Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Freddy Krueger
Member
Аватар користувача

Повідомлення

prosha_evolist:за первое-576, за второе- где-то также :insane:
Вот для этого и нужен мониторинг, там есть просчёт очков в час, сутки, номер задания, будешь их потом узнавать :gigi: , а грузит он не более чем открытый текстовый документ :)
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
Не плач, держи калач. У меня раньше была подобная ситуация с нехваткой железа. Но я за 1 год выкарабкался :)
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

я токо 18месяцев о socketах знаю))))
я же говорю не потратил бы я деньги на http://vkontakte.ru/photo89189767_276811705" target="_blank ща у меня был-бы i7-2600k,токо без материнки))) :gigi:
но все будет)))

Добавлено через 1 минуту 59 секунд:
Freddy Krueger:
prosha_evolist:за первое-576, за второе- где-то также :insane:
Вот для этого и нужен мониторинг, там есть просчёт очков в час, сутки, номер задания, будешь их потом узнавать :gigi: , а грузит он не более чем открытый текстовый документ :)
піськомир есть))
today=587
pdd=1588
:insane:

Добавлено через 1 минуту 17 секунд:
ха 4 часа 10млн получается) :eek: :rotate:
omega.zp
Member
Аватар користувача
Звідки: Toronto

Повідомлення

я же говорю не потратил бы я деньги на http://vkontakte.ru/photo89189767_276811705" target="_blank
:eek:
рат 7 или 9?
да ну на, 1.5к за мыху :horror:
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ето 3))))))))))))за 400
+ http://www.3ona51.com/ru/gaming-mousepa ... index.html" target="_blank и http://www.3ona51.com/ru/gaming-headpho ... index.html" target="_blank
(о i7-2600k я уже писал))
у мя у друга сенсей за 800(токо он в железе не шаритт :laugh: :lol: _
omega.zp
Member
Аватар користувача
Звідки: Toronto

Повідомлення

фуф, а то мну чуть приступ не схватил :lol:
эти киборги похожи друг на друга, попробуй разбери
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

та да,но они классные)))))))))
а вместо крысы за 1.5 к я лутче возьму http://hotline.ua/computer-materinskie- ... ene-zgen3/" target="_blank ))))))))))))) :D :super:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
А чем тебе сабершот плох?
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

1)тут функций ольше
2) дизайн
3)ето republic of gamers :super: :teacher:
Шаженла
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

prosha_evolist
1. ты этим всем будешь пользоваться?
2. сабершот тоже красивая по своему.
3. Сомнительно :)
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

до завтра,кароч :-/ :gigi:
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Лучше за 1.5к взять 560титана,сразу былби эффект :gigi: :beer:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Братва, будь-ласка, обговорення залізяк переносьте в іншу тему чи в скайп, а то хто тут знайде актуальні дані по фолдингу, якщо вони розмазані на тучу сторінок, де 90% - вода.
Питання про допомогу губляться, як і відповіді - надто швидко сторінки тікають.
Також тема стає нецікава
Востаннє редагувалось 15.01.2012 22:35 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

ronemun
хоть раздел отдельный проси у администрации сайта :gigi:


пересобрал компы - кишки торчат - буду целую неделю наводить красоту...

остаются в F@He 24/7: ай7-870 и пномпень-620
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

А,где у вас фак по 7 клиенту ,а то чегото он тупит :(
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Інструкції по клієнтах - силки на 1 ст.
Проблеми опиши конкретніше, можливо відразу дамо пораду
Також декілька заміток:
viewtopic.php?p=697019#p697019" target="_blank
colapc
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

1.все теже задания ,что и в 6 клиенте ,
2.сегодня вообше не показываю сколько обшееPDD?за час и т.д. :down:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

1. Для відеокарт - так і є. Інші задачі будуть при інших настройках відеослота: параметр client-type, який може мати значення advanced,bigadv,beta. beta - йдуть задачі тестові, мають переваги, але можуть збоїти, тому на даний момент не рекомендую. Краще advanced. bigadv означає big advanced, тобто задачі з великим ППД.
Також у тебе здається стара відеокарта (9-ї ?серії), а старі карти не підтримують завдань нового типу (на новому ядрі А15), поки не впишеш параметр, який вказує на використання карти нових серій (Fermi 4 і 5). Він у 6 клієнті писався як forcegpu nvidia_fermi, а в 7 клієнті я відповідник не памятаю, див.
https://fah-web.stanford.edu/projects/F ... ncesV6ToV7" target="_blank

2. Загальний ППД 7 клієнт ніколи не показує, там статистика по кожному окремому слоту. Загальний ППД показує FAHSpy, але він не підтримує 7 клієнт
Востаннє редагувалось 15.01.2012 23:08 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
SergeyR
HWBOT OC Team
Звідки: Киев

Повідомлення

[quote="ronemun"]цей тиждень ми трохи здали (2,993,699) відносно попереднього рекордного (3,111,040)
SergeyR, я жартував :D , коли казав, що не встигаю вітати тебе з кожним мільйоном і тому буду з кожним третім ;) за мільйон я готовий вітати хоч багато раз в день :rotate: :beer:

одни сутки пропущены и 3шт. 6901 жабы , примерно на 400к меньше итог.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

SergeyR
а можеш зловити 8011 і показати ППД у Вінді і Лінуксі (для Ліня тре 7 клієнт)
Відповісти