Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
А,где можно скачать новые клиенты?
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
-
ronemun
Advanced Member
denis
1 500 000
1 500 000
-
Artistus
Digital Artist
- Звідки: West
Хлопці, йдуть на 6-му клієнті SMP тільки завдання на 500К, а саме 6097.Вже третє таке прийшло від учора.
"Погані" завдання ще не приходили сюди.
Код: Виділити все
[settings]
machineid=1
username=Artistus
team=156571
passkey=**************...
bigpackets=normal
extra_parms=-smp -forceasm -verbosity 9 -advmethods
local=3
[http]
active=no
[clienttype]
type=3
memory=768"Погані" завдання ще не приходили сюди.
-
Freddy Krueger
Member
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Freddy Krueger
Оно предназначается для CPU+GPU. Скорее всего это для процессоров с интегрированной графикой.
Оно предназначается для CPU+GPU. Скорее всего это для процессоров с интегрированной графикой.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Денис97
Ты плохо почитал
Freddy Krueger
Там имеется введу, что новые задания они вводят для расчетов. Тобеш обновят и для смп и для видео карты. Так же начинают бета тестирование для гибридных процов, но пока не знают как лучше это зделать.
Это если вкратце, и пока на работе нет времени все расписывать. Но если надо, то могу
Ты плохо почитал
Freddy Krueger
Там имеется введу, что новые задания они вводят для расчетов. Тобеш обновят и для смп и для видео карты. Так же начинают бета тестирование для гибридных процов, но пока не знают как лучше это зделать.
Это если вкратце, и пока на работе нет времени все расписывать. Но если надо, то могу
-
Freddy Krueger
Member
ShaggY
Та в целом понятно уже, можно не переводить.
Интересно, гибридные это сэнди? если да, то я пролетаю со своим P67
А может имеется в виду связка CPU+GPU Nvidia/AMD
Та в целом понятно уже, можно не переводить.
Интересно, гибридные это сэнди? если да, то я пролетаю со своим P67
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Freddy Krueger
Было бы прикольно посмотретьА может имеется в виду связка CPU+GPU Nvidia/AMD
-
ronemun
Advanced Member
Freddy_Krueger
8 000 000

8 000 000
-
ronemun
Advanced Member
Вітання новачку
KROZORS
KROZORS
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
-
ronemun
Advanced Member
Хто точно знає, бонус, який зняли по причині того, що збитих задач більше 20%, назад вернуть, коли % браку стане меньше 20.
А то мені 550 ГФлопс (теор.) проців ганяти заради 10тис ППД неохота.
Добавлено через 28 минут 13 секунд:
у нас 92 міліони
і це значить що
ми на 181 місці

А то мені 550 ГФлопс (теор.) проців ганяти заради 10тис ППД неохота.
Добавлено через 28 минут 13 секунд:
у нас 92 міліони
і це значить що
ми на 181 місці
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
я 73
и 10 000+
-
ronemun
Advanced Member
evolistUA
1

1
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Блин, в последнии дни, какая то фигня.. то свет пропадает, щас опять что то.. так что нету нормального ппд(((
щас так не хватает как на старой рабочей станции фуджится сименс - что бы просыпался как появляется эликтричество..
щас так не хватает как на старой рабочей станции фуджится сименс - что бы просыпался как появляется эликтричество..
-
ronemun
Advanced Member
так вистав в біосі.
також тре автовхід, якщо на відеокарті рахуєш, а якщо тільки на проці - хватає автозапуск служби. Тільки відключи всякі автоматичні сервіси з вінтом (дефрагментація, обновлення), а то при частому падінні можуть дані накритись а то і вся вінда
також тре автовхід, якщо на відеокарті рахуєш, а якщо тільки на проці - хватає автозапуск служби. Тільки відключи всякі автоматичні сервіси з вінтом (дефрагментація, обновлення), а то при частому падінні можуть дані накритись а то і вся вінда
Востаннє редагувалось 17.02.2012 17:36 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
немаэ в цьому уэфи(((
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
А,как правильно расчитать мошность в гигафлопсах?ronemun:А то мені 550 ГФлопс (теор.) проців ганяти заради 10тис ППД неохота.
-
ronemun
Advanced Member
Кількість ядер * частота * Кількість Флопів за такт
в кількості ядер гіпертрейдінг невраховувати, в AMD Buldozer тре враховувати 2 ядра як 1
Кількість Флопів за такт = :
4 для інструкцій SSE. мають всі Intel (крім Атом) і AMD
8 теоретично, практично всього 5-6 для інструкцій AVX (Intel Sandy Bridge i AMD Buldozer)
гіпертрейдінг дає ще 25% продуктивності (не зарахунок флопсів, а ефективність обрахунків вища, але в лінпаку навпаки шкодить)
Це максимально можливе значення, в реальності у АМД воно десь 60-70%, у Інтел - 80-90%
Добавлено через 10 минут 53 секунды:
щодо штрафу за недовиконані завдання:
Зміна МАС адреса нічого не дає, очевидно штраф падає на паскей, б-я задачі з б-я компа, клієнта, ОС, ідуть без бонусів
До того ж за кожну втрачену задачу тре здати 4. Головне пофіг якого розміру: на 2 год. чи 20 год.
Шкода, що запізно взнав, тепер перебирати задачі буду під лівим паскеєм

Це бажано вивісити як попередження для новеньких, щоб не попалились як я.
в кількості ядер гіпертрейдінг невраховувати, в AMD Buldozer тре враховувати 2 ядра як 1
Кількість Флопів за такт = :
4 для інструкцій SSE. мають всі Intel (крім Атом) і AMD
8 теоретично, практично всього 5-6 для інструкцій AVX (Intel Sandy Bridge i AMD Buldozer)
гіпертрейдінг дає ще 25% продуктивності (не зарахунок флопсів, а ефективність обрахунків вища, але в лінпаку навпаки шкодить)
Це максимально можливе значення, в реальності у АМД воно десь 60-70%, у Інтел - 80-90%
Добавлено через 10 минут 53 секунды:
щодо штрафу за недовиконані завдання:
Зміна МАС адреса нічого не дає, очевидно штраф падає на паскей, б-я задачі з б-я компа, клієнта, ОС, ідуть без бонусів
До того ж за кожну втрачену задачу тре здати 4. Головне пофіг якого розміру: на 2 год. чи 20 год.
Шкода, що запізно взнав, тепер перебирати задачі буду під лівим паскеєм
Це бажано вивісити як попередження для новеньких, щоб не попалились як я.
Востаннє редагувалось 17.02.2012 20:38 користувачем ronemun, всього редагувалось 3 разів.