А,насчёт разлочки под неё и мать надо нормальную,а бюджет ограничен. При цене 1050грн. на проц,на мать остаётся 500грн.
Новини
Останні статті і огляди
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
На счёт FX я и не думал после прочтения кучи статей,просто после появления Liano и FX начал подумывать о переходе в лагерь Intel.
А,насчёт разлочки под неё и мать надо нормальную,а бюджет ограничен. При цене 1050грн. на проц,на мать остаётся 500грн.
на мать.
А,насчёт разлочки под неё и мать надо нормальную,а бюджет ограничен. При цене 1050грн. на проц,на мать остаётся 500грн.
-
MORTAL
Member
- Звідки: Черкассы
colapc
я свою профильную мать как раз здесь взял за 500+доставка так что 500 не так уж и мало
я свою профильную мать как раз здесь взял за 500+доставка так что 500 не так уж и мало
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Ну не обязательно за 1050 проц, и я свою профиль ную взял за 650, и она просто отличная! Так что не все так плохо
асроки, даже на новых чипсетах умеют разблокировать.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Промазал, 870 а не 970.. ее я покупал не себе, как и этот проц, но как увидал возможности, то асус за 9 сотен отдыхает))
-
ronemun
Advanced Member
R_A_F
з поверненням
з поверненням
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
ronemun
Зробив як ти какзав на минулій сторінці, поперли 10050 чи як їх там)) при розрахунку у калькуляторі по тпф, ппд виходить на рівні 20-21к, нормусік))
Зробив як ти какзав на минулій сторінці, поперли 10050 чи як їх там)) при розрахунку у калькуляторі по тпф, ппд виходить на рівні 20-21к, нормусік))
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
я бету поставив, і не змінював кількість смп з -1, та пакетів біг.
-
ronemun
Advanced Member
Зате 70хх мають на 40% вищий ППД.
-
ShaggY
Member
- Звідки: Киев
Мені такі не попадались, тільки на рівні 10050, ну може на пару тисяч більше, але не більше.
-
colapc
Member
- Звідки: Мариуполь
дА одни 10050 и 10051 идут но и то неплохо. Сегодня поставил новое видео правда не с новыфх моделей но и то лучше прогфильной 9600. Зато теперь пошли задачыи 6800 
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
А мне прут одни 7500. Что за безобразие
Может мне надо поменять параметр -advanked на что-то другое?
Может мне надо поменять параметр -advanked на что-то другое?
-
ronemun
Advanced Member
на відео чи проці. яка версія клієнта
на проц зараз ловлю в 7 клієнті
1. 1105x задачі. необхідно client-type=beta, smp=2...6
2. 70хх і 1008х і 10090 задачі. необхідно client-type=advanced (або bigadv) і smp=9..12
Добавлено через 3 минуты 4 секунды:
R_A_F
10 000
перша межа пройдена
на проц зараз ловлю в 7 клієнті
1. 1105x задачі. необхідно client-type=beta, smp=2...6
2. 70хх і 1008х і 10090 задачі. необхідно client-type=advanced (або bigadv) і smp=9..12
Добавлено через 3 минуты 4 секунды:
R_A_F
10 000
перша межа пройдена
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Клиент CPU 6.34
Клиент CPU 6.34
-
ronemun
Advanced Member
Раджу перейди на 7-й.
Щоб просто ловити, без заморочок, хватає client-type=beta (якщо smp=2...6). Задачі 1105х
Задачі 70хх і 1008х-90 дають на 40% більше, але вимагають smp=9...12, тож тобі прийдеться перед ловлею підміняти smp, а як зловиш - вертати назад на -1. Також тре виставити client-type=advanced або bigadv
Щоб просто ловити, без заморочок, хватає client-type=beta (якщо smp=2...6). Задачі 1105х
Задачі 70хх і 1008х-90 дають на 40% більше, але вимагають smp=9...12, тож тобі прийдеться перед ловлею підміняти smp, а як зловиш - вертати назад на -1. Також тре виставити client-type=advanced або bigadv
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Мне как то сидеть и менять постоянно параметры желания нет. А нет способа в котором запустил и забыл?ож тобі прийдеться перед ловлею підміняти smp, а як зловиш - вертати назад на -1. Також тре виставити
-
ronemun
Advanced Member
Я ж написав.
Щоб просто ловити, без заморочок, хватає client-type=beta. будуть іти задачі 11050 і 11051, аналогічні по ППД 11040 і 11041
У нас
88,88 млн.

Щоб просто ловити, без заморочок, хватає client-type=beta. будуть іти задачі 11050 і 11051, аналогічні по ППД 11040 і 11041
У нас
88,88 млн.
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
ronemun
Я настроил 7 клиент. Вечером только запущу его.
А как мониторинг 7 клиент?
Я настроил 7 клиент. Вечером только запущу его.
А как мониторинг 7 клиент?
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
[quote="ronemun"]Я ж написав.
Щоб просто ловити, без заморочок, хватає client-type=beta. будуть іти задачі 11050 і 11051, аналогічні по ППД 11040 і 11041
глупый вопрос: Куда ет писать?

Щоб просто ловити, без заморочок, хватає client-type=beta. будуть іти задачі 11050 і 11051, аналогічні по ППД 11040 і 11041
глупый вопрос: Куда ет писать?