Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

radical, плати від Gigabyte та Abit на P35 з коробки їх жеруть головне китайський пінмод.
Перевіряв Асус - не їсть за всі плати не скажу. Однак читав , що там є якийсь "дро ч" . З Асрок на 865 може бути перший бут на їх якій частоті але як прийняти настройки то повисне.
Раджу брати Xeon з 266 шиною і мамку яка вміє з коробки 1333. Ці проци добре скаляться під напругою. Головне добре охолодження.
І да , бажано хоча б 4 чесних фази на VRM.
offece-trader. ,5640 навряд чи когось зацікавить.
Маю X5690 який на повітрі їде 4.2GHz. Такий собі офісний комп :lol:
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

ApostolCV
А, ну зрозуміло, чого у мене 5050 на asus i asrock не пішов. Буду гігу шукати.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

ApostolCV: 20.06.2026 14:08 плати від Gigabyte та Abit на P35 з коробки їх жеруть головне китайський пінмод.
Так, ну цейво в мене є. А де тепер взяти той Xeon 5080 :)
Prescot478
Junior

Повідомлення

Товариство , порадьте кулер не вежу!!! для і7 860, щоб обдував зону врм з дроселями, є гамакс 300 але він охолоджує лиш проц тому задумався поміняти вежу на щось невежоподібне )))???
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Noctua NH-C12P
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

на 1156 не стане :shuffle:
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Більшість top flow кулерів мають доволі слабеньку ефективність в задачах обдуву VRM, ну або вони будуть доволі гучні. Що б утворити за радіатором якийсь притомний потік треба мати на борту доволі потужний вентилятор з хорошим потоком
Prescot478
Junior

Повідомлення

Зрозуміло, значить нема хороших варіантів, буду відкривати бокову кришку на літо
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

S0N1C
Китайський перехідник (так зване "кільце" під амд)
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

spoglyadach
все воно забезбечить, на нокту так ще і вентиль знизу можна повісити(на Noctua NH-C14, думав про нього коли писав за C12), якщо простір навколо сокету дозволяє, і тоді взагалі буде супер обдув
https://www.overclockers.ua/cooler/noct ... 2p-se14/2/
спойлер
Зображення
Відповісти