Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.dead_rat: ↑ 26.06.2026 13:47Скільки в тебе коштує... зводити дівчину в кафе?
Новини
Останні статті і огляди
Більшість гравців готові придбати дорогу версію Grand Theft Auto VI за $100
-
unique-neon
Member
-
Fen1xz
Member
После того как кокстары забанили Украину для регистрации у себя, после того как они "боролись" с читерами в 5ке, как они не могли 8 лет пофиксить долгую загрузку в онлайн, а обычный модер сделал за них - я 10 раз подумаю брать ли гта вообще. После того как они для Украины отменили региональные ценники и накрутили их настолько что сделали в топе по стоимости. Хотя я не сильно сомневаюсь в общем качестве игры, но такие их действия говорят для меня лишь об одном. Только торрент или раздача в егс через ?-лет. Ну, а пока пускай консольщиков прогреют на платный бета тест (там ещё и вкуснятина зарыта в предзаказе, подписка на GTA+ которая будет списывать деньги если не отменить
)
-
unique-neon
Member
Взагалі то take two накрутили - всі їхні ігри мають кінські цінники, зі свіжого бордаFen1xz: ↑ 27.06.2026 10:49После того как они для Украины отменили региональные ценники и накрутили их настолько что сделали в топе по стоимости.
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Fen1xz, вже розбанили? І чого банили, пояснили?
-
_FYA_EXel
Member
- Звідки: Kyiv
Типичная сми-пропаганда, нет - большинство игроков не готовы покупать игры по 100баксов, ибо через пару лет они будут по 200.
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Та и пускай, по старинке куплю аккаунт, пройду сюжетку(онлайн не интересен) и продам дальше почти без потери стоимости. А потом через пару лет уже можно будет поиграть на пк или на PS6Fen1xz: ↑ 27.06.2026 10:49Ну, а пока пускай консольщиков прогреют на платный бета тест
-
longaro
Member
Так долго делали же , время доения игры будет большое , больше чем у 5-ки . Качество тут на несколько голов выше относительно 5-ки , но из минусов может быть опять физика машин и отсуцтвие физики шин как у Мафии 2-3-1Де . На ПК не надо будет брать фулл версию , там напялятся моды и тренаки , которые полностью все дадут проспавнить ... А так же потом надо будет обходить их ограничения и пилить скриптхук , там без модов ( любых ) будет вообще никак , это не Рдр 2 , у которой все пешком и кони одни . Нужны же Мерседесы ... Для того скрипт хука критично иметь статичную версию игры из магазина , либо кряк который фиксирует ее лол
То есть просто берется один раз игра , как бекап для файлов , который Стим верифицировать будет . Остальное фиксится модиками и кряком , ваще розово на те Онлайны
Если б там была физика как в реальности что и модов не надо было – вопросов не имел бы , можно и Онлайн глянуть . Но такого уровня физики и деталей в лучшем случае надо еще лет 20 ждать
Из всех игр от Рокстар не тронута модами токо Рдр 2 ибо и так хороша , и она считай пешком вся . Остальные , каждая из них – изменены . Само больше всех изменена 5-ка ибо надо было тучу файлов менять + добавлять , хуже всех по физике тачек и особенно мотыков , Мафия 1 ДЕ просто вщепки ее рвет в этом лол
То есть просто берется один раз игра , как бекап для файлов , который Стим верифицировать будет . Остальное фиксится модиками и кряком , ваще розово на те Онлайны
Если б там была физика как в реальности что и модов не надо было – вопросов не имел бы , можно и Онлайн глянуть . Но такого уровня физики и деталей в лучшем случае надо еще лет 20 ждать
Из всех игр от Рокстар не тронута модами токо Рдр 2 ибо и так хороша , и она считай пешком вся . Остальные , каждая из них – изменены . Само больше всех изменена 5-ка ибо надо было тучу файлов менять + добавлять , хуже всех по физике тачек и особенно мотыков , Мафия 1 ДЕ просто вщепки ее рвет в этом лол
-
ArmagedoonZergs
Member
"Реалістичної" фізики в іграх не буде НІКОЛИ, бо це просто НУДНО.longaro: ↑ 27.06.2026 13:59 Так долго делали же , время доения игры будет большое , больше чем у 5-ки . Качество тут на несколько голов выше относительно 5-ки , но из минусов может быть опять физика машин и отсуцтвие физики шин как у Мафии 2-3-1Де . На ПК не надо будет брать фулл версию , там напялятся моды и тренаки , которые полностью все дадут проспавнить ... А так же потом надо будет обходить их ограничения и пилить скриптхук , там без модов ( любых ) будет вообще никак , это не Рдр 2 , у которой все пешком и кони одни . Нужны же Мерседесы ... Для того скрипт хука критично иметь статичную версию игры из магазина , либо кряк который фиксирует ее лол![]()
То есть просто берется один раз игра , как бекап для файлов , который Стим верифицировать будет . Остальное фиксится модиками и кряком , ваще розово на те Онлайны![]()
Если б там была физика как в реальности что и модов не надо было – вопросов не имел бы , можно и Онлайн глянуть . Но такого уровня физики и деталей в лучшем случае надо еще лет 20 ждать![]()
Из всех игр от Рокстар не тронута модами токо Рдр 2 ибо и так хороша , и она считай пешком вся . Остальные , каждая из них – изменены . Само больше всех изменена 5-ка ибо надо было тучу файлов менять + добавлять , хуже всех по физике тачек и особенно мотыков , Мафия 1 ДЕ просто вщепки ее рвет в этом лол
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Жаль, що за такі гроші не можна зводити її до психологаunique-neon: ↑ 27.06.2026 08:04Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.dead_rat: ↑ 26.06.2026 13:47Скільки в тебе коштує... зводити дівчину в кафе?
