SilverStone випустила ретро-корпус FLP03 із підтримкою плат microATX

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

MAKKACIN: 23.06.2026 12:31 Якщо закрити очі на ціну/габарити... цей корпус блювотний рефлекс викликає в мене... ота ришітка спереду просто... більше 2к грн не віддав би за таке...

Оце ідеал :super: :D
Зображення
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
MAKKACIN
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Buldozer.
Шо за ретро корпус без ретро заліза) :gigi:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Buldozer.: 26.06.2026 10:37
MAKKACIN: 23.06.2026 12:31 Якщо закрити очі на ціну/габарити... цей корпус блювотний рефлекс викликає в мене... ота ришітка спереду просто... більше 2к грн не віддав би за таке...

Оце ідеал :super: :D
Зображення
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
треба просто знайти сучасну карту з турбіною, як в старі добрі часи :super:
як бонус, будуть ретро завивання з ретро корпуса :laugh:
спойлер
Зображення
https://www.afox-corp.com/show-141-782-1.html
ghfijhg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Buldozer.: 26.06.2026 10:37
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
А там внизу морди, як правило, є зазор в палець товщиною, У корпусів під P2 - P3, хоч і рідко, зустрічалось що було установочне місце під додатковий вентилятор на вдув у корпус (часиіше вже у ATX корпусах). Так що з вентиляцією там все нормально.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

ghfijhg: 26.06.2026 22:21
Buldozer.: 26.06.2026 10:37
и как вы охладите современное железо с мордой без вентиляции? это ж вам не мх440 охлаждать :shuffle:
А там внизу морди, як правило, є зазор в палець товщиною, У корпусів під P2 - P3, хоч і рідко, зустрічалось що було установочне місце під додатковий вентилятор на вдув у корпус (часиіше вже у ATX корпусах). Так що з вентиляцією там все нормально.
зазор в палец и 1шт 90мм на вдув и 1шт 80мм на выдув и остальное польностью без перфорации насколько я помню по тем корпусам?)

современный ПК 700+ ватт там быстро крякнет )
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ще блок живлення буде видувати :D
Відповісти