus:Ох, запустив віртуальний лінь 11.10 на основному компі - завдання 7504 - TPF=3:30 PPD=21K.
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Товариши фолдеры кто подскажет,что для фолдинга будет лучше? HD 6870 или GTX 560.Не могу определится ,да и цены схожие. Сам приверженец ATI но в Nvidia всё же расчёты на CUDA, да и прописано под них прилождений больше. 
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
colapc
Для фолдинга Nvidia всегда лучше была.
Для фолдинга Nvidia всегда лучше была.