kabostebeztak
Іронічно що ти постиш ші слоп, хоча ші індустрія це як раз головна причина завищенної ціни стім машини)
я просто показав своє відношення до такого девайса, будь він хоть за 200 баксів
Новини
Останні статті і огляди
Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана
-
Serg IX
Member