Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

vdemeshko: 26.06.2026 14:54Scoffer: ↑ 25.06.2026 10:02
feson: ↑ 25.06.2026 09:45
но мерить нужно осцилографом амплитуды синусоиды сигнала
Не потрібно. Якщо хочеш в тися що осцилограф в наявності то можна, але прям необхідно - ні. Вольтметр в режим змінного струму, на вхід один і той самий короткоперіодичний сигнал, можна синусоїду, можна рожевий шум, головне щоб не сердючку якусь, і все, порівнюй собі на здоров'є.
Золотые слова Юрий Венедиктович (с) на средючке аж слезу пустил просто для этого почти ничено не нужно - мультиметр есть у каждого второго дома, тестовый сигнал сделать в скачанной программе из инета тоже не сложно.. короче никакого упарывания и вменяемый результат для бытовых условий

Отправлено спустя 7 минут 9 секунд:
QFlash: ↑ 26.06.2026 14:39
Куда я попав......
да не вопрос можем поговорить про прикладную математику и формулу Шенона )) проверим и как у тебя с физикой на этой формуле потрем про соотношение полезного сигнала к шуму и динамический диапазон как влияет напряжение в форумуле Шенона на итоговый динамический диапазон.. сияние чистой прикладной математики и ее физический смысл в аудио-физике так сказать
Засунь то собі в зад.
Якщо не у...бок Ти будеш мати Hi-END/ Виконай умову.

Відправлено через 1 годину 29 хвилин 16 секунд:
Radio Bay
Слон. Ти Слон чи лушпак. Ти виконав умову.
Послухай дурного уйбка.


Відправлено через 17 хвилин 13 секунд:
Слон, або Ти му-дак, або граєш кіна.
Ти виконав умову, запитав спеціалістів?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 26.06.2026 19:19Слон. Ти Слон чи лушпак. Ти виконав умову
Я тебе на уй послав з цим, ти не помітив? Склероз? Перечитай гілку
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay
Якщо ти під кимось ходиш - я розумію...
Або сам Бос.
Гарантій немає - може бути замовлення.
Я працюю тихо. Там вище. Можна пошукати.

Відправлено через 23 хвилини 26 секунд:
Radio Bay
Та ладно Тобі Слоняка, розслабся. Це система.
Але, я тобі кажу, якщо не виконаєш умови - хрин почуєш якісний Hi-End
Послухай всраного магістра.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

QFlash схожий на сільського алкаша, який накидається горілкою і починає розмовляти слабо пов'язаними між собою реченнями і більше наче сам з собою.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

tablestikus: 26.06.2026 20:29схожий на сільського алкаша, який накидається горілкою і починає розмовляти слабо пов'язаними між собою реченнями і більше наче сам з собою
В чому проблема. У Тебе є варіанти........
Можеш надати графіки кривих?
Чого такий злий? Жінка не дала? чи як.

Відправлено через 18 хвилин 18 секунд:
tablestikus
Перш ніж коментувати - вивчи питання.
Це критично.

Відправлено через 17 хвилин 17 секунд:
Radio Bay: 26.06.2026 19:31Я тебе на уй послав з цим, ти не помітив? Склероз? Перечитай гілку
Так звісно. Так умови не виконав.
Співу того не почуєш.....
Неправильна робота тонкомпесації - дибілізм.

Відправлено через 7 хвилин 5 секунд:
Radio Bay: 26.06.2026 19:31Я тебе на уй послав з цим, ти не помітив? Склероз? Перечитай гілку
Шкода.

Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
Може я упустив моменти та алгоритми.

Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
Ви ніколи не почуєте того самого звучання яке я кожен день слухаю
при таких розкладах
Будуть критичні моменти - всраку.
Як мене то всьо задовбало.......
Тупість головного мозку.
Востаннє редагувалось 26.06.2026 21:36 користувачем QFlash, всього редагувалось 1 раз.
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

QFlash: 26.06.2026 21:26 Ви ніколи не почуєте того самого звучання яке я кожен день слухаю
І слава богу.

Я тобі вже писав.
Твій 10гдш може співати, але після тюнінгу підвісів, котушки, конуса-розсіювача, на відкритих щитах, з лампою, якийсь джаз типу вокал+рояль, чи рояль+гітара, чи ще щось таке, де немає низького низу та високого верху.

В іншому випадку, рівень АС на 10гдш - китайські масові блютуз-колонки.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Z440_User: 26.06.2026 21:32Я тобі вже писав.
Твій 10гдш може співати, але після тюнінгу підвісів, котушки, конуса-розсіювача, на відкритих щитах, з лампою, якийсь джаз типу вокал+рояль, чи рояль+гітара, чи ще щось таке, де немає низького низу та високого верху.
Ме все влаштовує. Окрім дибілів на форумі.
Нє, ну чому жоден хвалько не зробив замірів?

Відправлено через 3 хвилини 44 секунди:
Z440_User: 26.06.2026 21:32І слава богу.
Може так має бути.

