AMD пропонує завантажити Hotfix-драйвер Adrenalin 26.6.3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Bukakanga
Member

Повідомлення

kairo: 25.06.2026 14:02
Bukakanga: 25.06.2026 13:51 это первая проблема с драйвером АМД за последние лет пять, что ли.
Чув, що курсор досі треба фарбувати, чи то інше?))
будем считать это уникальной фичей всей линейки продуктов! :gigi:
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 25.06.2026 15:11
byaka: 25.06.2026 15:04Я вам скажу що на фср баланс кадрова частота rx9070xt судячи з вашого вiдео просідає нижче 60фпс,rtx5060 теж без генератора не будет тримати 60фпс але це вiдеокарта звосiм iншого цiного сегмента
Так, якщо забути про інші режими (без Path Tracing) та інши ігри взагалі
Ну якщо ви хочете просто пограти в iгри ,то вам навiть ps5 вистачить,а якщо потрiбна сучасна графiка то це явно не до амд.
Купувати вiдеокарту за 1000$ i боятися увiмкнути променi,не такого пк геймiнгу я очiкую.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 15:17Купувати вiдеокарту за 1000$ i боятися увiмкнути променi,не такого пк геймiнгу я очiкую.
Я купив 9070 XT за $820
Bukakanga
Member

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 14:17
Bukakanga: 25.06.2026 13:51 это первая проблема с драйвером АМД за последние лет пять, что ли. Зеленые набыдлокодили барахла сильно больше в последние пару лет
Трассировка пути всерьез работает только на 4090 и 5090, для всех остальных карт она нерелевантна
Про якi 4090 и 5090 ви говорите?Я ще на rtx4060ti 2 роки назад грав в кiберпанк 50-60фпс з path tracing просто потрiбно було увiмкнути DLSS А зара RX9070XT з FSR пропонує схожу продуктивнiсть i коштує в 2 рази бiльше ;)
вы уточните на каком пресете ДЛСС у вас 80 кадров и включен ли фреймген. А то я тут у себя на 9060хт намерял 140 кадров среднего с трассировкой пути в тесте киберпанка
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 25.06.2026 15:32
byaka: 25.06.2026 15:17Купувати вiдеокарту за 1000$ i боятися увiмкнути променi,не такого пк геймiнгу я очiкую.
Я купив 9070 XT за $820
Ну це набагато краще,але амд могла б легко цi карти продавати по 700$ i тодi питань не було ;)

Отправлено спустя 2 минуты 43 секунды:
Bukakanga: 25.06.2026 15:34
byaka: 25.06.2026 14:17
Про якi 4090 и 5090 ви говорите?Я ще на rtx4060ti 2 роки назад грав в кiберпанк 50-60фпс з path tracing просто потрiбно було увiмкнути DLSS А зара RX9070XT з FSR пропонує схожу продуктивнiсть i коштує в 2 рази бiльше ;)
вы уточните на каком пресете ДЛСС у вас 80 кадров и включен ли фреймген. А то я тут у себя на 9060хт намерял 140 кадров среднего с трассировкой пути в тесте киберпанка
В вiдео все є :rolleyes:
1080p RT Overdrive DLSS Q+FG2X
Bukakanga
Member

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 15:40 Отправлено спустя 2 минуты 43 секунды:
Bukakanga: 25.06.2026 15:34
вы уточните на каком пресете ДЛСС у вас 80 кадров и включен ли фреймген. А то я тут у себя на 9060хт намерял 140 кадров среднего с трассировкой пути в тесте киберпанка
В вiдео все є :rolleyes:
1080p RT Overdrive DLSS Q+FG2X
вы невнимательно смотрели то видео, что привели в качестве пруфа. На ПТ+ДЛСС+ФГ там 60-65 кадров, на 80 не выскакивает ни разу. Плюс там относительно легкая сцена, в бортовом тесте сцена более нагружена. Более корректное же сравнение нативного фпс показывает 18 фпс для 4060ти и 21 фпс для 9060хт. То есть 9070хт должна показать кадров 30 с ПТ нативно исходя из общего рейтинга производительности.

Так что тейк о том, что 9070хт имеет производительность в ПТ хуже чем 4060ти - не соответствует действительности.

Відправлено через 4 хвилини 59 секунд:
byaka
кстати, а что вы до патх-трейсинга вообще докопались? Его пристойная реализация сейчас есть в шести, что ли, играх - Киберпанк, Квейк2, Майнкрафт, Прагмата, Резидент Ивел новый, Анал Вейп два (и то можно поспорить, насколько оно там нужно вообще). Полный лист же включает 17, что ли, игр. Ради нишевого гиммика будем упарываться?
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bukakanga: 25.06.2026 15:54
byaka: 25.06.2026 15:40 Отправлено спустя 2 минуты 43 секунды:

