сьогодні купив Prolimatech Megahalems, думав noctua але не вистачило грошей, хоча як вірно підмітив
eikei продавши декілька деталей з його комплектації, noctua виходить по привабливій ціні. так от мої враження від Megahalems:
- комплект стандартний, без всяких плюшок, правда немає вентилятора, хоча користувач сам вирішує що йому зручно
- кріплення - чудово продумані, дуже зручні, не потрібно якихось зусиль щоб все прикрутити, тільки викрутку для двох болтиків
- радіатор відносно компактний, блискучий і естетичний на вигляд
- ефективність як для односекційника дуже хороша, на данйи момент маю тільки один вентилятор на радіаторі, в майбутньому планую докупити другий
ось тест, швидкість на кулері 700об/хв, на видув 120мм 700об/хв, 200мм 400об/хв, вдув 200мм 400об/хв
