Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
prosha_evolist
У тебя 7 клиент? смотри фак http://www.overclockers.ua/blogs/blog/software/678.html
У тебя 7 клиент? смотри фак http://www.overclockers.ua/blogs/blog/software/678.html
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Денис97
вкючай режим эксперта, и там все видно, ну примерно)) есть еще калькулятор он лайн по ТПФ
http://linuxforge.net/bonuscalc2.php" target="_blank
prosha_evolist
В рабочей папке клиента ( в зависимости ставил для всех или только для своего пользователя) есть файл *.xml там правиш.
ИЛи в самом клиенте прописуешь в настрйоках слота, в самом низу. Когда нажмеш добавить, в верхней строке client-type, в нижней бета. В данном случае равно выступает как разделитель строк.
апд: ах да, забыл за ФАК
вкючай режим эксперта, и там все видно, ну примерно)) есть еще калькулятор он лайн по ТПФ
http://linuxforge.net/bonuscalc2.php" target="_blank
prosha_evolist
В рабочей папке клиента ( в зависимости ставил для всех или только для своего пользователя) есть файл *.xml там правиш.
ИЛи в самом клиенте прописуешь в настрйоках слота, в самом низу. Когда нажмеш добавить, в верхней строке client-type, в нижней бета. В данном случае равно выступает как разделитель строк.
апд: ах да, забыл за ФАК
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
ок,сенк) 
-
ronemun
Advanced Member
rizloff
200 WU
200 WU
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Почему время на шаг увеличилось на проце и видеокарте? И это в хвалёном 7 клиенте
На CPU время на шаг стало больше на 7 секунд, на GPU на 37. Чо за?
Почему время на шаг увеличилось на проце и видеокарте? И это в хвалёном 7 клиенте
На CPU время на шаг стало больше на 7 секунд, на GPU на 37. Чо за?
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Денис97
Возможно разные задания, или внутри отличия, и если запускать без оболочки только сам клиент, то время на шаг уменьшается.
Возможно разные задания, или внутри отличия, и если запускать без оболочки только сам клиент, то время на шаг уменьшается.
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
А,как запустить без оболочкиShaggY:Денис97
Возможно разные задания, или внутри отличия, и если запускать без оболочки только сам клиент, то время на шаг уменьшается.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
пуск, фолдинг, и там запустить именно fah_client.exe
-
ronemun
Advanced Member
ShaggY вірно пише, інтерфейс-оболонка (FAHControl) жре ресурси (не увсіх так, під ХР частіше). Тому відокрем запуск розрахунків (FAHClient) від запуску інтерфейсу, щоб інтерфейс можна було виключити, і при цьому не зупинялись розрахунки. Для цього FAHClient запускай перед FAHControl (наприклад запхай ярлик FAHclient в автозапуск), а у інтерфейсі у настройках (Preferences) постав галку на Quit on window close і зніми з Autostart.
Ще краще було б запускати FAHСlient як сервіс, але оскільки Cuda як сервіс не запускається, то розрахунки на відеокарті тоді прийдеться перенести в 6-й клієнт (6.41r2).
А так 6 і 7 клієнти це лише програми для запуску ядер розрахунку FAHCore, які однакові для обидвох версій.
Ще краще було б запускати FAHСlient як сервіс, але оскільки Cuda як сервіс не запускається, то розрахунки на відеокарті тоді прийдеться перенести в 6-й клієнт (6.41r2).
А так 6 і 7 клієнти це лише програми для запуску ядер розрахунку FAHCore, які однакові для обидвох версій.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Я просто запускаю клієнт і норм рахує, нічого більше запускаю ні до, ні після. пару секунд можня зняти
не багато, але все таки))
і якщо комп стабільнорозігнанний, то в автозаупск нічого можна не вставляти
та і в мене чогось нормально не працює окремо взятий сервіс після перегрузки, ну то пофіг, він сам не перегружається 
і якщо комп стабільнорозігнанний, то в автозаупск нічого можна не вставляти
-
ronemun
Advanced Member
О, зразу видно, SergeyR вернувся
ми 186

SergeyR 16 000 000

ми 186
SergeyR 16 000 000
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Мы 185
Вовремя подогнали все жабы
Мы 185
Вовремя подогнали все жабы
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
11050-1 кончились, одни 80ХХ идут((
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Статистика лежит? 
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Значит ни одного меня ничего не добавляется ((
-
ronemun
Advanced Member
у 7 клієнті на настройках по замовчуванню (тобто client-type=normal) ідуть 7808-9 задачі, аналоги 609х, ППД як у 11070 (десь на 25% меньше ніж у 11040, але явно більше ніж 8004-8011-8021).
головне від smp не залежить (від 1 до 12).
Добавлено через 24 минуты 1 секунду:
може кому цікаво, по результатам різних gpgpu тестів відеокарта 7970 у 1,5-2 рази швидша 580
але, підозрюю, кеплер її елементарно обійде
головне від smp не залежить (від 1 до 12).
Добавлено через 24 минуты 1 секунду:
може кому цікаво, по результатам різних gpgpu тестів відеокарта 7970 у 1,5-2 рази швидша 580
але, підозрюю, кеплер її елементарно обійде
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
да, поскольку облажуются в основном амд

-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
Вот и я о том же,столько лет был поклонником AMD ,а теперь перешол на Intel and Nvidia/prosha_evolist:да, поскольку облажуются в основном амд![]()
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
раньше злился что видик нвидиа,теперь радуюсь) 
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
о тож то и оно! 