В вiдео все є :rolleyes:
1080p RT Overdrive DLSS Q+FG2X
вы невнимательно смотрели то видео, что привели в качестве пруфа. На ПТ+ДЛСС+ФГ там 60-65 кадров, на 80 не выскакивает ни разу. Плюс там относительно легкая сцена, в бортовом тесте сцена более нагружена. Более корректное же сравнение нативного фпс показывает 18 фпс для 4060ти и 21 фпс для 9060хт. То есть 9070хт должна показать кадров 30 с ПТ нативно исходя из общего рейтинга производительности.
Ось це вiдео з тайм кодом на якому у RTX5060 - 80фпс
В нативi порiвняти то можно,але грати в нативi не рекомендую ;)
rtx5.jpg
спойлер
Востаннє редагувалось 25.06.2026 16:10 користувачем byaka, всього редагувалось 1 раз.
Bukakanga
Member

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 16:05 Ось це вiдео з тайм кодом на якому у RTX5060 - 80фпс
вы определитесь наконец - мы про 4060ти говорим или про 5060?
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bukakanga: 25.06.2026 16:10
byaka: 25.06.2026 16:05 Ось це вiдео з тайм кодом на якому у RTX5060 - 80фпс
вы определитесь наконец - мы про 4060ти говорим или про 5060?
Я не говорив що rtx4060ti видає -80фпс,це було сказано про rtx5060
А про rtx4060ti я так i сказав що у мене було 50-60фпс з генератором
Востаннє редагувалось 25.06.2026 16:12 користувачем byaka, всього редагувалось 1 раз.
Bukakanga
Member

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 16:11
Bukakanga: 25.06.2026 16:10

вы определитесь наконец - мы про 4060ти говорим или про 5060?
Я не говорив що rtx4060ti видає -80фпс,це було сказано про rtx5060
и тут же зачем-то прикрепили видео с 4060ти. Зачем?
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bukakanga: 25.06.2026 16:12
byaka: 25.06.2026 16:11
Я не говорив що rtx4060ti видає -80фпс,це було сказано про rtx5060
и тут же зачем-то прикрепили видео с 4060ти. Зачем?
Як пiдтверженя моїх слів про rtx4060ti:
Про якi 4090 и 5090 ви говорите?Я ще на rtx4060ti 2 роки назад грав в кiберпанк 50-60фпс з path tracing просто потрiбно було увiмкнути DLSS
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

kairo: 25.06.2026 14:02Чув, що курсор досі треба фарбувати, чи то інше?))
То з драйверами на Readon такі самі проблеми, як з драйверами на AMD-ешну встройку: курсор білий в браузері на текстових полях і його погано видно?
Питаю у тих, хто має Radeon, чомусь не зізнаються. Якось не дуже красиво так поводитись.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Поки був на встрійці райзена теж була така фігня, дуже бісило :lol:
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 25.06.2026 16:21То з драйверами на Readon такі самі проблеми, як з драйверами на AMD-ешну встройку: курсор білий в браузері на текстових полях і його погано видно?
де саме його погано повинно бути видно? перевірю.
спойлер
amd_cursor.jpg
Bukakanga
Member

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 25.06.2026 16:21
kairo: 25.06.2026 14:02Чув, що курсор досі треба фарбувати, чи то інше?))
То з драйверами на Readon такі самі проблеми, як з драйверами на AMD-ешну встройку: курсор білий в браузері на текстових полях і його погано видно?
Питаю у тих, хто має Radeon, чомусь не зізнаються. Якось не дуже красиво так поводитись.
если курсор белый (дефолтный) - то периодически он пропадает на белом фоне. Именно начисто исчезает, надо подергать мышью, чтобы снова появился. Какой-то очень странный долго тянущийся глюк в драйверах, черт знает сколько лет существующий. Лечится перекраской курсора обычно, желтый или зеленый не пропадают. Эркинс вон как-то правкой реестра вылечил, но молчит, как партизан.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

artko
Вище написали як проявляється. В мене таке було в Google Chrome та Microsoft Edge. Я вимикав тоді апаратне прискорення і ставало нормально.
Bukakanga
Member

Повідомлення

byaka: 25.06.2026 16:05 Ось це вiдео з тайм кодом на якому у RTX5060 - 80фпс
В нативi порiвняти то можно,але грати в нативi не рекомендую ;)
посмотрел результат бенчмарка для 9060хт своей - 74 кадра среднего на ПТ+ФСР_КВ+ФГ. В примерно сходной сцене с небом дает те же около 80 фпс. 9070хт явно должна быть заметно быстрее, чем 80 кадров в тех же условиях.

Натив - единственные условия, где можно адекватно сравнить чистую производительность машинки.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так, що там у Еркінса, норм на 5090 Адреналін фікс запрацював?
Щось не відписується в темі АМД, не захворів часом :gigi:
byaka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bukakanga: 25.06.2026 16:49
byaka: 25.06.2026 16:05 Ось це вiдео з тайм кодом на якому у RTX5060 - 80фпс
В нативi порiвняти то можно,але грати в нативi не рекомендую ;)
посмотрел результат бенчмарка для 9060хт своей - 74 кадра среднего на ПТ+ФСР_КВ+ФГ. В примерно сходной сцене с небом дает те же около 80 фпс. 9070хт явно должна быть заметно быстрее, чем 80 кадров в тех же условиях.
це легко перевiрити
Додам тiльки що у rtx5060 може бути 180фпс якщо генератор поставити x4
Відповісти