-
Buldozer.
Member
- Звідки: Харьков
до 500?) за блюдо?)unique-neon: ↑ 27.06.2026 08:04Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.dead_rat: ↑ 26.06.2026 13:47Скільки в тебе коштує... зводити дівчину в кафе?
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Еммм, не знаю що і сказати. Ходимо з дружиною в кафе час від часу, мабуть в нас комплексиMqM: ↑ 27.06.2026 14:48Жаль, що за такі гроші не можна зводити її до психологаunique-neon: ↑ 27.06.2026 08:04
Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.Хоча мені здається ті хто регулярно водять по кафе теж мають якісь комплекси, що їх не полюблять без грошових вливань)))
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Які блюда ви в кафе за 500 грн замовляєте?Buldozer.: ↑ 27.06.2026 15:06до 500?) за блюдо?)unique-neon: ↑ 27.06.2026 08:04
Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.
Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:
Все життя платив за своїх дівчат в кафе.MqM: ↑ 27.06.2026 14:48Жаль, що за такі гроші не можна зводити її до психологаunique-neon: ↑ 27.06.2026 08:04
Ну до слова не так і багато, в хороших закладах мого міста це 700-1000 грн. В середніх до 500.Хоча мені здається ті хто регулярно водять по кафе теж мають якісь комплекси, що їх не полюблять без грошових вливань)))
-
Buldozer.
Member
- Звідки: Харьков
Ну не знаю, у нас вкусное кафе (там тортики всякие) В Харькове. "кава та прянык) там ток чизкейк стоит 220грн+кофе 100.kairo: ↑ 27.06.2026 15:24Які блюда ви в кафе за 500 грн замовляєте?
Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:Все життя платив за своїх дівчат в кафе.MqM: ↑ 27.06.2026 14:48
Жаль, що за такі гроші не можна зводити її до психологаХоча мені здається ті хто регулярно водять по кафе теж мають якісь комплекси, що їх не полюблять без грошових вливань)))
иногда захожу в местную супер дешевую кафешку по типа Буфета.
там пару чискейков+2 кофе+ лимонадл запить стоит наверное гривен 350 уже ) Так это забегаловка для детей.
Так это Ха, не Киев там или Одесса или тот же Буковель ) (Брал в Буковеле тартар -1300грн пол года назад. 1 блюдо)
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
В Норвегии, что бы девочку повести в кафе, то с одного человека (главное блюдо, десерт и пару напитков) будет как раз где то в цену GTA VI 
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Fen1xz, то що там з баном України від Рокстар? ШІ нічого про це не знає. Що там за історія? Бо якщо вони дійсно мали щось проти України, то ні про яку гру у їхні ігри в мене мова вже не йтиме.
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Если так к этому подходить, то все игры Польских разработчиков нужно бойкотироватьAlexWest: ↑ 27.06.2026 17:24Бо якщо вони дійсно мали щось проти України
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Двойные стандарты получается)))AlexWest: ↑ 27.06.2026 17:28навіть тих, хто робить повну українську локалізацію тексту?
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Просто не зганяйте всіх в одну купу. Якщо Рокстари дійсно мали щось проти, тоді стає зрозумілішим чому в найдорожчій грі в історії не знайшлося грошей на українську локалізацію тексту, зате знайшлося на російську. Все логічно взаємопов'язано. Мені просто цікаво що та людина мала на увазі, яка казала про якийсь бан.XXXshadyXXX: ↑ 27.06.2026 17:28Двойные стандарты получается)))AlexWest: ↑ 27.06.2026 17:28навіть тих, хто робить повну українську локалізацію тексту?
-
Ektalion
Member
AlexWest: ↑ 27.06.2026 17:32 Мені просто цікаво що та людина мала на увазі, яка казала про якийсь бан.
Березень-квітень 2022. Я так розумію блокували москалів і нас.Раніше гравці масово скаржилися на неможливість обрати "Україна" як країну проживання під час створення профілю в Social Club (видавало помилку коду країни). Це технічний недогляд з боку Rockstar у налаштуваннях регіонів, який змушував гравців тимчасово обирати інші європейські країни.
Востаннє редагувалось 27.06.2026 18:47 користувачем Ektalion, всього редагувалось 1 раз.