Відправлено через 1 хвилину 41 секунду:
Z440_User
Тонкомпенсація працює ідеально у тебе?
В мене ідеально і шикарно.
З нових мікрох знімати криві для кого - для дибилів, що не вміють графіки читати, головне W чи розрядність DAC/
Добре що Maca не рухав.

Відправлено через 10 хвилин 58 секунд:
Z440_User: 26.06.2026 21:32Твій 10гдш може співати, але після тюнінгу підвісів, котушки, конуса-розсіювача, на відкритих щитах, з лампою, якийсь джаз типу вокал+рояль, чи рояль+гітара, чи ще щось таке, де немає низького низу та високого верху.
Я всьо знаю (брешу). Як думаєш - читав даташити і всяку хуню.
Я дуже багато читаю одним оком правда - весело. Але ще потрібен аналіз та розуміння "понятійний апарат "


Те що я зробив на разі - співає просто шикарно. жінка задоволена дріндєц.

Відправлено через 27 хвилин 55 секунд:
Так до речі, в мене є мотивація, я кохаю свою жінку всім серцем.
Прогресивний момент.
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

:facepalm:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Польське Радіо) Однозначно 1 місце на форумі :beer:
Закусуй, хоч інколи, Проффесор :idea:
Востаннє редагувалось 26.06.2026 22:44 користувачем Filabatya, всього редагувалось 1 раз.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Filabatya
Покажи графік у-бок.
Я надав всі критичні - покажи як у тебе

Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Ніхто з придурків не почує того звуку поки не навчиться думати і мислити логічно.

Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Я не рахуюсь - я придурок той що знає і вміє мислити логічно.
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

QFlash на тобі loopback графік з REW мого Creative X-FI при створені референсного калібровочного файлу.
на графіку обидва канали. Режим 24/96
спойлер
L+R.jpg
Навіть тримай такий графік з моєї X-FI
спойлер
left-0.jpg
Та заспокойся нарешті.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Z440_User
То не то . Там немає роботи тонкорпеціі
Ті графіки до сраки - критично.
Ти зроби як я робив, щоб полички побачити.

Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Зроби як я зробив.

Відправлено через 58 секунд:
Як я зробив...
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

QFlash: 26.06.2026 21:26
tablestikus: 26.06.2026 20:29схожий на сільського алкаша, який накидається горілкою і починає розмовляти слабо пов'язаними між собою реченнями і більше наче сам з собою
В чому проблема. У Тебе є варіанти........
Можеш надати графіки кривих?
Чого такий злий? Жінка не дала? чи як.

Відправлено через 18 хвилин 18 секунд:
tablestikus
Перш ніж коментувати - вивчи питання.
Це критично.
Закусюй. А то графік в трубу улетить :laugh:
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

QFlash, іншого не буде. Я не збираюсь совати свою ~300кг тумбу з апаратом та плівками, щоб витягти з неї преамп для зняття графіків, які на уй нікому не потрібні, в першу чергу мені особисто. :-/
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

tablestikus
Ти звідки приліз?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Filabatya: 26.06.2026 22:25 Польське Радіо) Однозначно 1 місце на форумі :beer:
Закусуй, хоч інколи, Проффесор :idea:
у нього все чотко написано
Рід занять:Pensioner
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Z440_User
Має бути як я робив - по іншому торба

Відправлено через 22 секунди:
Z440_User
Має бути як я робив - по іншому торба

Відправлено через 58 секунд:
tablestikus
Вирішив доє-сь.?
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

дехто схоже вже в торбі :dontknow:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

QFlash
Приходь тверезим, з тобою бухим не вийде розмови.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Z440_User
Для аналізу - має бути Твоя крива. На твоєму апараті, по іншому ніяк.

Відправлено через 46 секунд:
tablestikus
прийми аспірін

Відправлено через 3 хвилини 47 секунд:
QFlash: 26.06.2026 22:56Для аналізу - має бути Твоя крива. На твоєму апараті, по іншому ніяк.
Це важливо. Дуже важливо.

Відправлено через 48 секунд:
Я на своєму робив якшо шо.

Відправлено через 3 хвилини 22 секунди:
У мене є багато моментів, які я не хочу говорити по цьому питанню.
Я ще не провів розрахунки.

Відправлено через 2 хвилини 19 секунд:
tablestikus
Заспокійся ушлепок.

Відправлено через 3 хвилини 52 секунди:
Z440_User
Можеш скинути мені на диск гугол

Відправлено через 4 хвилини 28 секунд:
QFlash: 26.06.2026 23:10Для аналізу - має бути Твоя крива. На твоєму апараті, по іншому ніяк.
Так, можна взяти чужака, але нашо воно тобі як у чужака - ти будеш керувати системою. своєю

Відправлено через 8 хвилин 6 секунд:
Я не бачу жодних проблем, мої криві вже гуляють по Інтернету.
Їх показують всюди.

Відправлено через 2 хвилини 43 секунди:
Z440_User
Та зроби просто для Себе. Будуть питання - ок.
Відповісти