Новини
Останні статті і огляди
Странные вопросы и точные ответы
-
SoulOfONYX
Advanced Member
- Звідки: Киев
-
такоэ
Member
Эта действительно мрак. Из болонки никогда не получится бультеръера.
Уж больно моторчик там древний.
Уж больно моторчик там древний.
-
Inspiring
Member
- Звідки: Днепр
Вечно они путают рёв мощного мотора с пердежом из выхлопной))
-
Igorzp
Member
- Звідки: Запорожье
Скачал знакомым мультфильм, а при нем три звуковые дорожки. Как сделать так, что бы после записи его на dvd диск играла только одна определенная дорожка?
-
Gagarin-ace
Member
- Звідки: Кропивницкий
а зачем ? на пульте есть кнопка отвечающая за смену дорожек
-
SoulOfONYX
Advanced Member
- Звідки: Киев
в любой программе редакторе можно выбирать очередность звуковых дорог.
-
viperest1
Member
всім привіт!можливо не в тему,але надіюся серед на с є і такі спеціалісти
ну питання таки дивне,а відповідь цікавить більш-маенш точна
Цікавить думка стосовно ціни на такі антикваріатні книжки ,а також гроші якими користувалися в період між першою і другою світовою війною :








дякую і надіюся на адекватну відповідь








дякую і надіюся на адекватну відповідь
-
yupi
Member
такое надо однозначно спрашивать на специализированном форуме 
-
Clay Allison
Member
Потрібен апостроф на український розкладці. Windows XP.
Раніше він був Ctrl+Є+Є. Зараз він не виникає при цій комбінації. Чому так?
Може хтось дасть посилання на коректну українську розкладку для ХР, де працює український апостроф на Ctrl+Є+Є, або на клавіші "Ё"?
Дуже потрібно.
Раніше він був Ctrl+Є+Є. Зараз він не виникає при цій комбінації. Чому так?
Може хтось дасть посилання на коректну українську розкладку для ХР, де працює український апостроф на Ctrl+Є+Є, або на клавіші "Ё"?
Дуже потрібно.
-
yupi
Member
ставь " да и все)))
-
viperest1
Member
eipku
я протупив
і навіть не подумав про такі форуми,вже реєструюся на одному 
я протупив
-
Clay Allison
Member
Ні, це не те. Мені потрібен справжній символ українського апострофу. І не треба зі мною сперечатись.eipku:ставь " да и все)))
-
Gagarin-ace
Member
- Звідки: Кропивницкий
скажите на процах с разблокированным множителем, множитель во время простоя понижается на какое значение:
- до минимума
- разгон минус какое то значение
?
- до минимума
- разгон минус какое то значение
?
-
yupi
Member
до минимума
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
Порекомендуйте хорошую книгу по компьютерным сетям.
Это для личного образования
Это для личного образования
-
yupi
Member
http://knigosite.ru/library/read/48326" target="_blank
-
Шаженла
Member
- Звідки: Харьков
eipku
Ну а реально сложно чем то помочь ?
Ну а реально сложно чем то помочь ?
-
siruf
Advanced Member
- Звідки: Киев
Реально - устройся на полгода в любую контору которая "локалки" тягает и будешь все знать.Денис97:eipku
![]()
Ну а реально сложно чем то помочь ?
По компьютерам книги устаревают быстрее чем их успевают напечатать.
-
bonya
Member
- Звідки: Kyiv
Як телефонувати в області?
От є у Житомирській області Коростишівський спиртзавод
Телефон:
+38 (04130) 36333
телефоную і з міського (без 38) і з мобільного (з і без +38) - "данний номер не існує"
це лише один випадок, для прикладу. не могли ж усі спиртзаводи позакриватись і атс повимикати. Тут явно правила набору якісь треба знати...
Добавлено через 2 минуты 30 секунд:
Зміна порядку набору міжміських та міжнародних номерів
Але це тут ні при чому, я і так телефоную (04130) 36333
От є у Житомирській області Коростишівський спиртзавод
Телефон:
+38 (04130) 36333
телефоную і з міського (без 38) і з мобільного (з і без +38) - "данний номер не існує"
це лише один випадок, для прикладу. не могли ж усі спиртзаводи позакриватись і атс повимикати. Тут явно правила набору якісь треба знати...
Добавлено через 2 минуты 30 секунд:
Зміна порядку набору міжміських та міжнародних номерів
Але це тут ні при чому, я і так телефоную (04130) 36333
-
DaKaR
Member
- Звідки: Terra Incognita ака Житомир
А вдругне могли ж усі спиртзаводи позакриватись
С городского 0 (гудок) 41 - так звонил?
И по теме. Мне одному кажется что салат оливье это окрошка без кваса, и наоборот окрошка это оливье с квасом?