Новини
Останні статті і огляди
Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition
-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Консольні юзери взагалі не слідкують, що там виходить на ПК. Зате ПК юзерам чомусь дуже цікаво слідкувати і обговорювати релізи, які до них не мають абсолютно ніякого відношення. Чому так? 
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
MVE
Передачу "у світі тварин" бачив колись?
Передачу "у світі тварин" бачив колись?
-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Геральт
Бачив звичайно. Тому я і заходжу на цей форум
Бачив звичайно. Тому я і заходжу на цей форум
-
Shepard1985
Member
MVE: ↑ 25.06.2026 10:28
Ну звичайно в мене підгорає, коли син Міндіча каже про те, що 100 баксів за гру - це дрібниці. Що то 2 пенсії українця?
Твій тато накраде ще, аби тобі не було важливо, в яку ціну хліб, яйця, молоко. Яйця в тебе 2 є, а може вже лише одне лишилось, тому тобі діла до цін немає.
Ну пенсіонери, вчителі та комунальники - це взагалі не люди для сина Міндіча, чи не так?
-
MaKCuMyC
Member
- Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди
Nortrom
- Ну ось
- Чому не українською?
-
nochnik89
Member
- Звідки: Планета Земля
Shepard1985
Почему компанию рокстар должно волновать сколько их игра стоит в пенсиях украинцев или кто там сколько украдет в Украине ?
Почему компанию рокстар должно волновать сколько их игра стоит в пенсиях украинцев или кто там сколько украдет в Украине ?
-
Shepard1985
Member
А звідки у вас така логіка? Я казав щось про компанію Рокстар, про те, що ціна зависока? Рокстар самі визначають цінову політику, ба більше, я сказав, що я би поклав ціну у 150-200 євро, бо бидло і так купить. Якщо треба буде, то малограмотні дітки повбивають своїх дідусь, бабусь і куплять цю гру)nochnik89: ↑ 25.06.2026 11:00 Shepard1985
Почему компанию рокстар должно волновать сколько их игра стоит в пенсиях украинцев или кто там сколько украдет в Украине ?![]()
Мене просто тригерить, коли "людина" мече бісером і каже, що це фуфло, це гімно, це жебрак, а жебраки - це взагалі не люди. Ну я хочу якогось співчуття до тих, хто не може собі дозволити щось через певні життєві складнощі, бо це ж не вина людей, що вони не можуть собі це дозволити. В Африці теж є люди і вони можливо теж хочуть пограти, чи не так? Мова зараз не лише про нашу країну. Мене ось бісить остання світова тенденція, коли купу дебілів виховує Тік-Ток, коли якщо в тебе не Айфон, то ти не людина... Я маю достатньо грошей, але я не дам 2000 євро за галімий, нікчемний телефон, аби в очах бидломаси виглядати якось інакше. Я купую те, що задовольняє мої потреби, а не моє ЕГО.
-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Ми з тобою бро, тримайсяShepard1985: ↑ 25.06.2026 11:44Ну я хочу якогось співчуття до тих, хто не може собі дозволити щось через певні життєві складнощі, бо це ж не вина людей, що вони не можуть собі це дозволити
-
Shepard1985
Member
Тримай себе і своїх рідних за одне місце.MVE: ↑ 25.06.2026 11:46Ми з тобою бро, тримайсяShepard1985: ↑ 25.06.2026 11:44Ну я хочу якогось співчуття до тих, хто не може собі дозволити щось через певні життєві складнощі, бо це ж не вина людей, що вони не можуть собі це дозволити
-
Shaolin_Style
Member
- Звідки: Wakanda
есть такая вещь, называется региональная корректировка цены, она прямо влияет на количество проданных копий и как следствие приносит больше прибыли издателю если игра сама популярна. Даже Sony это уже поняли и поставили вполне лояльную цену в 2.3к на триплА Вульверина.nochnik89: ↑ 25.06.2026 11:00 Shepard1985
Почему компанию рокстар должно волновать сколько их игра стоит в пенсиях украинцев или кто там сколько украдет в Украине ?![]()
-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Схоже КПТ-8 не допомогла 
-
Shepard1985
Member
Я це знаю і я з цим не сперечаюсь. Я сперечаюсь з упирями, які дивляться зверхньо на інших людей, вважаючи себе особливими.Shaolin_Style: ↑ 25.06.2026 11:50есть такая вещь, называется региональная корректировка цены, она прямо влияет на количество проданных копий и как следствие приносит больше прибыли издателю если игра сама популярна. Даже Sony это уже поняли и поставили вполне лояльную цену в 2.3к на триплА Вульверина.nochnik89: ↑ 25.06.2026 11:00 Shepard1985
Почему компанию рокстар должно волновать сколько их игра стоит в пенсиях украинцев или кто там сколько украдет в Украине ?![]()
Я пам'ятаю 90-ті і 2000-ні, я пам'ятаю, як важко було моїм батькам, сусідам, але ми якось ділилися, підтримували один одного. Я знаю, як це бути "жебраком", піратити... Тому я не засуджую... Я це пам'ятаю. Тому важливо пам'ятати і розуміти, що не всім дано їсти шоколад золотими зубами. Але деякі упирі, які можливо ще 20 років назад окрім бульби нічого не бачило, або батьки служили у НКВС, тепер вилізли на "Олімп" і намагаються звідти віщати...
