AMD пропонує завантажити Hotfix-драйвер Adrenalin 26.6.3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Bukakanga
Member

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 17:17
Bukakanga: 25.06.2026 16:49

посмотрел результат бенчмарка для 9060хт своей - 74 кадра среднего на ПТ+ФСР_КВ+ФГ. В примерно сходной сцене с небом дает те же около 80 фпс. 9070хт явно должна быть заметно быстрее, чем 80 кадров в тех же условиях.
це легко перевiрити
Додам тiльки що у rtx5060 може бути 180фпс якщо генератор поставити x4
ну так первый же тест в видео показывает 80 фпс с ФГ и без апскейлера. Добавка квалити-апскейлера дает до 140 фпс - как раз условия теста для 5060. ФСР4 на квалити без ФГ дает 65-70 кадров. 5060 тут проигрывает, как и должна. Мульти-фг - ну такое, тот еще рассадник артефактов и шлейфов.

А если еще присмотреться внимательно к тесту 5060, то видно, что там текстуры выставлены на Лоу.
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bukakanga: 25.06.2026 17:32
byaka: 25.06.2026 17:17
це легко перевiрити
Додам тiльки що у rtx5060 може бути 180фпс якщо генератор поставити x4
ну так первый же тест в видео показывает 80 фпс с ФГ и без апскейлера. Добавка квалити-апскейлера дает до 140 фпс - как раз условия теста для 5060. ФСР4 на квалити без ФГ дает 65-70 кадров. 5060 тут проигрывает, как и должна. Мульти-фг - ну такое, тот еще рассадник артефактов и шлейфов.

А если еще присмотреться внимательно к тесту 5060, то видно, что там текстуры выставлены на Лоу.
Навiть генератор x2 дає артефакти i тут насправдi потрiбно порiвнювати картинку тому що DLSS не теж саме що FSR
Текстури на лоу щоб 8gb не обмежували,але саме в киберпанцi це не обов'язково.
Vladys77
Member

Повідомлення

Ось і мені драйвер підігнали. Треба перевірити оновлення і затестити FSR 4.1 :gigi:

Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
Геральт: 25.06.2026 12:13 leks
Там є середнє ;)
Це не те середнє. Запустіть тест кілька разів і кожного разу цифри будуть різні.

А реальне середнє, це коли десять разів запустили і усереднили десять показників.

Відправлено через 10 хвилин 25 секунд:
Там FullHD і більше 40 кадрів походу лише з генератором. Також на рахунок трасування шляху я сумніваюсь, що том воно було :D . І чим більше кадрів з 40 нагенерували, тим більше лічильник і показує.

Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
byaka: 25.06.2026 14:51
А ви хотiли щоб початкова вiдеокарта в лiнiйцi тягнула Path Tracing без генератора?
Зара майже кожна нова гра має променi,якщо ви хочете грати в старi iгри або з застраiлою графiкою без вiддзеркалень та iнших покращень, то це дiло ваше,але це нiяк не виправдовує погану продуктивнiсть амд в Path Tracing
Початкова карта в ліційці не тягне трасування шляху і з генератором.

