Новини
Останні статті і огляди
Выбор звуковой карты
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Засунь то собі в зад.vdemeshko: ↑ 26.06.2026 14:54Scoffer: ↑ 25.06.2026 10:02
feson: ↑ 25.06.2026 09:45
но мерить нужно осцилографом амплитуды синусоиды сигнала
Не потрібно. Якщо хочеш в тися що осцилограф в наявності то можна, але прям необхідно - ні. Вольтметр в режим змінного струму, на вхід один і той самий короткоперіодичний сигнал, можна синусоїду, можна рожевий шум, головне щоб не сердючку якусь, і все, порівнюй собі на здоров'є.
Золотые слова Юрий Венедиктович (с) на средючке аж слезу пустил просто для этого почти ничено не нужно - мультиметр есть у каждого второго дома, тестовый сигнал сделать в скачанной программе из инета тоже не сложно.. короче никакого упарывания и вменяемый результат для бытовых условий
Отправлено спустя 7 минут 9 секунд:
QFlash: ↑ 26.06.2026 14:39
Куда я попав......
да не вопрос можем поговорить про прикладную математику и формулу Шенона )) проверим и как у тебя с физикой на этой формуле потрем про соотношение полезного сигнала к шуму и динамический диапазон как влияет напряжение в форумуле Шенона на итоговый динамический диапазон.. сияние чистой прикладной математики и ее физический смысл в аудио-физике так сказать
Якщо не у...бок Ти будеш мати Hi-END/ Виконай умову.
Відправлено через 1 годину 29 хвилин 16 секунд:
Radio Bay
Слон. Ти Слон чи лушпак. Ти виконав умову.
Послухай дурного уйбка.
Відправлено через 17 хвилин 13 секунд:
Слон, або Ти му-дак, або граєш кіна.
Ти виконав умову, запитав спеціалістів?
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Я тебе на уй послав з цим, ти не помітив? Склероз? Перечитай гілкуQFlash: ↑ 26.06.2026 19:19Слон. Ти Слон чи лушпак. Ти виконав умову
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Radio Bay
Якщо ти під кимось ходиш - я розумію...
Або сам Бос.
Гарантій немає - може бути замовлення.
Я працюю тихо. Там вище. Можна пошукати.
Відправлено через 23 хвилини 26 секунд:
Radio Bay
Та ладно Тобі Слоняка, розслабся. Це система.
Але, я тобі кажу, якщо не виконаєш умови - хрин почуєш якісний Hi-End
Послухай всраного магістра.
Якщо ти під кимось ходиш - я розумію...
Або сам Бос.
Гарантій немає - може бути замовлення.
Я працюю тихо. Там вище. Можна пошукати.
Відправлено через 23 хвилини 26 секунд:
Radio Bay
Та ладно Тобі Слоняка, розслабся. Це система.
Але, я тобі кажу, якщо не виконаєш умови - хрин почуєш якісний Hi-End
Послухай всраного магістра.
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
QFlash схожий на сільського алкаша, який накидається горілкою і починає розмовляти слабо пов'язаними між собою реченнями і більше наче сам з собою.
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
В чому проблема. У Тебе є варіанти........tablestikus: ↑ 26.06.2026 20:29схожий на сільського алкаша, який накидається горілкою і починає розмовляти слабо пов'язаними між собою реченнями і більше наче сам з собою
Можеш надати графіки кривих?
Чого такий злий? Жінка не дала? чи як.
Відправлено через 18 хвилин 18 секунд:
tablestikus
Перш ніж коментувати - вивчи питання.
Це критично.
Відправлено через 17 хвилин 17 секунд:
Так звісно. Так умови не виконав.Radio Bay: ↑ 26.06.2026 19:31Я тебе на уй послав з цим, ти не помітив? Склероз? Перечитай гілку
Співу того не почуєш.....
Неправильна робота тонкомпесації - дибілізм.
Відправлено через 7 хвилин 5 секунд:
Шкода.Radio Bay: ↑ 26.06.2026 19:31Я тебе на уй послав з цим, ти не помітив? Склероз? Перечитай гілку
Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
Може я упустив моменти та алгоритми.
Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
Ви ніколи не почуєте того самого звучання яке я кожен день слухаю
при таких розкладах
Будуть критичні моменти - всраку.
Як мене то всьо задовбало.......
Тупість головного мозку.
Востаннє редагувалось 26.06.2026 21:36 користувачем QFlash, всього редагувалось 1 раз.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
І слава богу.QFlash: ↑ 26.06.2026 21:26 Ви ніколи не почуєте того самого звучання яке я кожен день слухаю
Я тобі вже писав.
Твій 10гдш може співати, але після тюнінгу підвісів, котушки, конуса-розсіювача, на відкритих щитах, з лампою, якийсь джаз типу вокал+рояль, чи рояль+гітара, чи ще щось таке, де немає низького низу та високого верху.
В іншому випадку, рівень АС на 10гдш - китайські масові блютуз-колонки.
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Ме все влаштовує. Окрім дибілів на форумі.Z440_User: ↑ 26.06.2026 21:32Я тобі вже писав.
Твій 10гдш може співати, але після тюнінгу підвісів, котушки, конуса-розсіювача, на відкритих щитах, з лампою, якийсь джаз типу вокал+рояль, чи рояль+гітара, чи ще щось таке, де немає низького низу та високого верху.
Нє, ну чому жоден хвалько не зробив замірів?
Відправлено через 3 хвилини 44 секунди:
Може так має бути.Z440_User: ↑ 26.06.2026 21:32І слава богу.
Відправлено через 1 хвилину 41 секунду:
Z440_User
Тонкомпенсація працює ідеально у тебе?
В мене ідеально і шикарно.
З нових мікрох знімати криві для кого - для дибилів, що не вміють графіки читати, головне W чи розрядність DAC/
Добре що Maca не рухав.
Відправлено через 10 хвилин 58 секунд:
Я всьо знаю (брешу). Як думаєш - читав даташити і всяку хуню.Z440_User: ↑ 26.06.2026 21:32Твій 10гдш може співати, але після тюнінгу підвісів, котушки, конуса-розсіювача, на відкритих щитах, з лампою, якийсь джаз типу вокал+рояль, чи рояль+гітара, чи ще щось таке, де немає низького низу та високого верху.
Я дуже багато читаю одним оком правда - весело. Але ще потрібен аналіз та розуміння "понятійний апарат "
Те що я зробив на разі - співає просто шикарно. жінка задоволена дріндєц.
Відправлено через 27 хвилин 55 секунд:
Так до речі, в мене є мотивація, я кохаю свою жінку всім серцем.
Прогресивний момент.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Filabatya
Покажи графік у-бок.
Я надав всі критичні - покажи як у тебе
Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Ніхто з придурків не почує того звуку поки не навчиться думати і мислити логічно.
Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Я не рахуюсь - я придурок той що знає і вміє мислити логічно.
Покажи графік у-бок.
Я надав всі критичні - покажи як у тебе
Відправлено через 5 хвилин 32 секунди:
Ніхто з придурків не почує того звуку поки не навчиться думати і мислити логічно.
Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Я не рахуюсь - я придурок той що знає і вміє мислити логічно.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
QFlash на тобі loopback графік з REW мого Creative X-FI при створені референсного калібровочного файлу.
на графіку обидва канали. Режим 24/96
на графіку обидва канали. Режим 24/96
- спойлер
- спойлер
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Z440_User
То не то . Там немає роботи тонкорпеціі
Ті графіки до сраки - критично.
Ти зроби як я робив, щоб полички побачити.
Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Зроби як я зробив.
Відправлено через 58 секунд:
Як я зробив...
То не то . Там немає роботи тонкорпеціі
Ті графіки до сраки - критично.
Ти зроби як я робив, щоб полички побачити.
Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Зроби як я зробив.
Відправлено через 58 секунд:
Як я зробив...
