► Дякую.GreenMile: ↑ 20.07.2026 17:49 Конкретно в цих моделях немає вентиляторів, повністю пасивне охолодження.
► При такій потужності без витяжного "вента"... воно якось... - вже дійсно краще зарядну станцію взяти.
► Дякую.GreenMile: ↑ 20.07.2026 17:49 Конкретно в цих моделях немає вентиляторів, повністю пасивне охолодження.
При повній потужності (2000ВА, що є 1600Вт) ці ДБЖ пропрацюють хвилин 3-5, їм не потрібне активне охолодження. В цьому і їх цінність, що вони повністю безшумні при роботі, більшість користувачів навпаки такі шукають, щоб не шуміли.МОНАХ: ↑ 21.07.2026 09:47► Дякую.GreenMile: ↑ 20.07.2026 17:49 Конкретно в цих моделях немає вентиляторів, повністю пасивне охолодження.Добре, що не кинувся на чистий синус... В Неті знаходив різного ступеню впевненості щодо того, що таки повний пасив і що таки вентилятор внутрішній.
![]()
► При такій потужності без витяжного "вента"... воно якось... - вже дійсно краще зарядну станцію взяти.
А така потужність на БЖ 850W, який ще й має бути навантаженим десь на половину, якщо не менше - не перебор? Уже замовив Powercom SPT-2000-II LCD SPT.2000.II.LCD (точніше навіть замінив цю частину замовлення) і все одно продовжую сумніватисьGreenMile: ↑ 21.07.2026 10:09При повній потужності (2000ВА, що є 1600Вт) ці ДБЖ пропрацюють хвилин 3-5, їм не потрібне активне охолодження. В цьому і їх цінність, що вони повністю безшумні при роботі, більшість користувачів навпаки такі шукають, щоб не шуміли.МОНАХ: ↑ 21.07.2026 09:47
► Дякую.Добре, що не кинувся на чистий синус... В Неті знаходив різного ступеню впевненості щодо того, що таки повний пасив і що таки вентилятор внутрішній.
![]()
► При такій потужності без витяжного "вента"... воно якось... - вже дійсно краще зарядну станцію взяти.
Вентилятори ставлять або в ті ДБЖ, де зекономили метал на радіаторах, або в ДБЖ, які мають можливість підключення зовнішньої батареї і можуть тривало працювати.
Нормально, запас потужності потрібен для того, щоб ДБЖ не падав в аварію по перевантаженню від БЖ компа в момент переключення на батареї, тому тут чим більша потужність, тим краще, а ККД у них все одно ніякий, тому брати менш потужний для трохи кращої ефективності сенсу немає.Ijachok: ↑ 21.07.2026 10:20А така потужність на БЖ 850W, який ще й має бути навантаженим десь на половину, якщо не менше - не перебор? Уже замовив Powercom SPT-2000-II LCD SPT.2000.II.LCD (точніше навіть замінив цю частину замовлення) і все одно продовжую сумніватисьGreenMile: ↑ 21.07.2026 10:09 При повній потужності (2000ВА, що є 1600Вт) ці ДБЖ пропрацюють хвилин 3-5, їм не потрібне активне охолодження. В цьому і їх цінність, що вони повністю безшумні при роботі, більшість користувачів навпаки такі шукають, щоб не шуміли.
Вентилятори ставлять або в ті ДБЖ, де зекономили метал на радіаторах, або в ДБЖ, які мають можливість підключення зовнішньої батареї і можуть тривало працювати.![]()
Навіть в ідеальних умовах рекомендується підбирати ДБЖ потужністю +30% до максимального споживання навантаження, себто 850х1.3 вже маєте 1,1кВт. Додайте ще 150-200 Вт на монітор(и), аудіо-систему, лампу, тощо, вже до 1,3кВт набирається. То ж завжди краще, коли є запас, ніж нестача.Ijachok: ↑ 21.07.2026 10:20така потужність на БЖ 850W, який ще й має бути навантаженим десь на половину, якщо не менше - не перебор