Ну треба мати якусь совість...
-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Так я про це і написав в найпершому коментіShepard1985: ↑ 25.06.2026 11:58не всім дано їсти шоколад золотими зубами
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
Чесно не розумію скарг на вартість на ГТА, вона реально менша ніж думали ті хто хотів брати та брали минулі ігри на виході.GTA V у 2013 році коштувала $59.99.
З урахуванням інфляції це приблизно $86 у цінах 2026 року.
GTA VI вийшла за $79.99.
P.S. у мене сумніви, що людина "що живе на пенсію" знає про ГТА 6 чи б побігла купувати її внукам.
P.P.S. через пару місяців є знижки, ГТА 5 навіть халявна була у роздачах
-
Shepard1985
Member
Ти навіть порекомендувати нічого гідного не можеш.
КПТ-8 - це найгірша термопаста з усіх можливих.
Якщо вже хочеш сарказмом штурхнути, то хоч обирай нормальні бренди, а то сам їси чорну ікру, а народу все гімно.
Ну чистий син Міндіча)
Можеш сміливо йти в депутати, чи президенти, всі наявні базові налаштування для цього в тебе є;)
-
Xaker-1911-
Member
Рассчитывал на больше так что норм цена у 80$ это очень хорошо!)
Думал старт будет от 100 бачей
Когда Activision продаёт свои однодневные всратые Call of Duty новые, за 100+ то за этот шедевр на десетилетия который будет играться, очень демократичная цена.
P/s GTA5 RP (20000+ часов у меня наиграно
)
Думал старт будет от 100 бачей
Когда Activision продаёт свои однодневные всратые Call of Duty новые, за 100+ то за этот шедевр на десетилетия который будет играться, очень демократичная цена.
P/s GTA5 RP (20000+ часов у меня наиграно
-
Shepard1985
Member
А воїн-інвалід АТО, якому 40 років і він має пенсію у 5000 грн... Мова ж йде суто про співчуття) І варто думати на майбутнє. Колись ми теж станемо пенсіонерами, якщо доживемо:)Alligator: ↑ 25.06.2026 12:03Чесно не розумію скарг на вартість на ГТА, вона реально менша ніж думали ті хто хотів брати та брали минулі ігри на виході.GTA V у 2013 році коштувала $59.99.
З урахуванням інфляції це приблизно $86 у цінах 2026 року.
GTA VI вийшла за $79.99.
P.S. у мене сумніви, що людина "що живе на пенсію" знає про ГТА 6 чи б побігла купувати її внукам.
P.P.S. через пару місяців є знижки, ГТА 5 навіть халявна була у роздачах
-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Shepard1985
Та пограєш ти в ту ГТА. Тут проблема не в тому випустять чи ні, а коли її зламають, бо захист там буде небачений.
Та пограєш ти в ту ГТА. Тут проблема не в тому випустять чи ні, а коли її зламають, бо захист там буде небачений.
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
А мобілізований за пайку макарон, а померлі друзі на війні? А до чого це все у топіку про американську гру з штаб квартирою у Англії?Shepard1985: ↑ 25.06.2026 12:08А воїн-інвалід АТО, якому 40 років і він має пенсію у 5000 грн... Мова ж йде суто про співчуття) І варто думати на майбутнє. Колись ми теж станемо пенсіонерами, якщо доживемо:)Alligator: ↑ 25.06.2026 12:03
Чесно не розумію скарг на вартість на ГТА, вона реально менша ніж думали ті хто хотів брати та брали минулі ігри на виході.
P.S. у мене сумніви, що людина "що живе на пенсію" знає про ГТА 6 чи б побігла купувати її внукам.
P.P.S. через пару місяців є знижки, ГТА 5 навіть халявна була у роздачах
Востаннє редагувалось 25.06.2026 12:12 користувачем Alligator, всього редагувалось 1 раз.
-
Shepard1985
Member
[/quote]
Тобто воїни- АТО, якому відірвало ногу, який є інвалідом, який має пенсію 5000 грн. не заслужив пограти у ГТА 6 згідно вашої логіки, а син корумпованого депутата, чи бізнесмена, він має на це право, на цей привілей?
Ну тут річ суто у світосприйняті, а не в іншому.