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
Закусюй. А то графік в трубу улетитьQFlash: ↑ 26.06.2026 21:26В чому проблема. У Тебе є варіанти........tablestikus: ↑ 26.06.2026 20:29схожий на сільського алкаша, який накидається горілкою і починає розмовляти слабо пов'язаними між собою реченнями і більше наче сам з собою
Можеш надати графіки кривих?
Чого такий злий? Жінка не дала? чи як.
Відправлено через 18 хвилин 18 секунд:
tablestikus
Перш ніж коментувати - вивчи питання.
Це критично.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
QFlash, іншого не буде. Я не збираюсь совати свою ~300кг тумбу з апаратом та плівками, щоб витягти з неї преамп для зняття графіків, які на уй нікому не потрібні, в першу чергу мені особисто. 
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
tablestikus
Ти звідки приліз?
Ти звідки приліз?
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
у нього все чотко написаноFilabatya: ↑ 26.06.2026 22:25 Польське Радіо) Однозначно 1 місце на форумі
Закусуй, хоч інколи, Проффесор![]()
Рід занять:Pensioner
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Z440_User
Має бути як я робив - по іншому торба
Відправлено через 22 секунди:
Z440_User
Має бути як я робив - по іншому торба
Відправлено через 58 секунд:
tablestikus
Вирішив доє-сь.?
Має бути як я робив - по іншому торба
Відправлено через 22 секунди:
Z440_User
Має бути як я робив - по іншому торба
Відправлено через 58 секунд:
tablestikus
Вирішив доє-сь.?
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
дехто схоже вже в торбі 
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
QFlash
Приходь тверезим, з тобою бухим не вийде розмови.
Приходь тверезим, з тобою бухим не вийде розмови.
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Z440_User
Для аналізу - має бути Твоя крива. На твоєму апараті, по іншому ніяк.
Відправлено через 46 секунд:
tablestikus
прийми аспірін
Відправлено через 3 хвилини 47 секунд:
Відправлено через 48 секунд:
Я на своєму робив якшо шо.
Відправлено через 3 хвилини 22 секунди:
У мене є багато моментів, які я не хочу говорити по цьому питанню.
Я ще не провів розрахунки.
Відправлено через 2 хвилини 19 секунд:
tablestikus
Заспокійся ушлепок.
Відправлено через 3 хвилини 52 секунди:
Z440_User
Можеш скинути мені на диск гугол
Відправлено через 4 хвилини 28 секунд:
Відправлено через 8 хвилин 6 секунд:
Я не бачу жодних проблем, мої криві вже гуляють по Інтернету.
Їх показують всюди.
Відправлено через 2 хвилини 43 секунди:
Z440_User
Та зроби просто для Себе. Будуть питання - ок.
Для аналізу - має бути Твоя крива. На твоєму апараті, по іншому ніяк.
Відправлено через 46 секунд:
tablestikus
прийми аспірін
Відправлено через 3 хвилини 47 секунд:
Це важливо. Дуже важливо.QFlash: ↑ 26.06.2026 22:56Для аналізу - має бути Твоя крива. На твоєму апараті, по іншому ніяк.
Відправлено через 48 секунд:
Я на своєму робив якшо шо.
Відправлено через 3 хвилини 22 секунди:
У мене є багато моментів, які я не хочу говорити по цьому питанню.
Я ще не провів розрахунки.
Відправлено через 2 хвилини 19 секунд:
tablestikus
Заспокійся ушлепок.
Відправлено через 3 хвилини 52 секунди:
Z440_User
Можеш скинути мені на диск гугол
Відправлено через 4 хвилини 28 секунд:
Так, можна взяти чужака, але нашо воно тобі як у чужака - ти будеш керувати системою. своєюQFlash: ↑ 26.06.2026 23:10Для аналізу - має бути Твоя крива. На твоєму апараті, по іншому ніяк.
Відправлено через 8 хвилин 6 секунд:
Я не бачу жодних проблем, мої криві вже гуляють по Інтернету.
Їх показують всюди.
Відправлено через 2 хвилини 43 секунди:
Z440_User
Та зроби просто для Себе. Будуть питання - ок.