Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
hohlid19
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана

Руснявые перекупы небось половину скупили :lol:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Перша партія, це скільки? 10к, 1к, 100 штук? Типовий маркетинговий прийом із штучним дефіцитом.
Востаннє редагувалось 24.06.2026 16:19 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Щось там пам'яті голяк, а у чому прикол?
yariksom
Member

Повідомлення

Висока ціна нікого не відлякує, відлякує залізо, яке не варто цих грошей.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

японцам даже региональные цены для Switch 2 сделали, что бы они их покупали по 350$ а не по 500$. А тут прям все стим машины раскупили, ага.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

hohlid19: 24.06.2026 16:14 Пропоную обговорити Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана

Руснявые перекупы небось половину скупили :lol:
китайці скоріш ;)

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
новина буде такою: "Висока ціна Steam Machine не відлякала польских геймерів. Перша партія вже розпродана" :gigi:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
спойлер
Screenshot 2026-06-24 162636.png
hohlid19
Member

Повідомлення

S0N1C: 24.06.2026 16:24

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
новина буде такою: "Висока ціна Steam Machine не відлякала польских геймерів. Перша партія вже розпродана" :gigi:
Их скорее напугает возможность поставить красную переднюю панель с черным подбородком :lol:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

hohlid19
сподіваюся габен сховав всі свої польські медалі подалі :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
kairo: 24.06.2026 16:27
bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
спойлер
Screenshot 2026-06-24 162636.png
ну це ж не завищена ціна на 5080, а справжня революція РС геймінгу :teacher:
спойлер
/s
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo: 24.06.2026 16:14 Перша партія, це скільки? 10к, 1к, 100 штук? Типовий маркетинговий прийом із штучним дефіцитом.
1.5 землекопа :lol: или как там в прошлый раз в тоннах или в кубах про геймпады предоставили отчёт? :gigi: :D
kyon
Member

Повідомлення

Обладатели арендаторы собачьей конуры 2 на 2 метра, эта штука была создана для Японии
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
Будто в Украине нет людей, которые не разбираются, и покупают всякий хлам в три цены, просто потому что он на слуху и есть в локальном магазине)
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
kyon
Member

Повідомлення

Vpupkin: 24.06.2026 16:16 Щось там пам'яті голяк, а у чому прикол?

прикол в том что Габе за свободу, сказал что не будет спонсировать сосноль в убыток а потом компенсировать эксклюзивами, поэтому у нас есть Cвобода купить кусок этого куба по полной цене 🤝🙏
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

vsx: 24.06.2026 17:06А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
спойлер
Зображення
Зображення
Відправлено через 2 хвилини 35 секунд:
kyon: 24.06.2026 17:08прикол в том что Габе за свободу, сказал что не будет спонсировать сосноль в убыток а потом компенсировать эксклюзивами, поэтому у нас есть Cвобода купить кусок этого куба по полной цене
спойлер
Зображення
warp37
Member

Повідомлення

Жду скорее Steam Controller по вменяемой цене.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Починаючі блогери розкупили всі 5 штук для контента :super:

Отправлено спустя 3 минуты 43 секунды:
yariksom: 24.06.2026 16:17Висока ціна нікого не відлякує, відлякує залізо, яке не варто цих грошей.
Valve слоупоки. з аналогічним залізом Minisforum випускала міні пк ще 2 роки тому. коли і залізо було актуальним і ціни не були космічними із-за AI.
спойлер
Зображення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

phobosse: 24.06.2026 17:20Valve слоупоки. з аналогічним залізом Minisforum випускала міні пк ще 2 роки тому. коли і залізо було актуальним і ціни не були космічними із-за AI.
В мене таке відчуття, що СМ мав вийти ще в 2024-му, але з якихось причин затягнули з релізом.
Vladys77
Member

Повідомлення

В новині немає головної інформації. А скільки штук Steam Machine було в першій партії на всю Японію.

Ну і Японія специфічний ринок. Там всі на ґаддетах і новинках помішані. Там смартфони Sony розбирають, які вже пішли з інших ринків, бо ніхто не купує.

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
В рекламі вже пропонують купити Steam Machine за 71к і 75к грн.

Відправлено через 3 хвилини 36 секунд:
evenmore: 24.06.2026 17:05
bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
Будто в Украине нет людей, которые не разбираются, и покупают всякий хлам в три цены, просто потому что он на слуху и есть в локальном магазине)
В Україні то такі люди є. Але ці люди зазвичай далекі від комп'ютерів та геймінгу і не знають що то за парова машина і що вона на кухні робить :gigi:
Відповісти