Graveworm
- спойлер
- повикидайте дрібнички, які не знаєте чи будете грати і візьміть щось дорожче, що точно будете

Shadow of the Erdtree другий рік без знижки.Sailor Popeye: ↑ 26.06.2026 09:26 Які корейці жадні, на Crimson Desert не зробили навіть символічних -10%
Кому як. Я і першу пройшов на половину, і другу теж. Надто нудна.N Sympaticus: ↑ 26.06.2026 10:23 Придбав Kingdom Come: Deliverance II Royal Edition. Панове, порадите спочатку пройти першу частину, а потім починати другу чи в принципі без різниці? Дякую!
Якби він був хоча б текстово локалізований, тоді було би круто. А так навіть за 1грн. принципово не візьмуmythorns: ↑ 26.06.2026 09:44 Там Dead Space (2023) за 150 грн!!! Забираю!
По вашей наводке тоже взялГеральт: ↑ 26.06.2026 09:17Взяв The Invincible
Є українізатор від спільнотиAfit: ↑ 26.06.2026 13:02Якби він був хоча б текстово локалізований, тоді було би круто. А так навіть за 1грн. принципово не візьмуmythorns: ↑ 26.06.2026 09:44 Там Dead Space (2023) за 150 грн!!! Забираю!
не вижу в центре сообщества(neonglaу: ↑ 26.06.2026 13:04Є українізатор від спільноти
Не знаю, що у MW222, але від MW19 я був у великому захваті. Купував і проходив на Xbox, потім у Steam. MW19 я б сказав, більш жорстока, ніж оригінальна трилогія.Graveworm: ↑ 26.06.2026 11:14 XXXshadyXXX
warp37
Це ж наче ремейк, там хіба русорєз залишили? Відгуки на це подєліє дуже негативні
Дивлюсь на це і не можу зрозуміти - треба воно мені чи ні?) Враховуючи ціну, точно справа не у грошах. Але відгуки та огляди якось не дають зрозуміти, що воно таке?)Graveworm: ↑ 26.06.2026 09:53рейн ворлд
Уговорили, взяв The Binding of Isaac: Rebirth Complete Bundle. Колись давно пройшов ще оригінальну гру.karokum: ↑ 26.06.2026 12:53Edit: Але TBOI з -90% я би взяв якби його не було в бібліотеці Найкращий рогалик
https://www.nexusmods.com/deadspace2023/mods/18Afit: ↑ 26.06.2026 13:02Якби він був хоча б текстово локалізований, тоді було би круто. А так навіть за 1грн. принципово не візьмуmythorns: ↑ 26.06.2026 09:44 Там Dead Space (2023) за 150 грн!!! Забираю!
Тільки так, останні доповнення дуже багато нового привнесли. Раджу ще Repeatence+ поставити, воно поки в беті але за 400 награних годин я багів не зустрічав ні разу + воно додає багато зручностей, як наприклад опис предметів і статів, що значно полегшує знайомство з грою. І в цілому доповнення насичують і урізноманітнюють дуже сильно і без того хорошу гру. 700+ предметів і якась колосальна кількість синергій між ними, я в захваті від цієї гриkairo: ↑ 26.06.2026 13:40 Уговорили, взяв The Binding of Isaac: Rebirth Complete Bundle. Колись давно пройшов ще оригінальну гру.
Хорошая цена, я когда-то по 300 с чем-то покупалmythorns: ↑ 26.06.2026 09:44 Там Dead Space (2023) за 150 грн!!! Забираю!
я тоже)ProBoynick: ↑ 26.06.2026 10:02 Взяв Відьмака))