Погану продуктивність AMD в трасуванні виправдовує те,ищо вони аочали її розробляти на 4-5 років пізніше. Бо коли NVIDIA це показала, то технологія вже була готова і розроблена за роки перед цим.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Vladys77
Там навіть напис є "average" (можу обвести рамочкою). І "average" тоді був хоч і не значно, але нижче, ніж зараз. "Best", до речі, зараз також трохи вищий. І це мабуть завдяки драйверним оптимізаціям. :-/
Цю версію ще не пробував мучити, але 26.6.1 стабільніше тримала даунвольт відносно 26.5.2 (чи який там перед тим був).
І якщо 10 замірів зроблю, то скажуть, що один ящик не показово. А так вибірка по всіх користувачах 3DMark з подібним конфігом.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 15:40 Ну це набагато краще,але амд могла б легко цi карти продавати по 700$ i тодi питань не було ;)
Ти геній ! Тільки напиши це ще раз виробникам памʼяті :laugh:
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 25.06.2026 20:50
byaka: 25.06.2026 15:40 Ну це набагато краще,але амд могла б легко цi карти продавати по 700$ i тодi питань не було ;)
Ти геній ! Тільки напиши це ще раз виробникам памʼяті :laugh:
Вам нагадати скiльки коштує rtx5060ti 16gb з дорогою GDDR7?Чому нвiдiя може дозволити собi продавати 16gb за 28к, а амд нi
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 21:07 Вам нагадати скiльки коштує rtx5060ti 16gb з дорогою GDDR7?Чому нвiдiя може дозволити собi продавати 16gb за 28к, а амд нi
Все так погано з математикою ? Раджу відкрити hotline.ua і глянути таблицю , як змінилась ціна 5060ті :-/
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 25.06.2026 21:34
byaka: 25.06.2026 21:07 Вам нагадати скiльки коштує rtx5060ti 16gb з дорогою GDDR7?Чому нвiдiя може дозволити собi продавати 16gb за 28к, а амд нi
Все так погано з математикою ? Раджу відкрити hotline.ua і глянути таблицю , як змінилась ціна 5060ті :-/
цiна то змiнилася на всi вiдеокарти, але rx9070xt ще до подорожчання нiяк не коштувала 28к ;)
Востаннє редагувалось 25.06.2026 21:37 користувачем byaka, всього редагувалось 1 раз.
ParaShoK
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків - UA

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 21:07
Ektalion: 25.06.2026 20:50

Ти геній ! Тільки напиши це ще раз виробникам памʼяті :laugh:
Вам нагадати скiльки коштує rtx5060ti 16gb з дорогою GDDR7?Чому нвiдiя може дозволити собi продавати 16gb за 28к, а амд нi
Нагадайте, а ще можна нагадти скільки коштує, наприклад, 9070 звичайна та її продуктивність у більшості ігор в порівнянні з 5060ti 16gb
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 21:37 цiна то змiнилася на всi вiдеокарти, але rx9070xt ще до подорожчання нiяк не коштувала 28к ;)
Цю гру можна грати у двох , як і 5060ті не коштувала , скільки мала.
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ParaShoK: 25.06.2026 21:37
byaka: 25.06.2026 21:07
Вам нагадати скiльки коштує rtx5060ti 16gb з дорогою GDDR7?Чому нвiдiя може дозволити собi продавати 16gb за 28к, а амд нi
Нагадайте, а ще можна нагадти скільки коштує, наприклад, 9070 звичайна та її продуктивність у більшості ігор в порівнянні з 5060ti 16gb
Саме так, нагадайте про продуктвнiсть променiв якi входять до ультра налаштувань майже кожної гри яка зараз виходить.

Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
Ektalion: 25.06.2026 21:41
byaka: 25.06.2026 21:37 цiна то змiнилася на всi вiдеокарти, але rx9070xt ще до подорожчання нiяк не коштувала 28к ;)
Цю гру можна грати у двох , як і 5060ті не коштувала , скільки мала.
rtx5060ti коштувала як rtx4060ti, а rtx4060ti кошутвала як rtx3060ti Нагадати вам скiльки коштувала rx6800xt - 600$
Bukakanga
Member

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 21:44
ParaShoK: 25.06.2026 21:37

Нагадайте, а ще можна нагадти скільки коштує, наприклад, 9070 звичайна та її продуктивність у більшості ігор в порівнянні з 5060ti 16gb
Саме так, нагадайте про продуктвнiсть променiв якi входять до ультра налаштувань майже кожної гри яка зараз виходить.

Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
Ektalion: 25.06.2026 21:41

Цю гру можна грати у двох , як і 5060ті не коштувала , скільки мала.
rtx5060ti коштувала як rtx4060ti, а rtx4060ti кошутвала як rtx3060ti Нагадати вам скiльки коштувала rx6800xt - саме тi 28к
дадада, почти каждая игра с лучами, ага. Никак не пойму, где их в EXO Rally Championship включить. Если серьезно, то только ААА-сегмент пихает лучи всюду в качестве маркетингового гиммика.

