то називається перегорів до ігор чи іншими словами старістьMelki: ↑ 24.06.2026 22:45это со мной что-то не так?
Новини
Останні статті і огляди
Forza Horizon 6
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
-
Melki
Member
- Звідки: Мелитополь (Украина)
Patruletz: ↑ 24.06.2026 23:04старість
Отправлено спустя 6 минут 32 секунды:
та там логика во всём 1в1 - можно сказать "найди одно отличие, ой, его нет"arkadiilem0n: ↑ 24.06.2026 22:58логіка побудови мапи
почему-то я склоняюсь к -1 фанату игры...arkadiilem0n: ↑ 24.06.2026 22:58гра має подобатись усім
честно говоря, мне еще FH5 не зашла совсем, ну подумал Мексика виновата (я всё таки расист
Отправлено спустя 1 минуту 8 секунд:
но ведь Forza Motorsport зашло, да и Киберпанг играю уже второй раз...Patruletz: ↑ 24.06.2026 23:04старість
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Звідки: Київ
Melki
Мені з кожною новою форзою - все меньше "форзовської" ламповості

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Мені з кожною новою форзою - все меньше "форзовської" ламповості
Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Але на неї забили розробники, і вже давно немає забитого онлайнуForza Motorsport
-
MSiAventador
Member
- Звідки: Гонолула
Тільки в цьому заїзді таке критичне падіння, переповнення буферу 12Гб RTX4070.arkadiilem0n: ↑ 24.06.2026 22:58Цікаво, я перевірив, просадка є, але не в таких масштабах.MSiAventador: ↑ 24.06.2026 22:09 ФПС падає з 60 до 20 на Мазераті МС12, неграбельно навіть перше коло завершити.![]()
В мене зі 165 звичних на старті гонки 120, але це майже в кожній гонці так, тому шо гра рендерить 11 додаткових машин, до того ж - нічний час, всюди світло, в тому числі і від машин. Вдень такої просадки нема.
Напевно, варто перенести подалі від фестивалю лінію старту, щоб його об'єкти не зжирали ФПСи, а також змінити час доби.
Дякую за фідбек, btw