Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
MORTAL
Member
- Звідки: Черкассы
уря санкции ко мне закончились

-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
MORTAL
Ура

Ура
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
-
ronemun
Advanced Member
Romanovfastov
1 500 WU
1 500 WU
-
ronemun
Advanced Member
Freddy Krueger
памятаєш, ти писав про скрипт
cat /proc/stat | awk 'BEGIN { TARGET_NCPUS=12 } ; { if ($1 == "intr") { for (i=NR-2;i<TARGET_NCPUS;i++) print "cpu" i S } ; S="" ; for (i=2;i<=NF;i++) S=S " " $i ; print }' > /tmp/stat.save
mount --bind /tmp/stat.save /proc/stat
для Лінукса з образа з linuxforge
я створив скрипт cf.sh (кількість потоків 16, зробив його виконавчим через chmod +x cf.sh, запустив скрипт ./cf.sh, вискочило
mount: special device /tmp/stat.save does not exist
Далі, після запуску ./fah6 -bigadv -smp
воно сприймає тільки 8 потоків, як і без скрипта: ядро А3, задачі 609х і т.д.
Що підкажеш?
П.С. В мене образ з лінуксом 3.0.1
памятаєш, ти писав про скрипт
cat /proc/stat | awk 'BEGIN { TARGET_NCPUS=12 } ; { if ($1 == "intr") { for (i=NR-2;i<TARGET_NCPUS;i++) print "cpu" i S } ; S="" ; for (i=2;i<=NF;i++) S=S " " $i ; print }' > /tmp/stat.save
mount --bind /tmp/stat.save /proc/stat
для Лінукса з образа з linuxforge
я створив скрипт cf.sh (кількість потоків 16, зробив його виконавчим через chmod +x cf.sh, запустив скрипт ./cf.sh, вискочило
mount: special device /tmp/stat.save does not exist
Далі, після запуску ./fah6 -bigadv -smp
воно сприймає тільки 8 потоків, як і без скрипта: ядро А3, задачі 609х і т.д.
Що підкажеш?
П.С. В мене образ з лінуксом 3.0.1
-
Freddy Krueger
Member
Тільки що поставив образ з linuxforge і така ж сама помилка
.
Як виявилося (напевно
) собака зарита у файлі /proc/stat, його просто неіснує. Я ж з такою ж самою проблемою тоді воював і мені захотілося подивитися що ж в цьому файл i ввів команду nano /proc/stat яка автоматично його і створила, але тоді не звернув на це увагу 
Створюй цей файл, перезавантажуйся і пробуй скрипт, сподіваюся спрацює
Як виявилося (напевно
Створюй цей файл, перезавантажуйся і пробуй скрипт, сподіваюся спрацює
-
ronemun
Advanced Member
після зарузки віртуалки запустив nano /proc/stat, вивело на весь екран інфу ти cpu0, cpu1,.., рядочками, внизу меню, нажав Альт+х для виходу, чомусь все далі так залишається, командна стрічка не зявляється. Виключив віртуалку, запустив ще раз, далі посписку, після запуску скрипта ./cf.sh знов та сама помилка
Пробував також nano /proc/stat.save, - все так само
Добавлено через 30 минут 38 секунд:
хто там має Феном Х6. Чи ловите 6903 (в лінуксі звичайно). При використанні кракена ТПФ всього 1 год, що дає 60тис ППД
На частоті 4,22
Пробував також nano /proc/stat.save, - все так само
Добавлено через 30 минут 38 секунд:
хто там має Феном Х6. Чи ловите 6903 (в лінуксі звичайно). При використанні кракена ТПФ всього 1 год, що дає 60тис ППД
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ого... я начинаю думать про фиртуалку..) хотя я так понял, для нее лучше 8 гиг памяти?ronemun: Добавлено через 30 минут 38 секунд:
хто там має Феном Х6. Чи ловите 6903 (в лінуксі звичайно). При використанні кракена ТПФ всього 1 год, що дає 60тис ППДНа частоті 4,22
в принципе дешего щас стоит..)
-
ronemun
Advanced Member
Ні, 6903-6904 жруть 1,5 ГБ
віртуалка трохи зменьшує швидкість, але головне вкластись в 5 діб для задачі 6903, інакше бонусів не буде.
віртуалка трохи зменьшує швидкість, але головне вкластись в 5 діб для задачі 6903, інакше бонусів не буде.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ну.. 1,5 сама жаба.. + віртуалка, + вінда ще 1,2 + опера в мене може дуже багато (до 2,5гб ) займать.
