Так карта "вражеская", вот и покоцала.Artistus:Сапфіровська утиліта покоцала мою верхню карту ASUS
ПС: как бритва Жилетт которая повторяет контуры вашего лица, даже если ее взял побриться кто-то другой!
Так карта "вражеская", вот и покоцала.Artistus:Сапфіровська утиліта покоцала мою верхню карту ASUS
Та ну... Як таке можливо? Може просто від нагріву відпав чіп? Сподіваюсь карта на гарантіїArtistus:Сапфіровська утиліта покоцала мою верхню карту ASUS 5850 Direct Cu (бананальним зниженням частоти памяті до 300) - тепер по робочому столі бігають прямокутники і шахматна сітка проступає...
http://forums.overclockers.ru/viewtopic ... 1#p7418311" target="_blank2)Настоятельно не рекомендуем запускать одновременно 2 и более программ имещих доступ к контролю за напряжением,и разблокировать возможность такого контроля в MSI AF.K таким програмам относятся GPU-Z,Everest.Результатом может быть резкий скачёк напряжения на чипе,и как следствие -выход карты из строя.
Колись я подібним чином покоцав HDD на 40 гб прогою Norton Disk Editor, навіть в СЦ не змогли його оживитиArtistus:-stan-
Я в шоці. Це ж копец, шоб прога карту покоцала.
Перед тріксом знизив напругу смарт доктором асусовським і вимкнув його. Афтер був вимкнений.-GEKTOR-:крутил напряжение по ГПУ?
Ні, в тріксі стандартно 1,088 В стояло. Забув додати, що ще частоти були паралельно виставлені на 800 МГц.-GEKTOR-:А дай угадаю в Триксе тож повысил напряг?
Та вроді нічого так кранчить.Vasilis:а кранчит нормально?
идет на спад, лавка закрывается...Artistus:Гей, народ, а шо то таке з курсом діється?
Правильно подметил, какие то "геи" качают курс.Artistus:Гей, народ, а шо то таке з курсом діється?