сколько что стоило на момент выхода - информация скорее справочная. Имеет значение, сколько оно стоит сейчас. А сейчас 5060ти продается по крайне неадекватным ценам
ParaShoK
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків - UA

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 21:44
ParaShoK: 25.06.2026 21:37

Нагадайте, а ще можна нагадти скільки коштує, наприклад, 9070 звичайна та її продуктивність у більшості ігор в порівнянні з 5060ti 16gb
Саме так, нагадайте про продуктвнiсть променiв якi входять до ультра налаштувань майже кожної гри яка зараз виходить.

Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
Ektalion: 25.06.2026 21:41

Цю гру можна грати у двох , як і 5060ті не коштувала , скільки мала.
rtx5060ti коштувала як rtx4060ti, а rtx4060ti кошутвала як rtx3060ti Нагадати вам скiльки коштувала rx6800xt - 600$
На ютуб повно обзорів різниці цих карт з променями та налаштуваннями ультра, якщо ви не бачите цього, то мені нема чого вам нагадувати
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bukakanga: 25.06.2026 21:52
byaka: 25.06.2026 21:44
Саме так, нагадайте про продуктвнiсть променiв якi входять до ультра налаштувань майже кожної гри яка зараз виходить.

Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:

rtx5060ti коштувала як rtx4060ti, а rtx4060ti кошутвала як rtx3060ti Нагадати вам скiльки коштувала rx6800xt - саме тi 28к
дадада, почти каждая игра с лучами, ага. Никак не пойму, где их в EXO Rally Championship включить. Если серьезно, то только ААА-сегмент пихает лучи всюду в качестве маркетингового гиммика.

сколько что стоило на момент выхода - информация скорее справочная. Имеет значение, сколько оно стоит сейчас. А сейчас 5060ти продается по крайне неадекватным ценам
Ну для кого гiмiк, а хто чуть не обicрався вiд свого відображення на шафi для медикаментів у новому резiку :D
Зараз на всi вiдеокарти цiни неадекватні.
Востаннє редагувалось 25.06.2026 22:17 користувачем byaka, всього редагувалось 3 разів.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 21:58 Зараз на всi вiдеокарти цiни неадекватні.
В котре закликаю зайти на hotline.ua і глянути , як змінилась ціна на 5060ті/9070. Бо вона змінилась не прямо пропорційно ;)
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ParaShoK: 25.06.2026 21:57
byaka: 25.06.2026 21:44
Саме так, нагадайте про продуктвнiсть променiв якi входять до ультра налаштувань майже кожної гри яка зараз виходить.

Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:

rtx5060ti коштувала як rtx4060ti, а rtx4060ti кошутвала як rtx3060ti Нагадати вам скiльки коштувала rx6800xt - 600$
На ютуб повно обзорів різниці цих карт з променями та налаштуваннями ультра, якщо ви не бачите цього, то мені нема чого вам нагадувати
Мова саме про те що нвiдiя тримала одну цiну на rtxrtx5060ti,rtx4060ti,rtx3060ti, а амд пiдняла цiну на rx9070xt тому що rx7800xt та rx6800xt були по 600$

Отправлено спустя 4 минуты 5 секунд:
Ektalion: 25.06.2026 22:09
byaka: 25.06.2026 21:58 Зараз на всi вiдеокарти цiни неадекватні.
В котре закликаю зайти на hotline.ua і глянути , як змінилась ціна на 5060ті/9070. Бо вона змінилась не прямо пропорційно ;)
Не бачу тут проблеми що rtx5060ti подорожчала бiльше через бiльш дорогу память GDDR7

Отправлено спустя 13 минут 55 секунд:
Для тих хто все ще важає променi гiмiком просто пограйте в новий резiк ;)
спойлер
test1.jpg
test2.jpg
Відповісти