6 ядер на 3,7 встигнуть?
6 ядер на 3,7 встигнуть?
-
ronemun
Advanced Member
теретично має хватити 4,2/(5*24/(100*1))=4,2/1,2=3,5ГГц. Але це не враховуючи час (~15-30хв) на передачу результату (150МБ). А при паралельній роботі на цьому ж компі, особливо при рендері в браузері, його швидкість падає серйозно.
До речі, чому так мало: 3,7. Феном х6 виготовлений по процесу з діелектриком, тому жре не більше ніж х4, а гониться ще краще.
До речі, чому так мало: 3,7. Феном х6 виготовлений по процесу з діелектриком, тому жре не більше ніж х4, а гониться ще краще.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
в мене нормуль інтернет.. як мінімум 10мегабіт зарубіж, а зараз, взагалі зняли обмеження.. аплоад звичайних завдань на 350-400 кб/сек.
Ну "браузю" )) я тільки ввечері та вихідні.. все інше сплю чи на роботі))
ну не знаю, шось не вийшло, можливо із за лажавої пямяті.. Але скоріше із-за мого охладу та охолодження материнки... але я просто якось від балди встановив так, воно запрацювало, не чіпав більше.. Може можна ще)) тре пробовать, але не виходило чогось більше після підняття напруги, вилітає з часом..
Ну "браузю" )) я тільки ввечері та вихідні.. все інше сплю чи на роботі))
ну не знаю, шось не вийшло, можливо із за лажавої пямяті.. Але скоріше із-за мого охладу та охолодження материнки... але я просто якось від балди встановив так, воно запрацювало, не чіпав більше.. Може можна ще)) тре пробовать, але не виходило чогось більше після підняття напруги, вилітає з часом..
-
ronemun
Advanced Member
щодо роботи браузера, я мав на увазі навантаження на проц при рендері, особливо при великій кількості сторінок
ти головне пробуй, інструкцій покрокових достатньо і на руских оверах, і в англ. секторі
http://www.overclock.net/t/1048365/ubun ... ated-2600k" target="_blank
ти головне пробуй, інструкцій покрокових достатньо і на руских оверах, і в англ. секторі
http://www.overclock.net/t/1048365/ubun ... ated-2600k" target="_blank
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Ну я зрозумів))))
То вже трохи згодом гратись буду, як звіт зроблю з практики та ттрохи диплому))
То вже трохи згодом гратись буду, як звіт зроблю з практики та ттрохи диплому))
-
ronemun
Advanced Member
Забув нагадати всім
в нас 95 міліонів
Капитан Очевидность підказує що через 5 лямів ми вже еліта
(мільйони сотнями рахуєм тобто). Звичайно, якщо Бог дасть 
в нас 95 міліонів
Капитан Очевидность підказує що через 5 лямів ми вже еліта
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
А чому саме 5?)))
А чому саме 5?)))
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
правильно, 4,58 млн

-
Freddy Krueger
Member
ronemun
Тепер чомусь скрипту не подобається файл /tmp/stat.save.
Виправив за допомогою команди nano /tmp/stat.save, потім натиснув Ctrl+O, enter i Ctrl+X. Експериментуй, може щось вийде.
Тепер чомусь скрипту не подобається файл /tmp/stat.save.
Виправив за допомогою команди nano /tmp/stat.save, потім натиснув Ctrl+O, enter i Ctrl+X. Експериментуй, може щось вийде.
-
ronemun
Advanced Member
знов те ж саме 
маю на увазі видає помилку після ./cf.sh
а так тепер вдалося зберегти (Ctrl+O i Enter) файл і вийти в командну стрічку (Ctrl+X)
маю на увазі видає помилку після ./cf.sh
а так тепер вдалося зберегти (Ctrl+O i Enter) файл і вийти в командну стрічку (Ctrl+X)
-
Freddy Krueger
Member
А можеш викласти на файловий обмінник твій запакований образ без конфіга? Подивимося що воно там хоче 